Zabawki od 11 lat 

Jest 13 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 13 elementów
Zabawki od 11 lat

Twoje dziecko stało się już nastolatkiem i z tego tytułu planujesz zrobić mu wyjątkowy prezent w postaci zabawki dla dzieci 11 lat? Pomimo tego, że maluch już nie jest wcale taki mały, jest to czas, w którym wciąż powinien rozwijać się nie tylko przez naukę, ale również przez zabawę. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jaka zabawka dla 11 latka okaże się najodpowiedniejsza dla Twojej pociechy – zapraszamy!

Jaka zabawka dla 11 latka? Problem z wyborem

„Zabawki dla dziewczynek 11 lat”, „zabawki dla 11 latka chłopca” – takie hasła wpisywane są przez rodziców w całej Polsce. Nas to absolutnie nie dziwi – sami posiadamy dzieci i zdajemy sobie sprawę, jak trudno jest czasem znaleźć tę idealną zabawkę dla jedenastolatka.

Prezent dla dziewczynki 11-letniej bądź chłopca powinien być dobrze przemyślany. Chcąc ofiarować coś swojemu dziecku, należy się troszkę wysilić – pamiętaj, że dzieci w tym wieku wchodzą w zupełnie nowy etap życia. Przestają być brzdącami bawiącymi się pluszakami, a stają się „prawie dorośli” (przynajmniej w ich własnych oczach) i zaczynają to pokazywać wszystkim wokół – również przez zabawę.

Zabawki 11 lat – gry i zestawy dla nieco większych maluchów

Jakie zabawki od 11 lat okażą się trafne? Dzieci w tym wieku zdecydowanie chętniej sięgają po różnego rodzaju zestawy kreatywne czy artystyczne, a także gry logiczne, które wymagają od nich skupienia. Nas, jako rodziców, może to tylko cieszyć – gry edukacyjne dla 11 latka czy zabawki kreatywne dla 11 latki sprawiają, że dziecko może spędzić na zabawie wiele godzin, a przy tym rozwinąć swoje zdolności na wielu płaszczyznach – zaczynając od koordynacji ruchowej, a kończąc na pamięci, koncentracji czy wyobraźni.

Tego typu zabawki dla 11 lat znajdziesz na stronie naszego sklepu. To jednak nie wszystko – nasza oferta jest o wiele bogatsza, dzięki czemu masz szansę znaleźć coś, co z pewnością ucieszy Twojego nastolatka. W ofercie dostępne są takie akcesoria jak m.in.:

  • zestawy artystyczne,
  • zestawy kreatywne do tworzenia opasek,
  • karciane gry edukacyjne,
  • albumy do kolorowania,
  • zestawy do tworzenia biżuterii,
  • ćwiczenia ortograficzne,
  • ćwiczenia matematyczne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu i życzymy udanych zakupów! Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci w każdym wieku.


Zabawki od 11 lat

Filtry

Włączone filtry:
    Producent