Zabawki od 11 lat 

Jest 13 produktów.
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Zabawki od 11 lat

Nawet nie wiesz kiedy Twoje dziecko stało się już nastolatkiem? Nie jesteś jedynym rodzicem zadającym sobie to pytanie. Nasze dzieci rosną jak na drożdżach. Wraz z ich wzrostem zmieniają się także młodzieńcze upodobania — również te dotyczące zabawek. Jeśli zastanawiasz się, jakie najlepiej sprawdzą się dla Twojego jedenastoletniego dziecka, to zachęcamy do sprawdzenia właściwej temu wiekowi kategorii znajdującej się w naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci. Umieściliśmy tam wszystkie akcesoria do zabawy i nauki, które będą odpowiednie do aktualnego etapu rozwoju Twojego dziecka. Sprawdź naszą ofertę i zobacz, jaka zabawka dla 11-latka okaże się najodpowiedniejsza dla Twojej pociechy.

Jaki prezent dla 11-letniego dziecka będzie najlepszy?

Prezent dla 11-letniej dziewczynki lub 11-letniego chłopca powinien być dobrze przemyślany. Chcąc ofiarować jakiś upominek swojemu dziecku, należy się odrobinę wysilić. Pamiętaj, że dzieci w tym wieku wchodzą w zupełnie nowy etap życia. Przestają być brzdącami bawiącymi się pluszakami, a stają się już „prawie dorośli” (przynajmniej w ich własnych oczach) i zaczynają to pokazywać wszystkim wokół — również przez zabawę. Dobrze byłoby zatem dopasować prezent dla dziecka (11 lat) do jego aktualnych zainteresowań. Nic nie sprawi mu bowiem większej radości niż rodzic wspierający je i dzielący z nim jego pasję.

Co warto kupić 11-letniemu dziecku w prezencie?

Jedenastolatek zaczyna coraz bardziej interesować się światem; chce wiedzieć jak najwięcej o wszystkim, co znajduje się w jego otoczeniu. Skupia się także na szukaniu czegoś, czemu będzie mógł poświęcić całą swoją uwagę, a przy tym wyróżni go w gronie rówieśników. Nie powinno Cię zatem dziwić, że będzie spędzać wiele godzin na przeglądaniu magazynów związanych z modą czy biżuterią, rysowaniu obrazków i komiksów oraz poznawaniu świata związanego z kosmosem, biologią czy fizyką. Twoim zadaniem jako rodzica jest wspieranie dziecka w tych poszukiwaniach, a nie krytykowanie czy ocenianie go. Nie wiesz bowiem, czy właśnie na Twoich oczach nie rodzi się słynny rysownik, czy znana na całym świecie projektantka mody. Kibicuj swojej pociesze nie tylko słowami, ale także czynami, kupując jej odpowiednie zabawki dla 11-latka. Chcesz wesprzeć swoją nastoletnią córkę odpowiednią zabawką? Dla 11-letnich dziewczynek proponujemy:

  • album do kolorowania magicznym pisakiem przedstawiający obrazki z końmi,
  • kreatywny zestaw pozwalający na składanie arkusza papieru zgodnie z instrukcją i stworzeniu artystycznych obrazów (ta wymagająca skupienia zabawa rozwinie wyobraźnię, kreatywność i zdolności manualne dziecka),
  • zestaw do tworzenia biżuterii z kolorowych perełek i liter.

Zabawki od 11 lat — co wybrać?

Jakie zabawki edukacyjne dla 11-letniego dziecka będą najbardziej trafione? Zdecydowanie takie, które poprzez naukę będą miały korzystny wpływ na jego rozwój. W związku z tym dla swojego nastolatka warto wybrać różnego rodzaju zestawy kreatywne i artystyczne, a także gry logiczne, które będą wymagały od niego większego skupienia. W naszym sklepie internetowym Edukatorek znajdziesz na przykład:

Tego typu zabawki sprawią, że Twój jedenastolatek rozwinie swoją kreatywność, koordynację, pamięć, koncentrację, a także wyobraźnię.

Czym wyróżnia się sklep z zabawkami dla dzieci Edukatorek?

Zabawki znajdujące się w naszym sklepie internetowym to produkty stworzone przez czołowych producentów akcesoriów dla dzieci, którzy w swojej pracy wykorzystują wyłącznie bezpieczne, trwałe i wysokiej jakości materiały. Wprowadzenie podziału na kategorie wiekowe w naszym sklepie było doskonałym krokiem z naszej strony, ponieważ już tak wielu rodzicom umożliwiło wybór odpowiedniej zabawki dla ich pociechy. Sami jesteśmy rodzicami małych brzdąców, dlatego bardzo dobrze zdajemy sobie sprawę, jakich zabawek potrzebują dzieci na poszczególnych etapach życia. Naszą ofertę staramy się odświeżać i rozszerzać każdego dnia, a tym samym wciąż zaskakiwać coraz to ciekawszymi zabawkami dla 11-latków. Zachęcamy do wsparcia rozwoju, umiejętności i zainteresowań waszego nastolatka edukacyjnymi zabawkami ze sklepu internetowego Edukatorek.

Zabawki od 11 lat