WIESZACZKI

WIESZACZEK SUSIBELLE
  • Wyprzedaż!
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
WIESZACZKI

WIESZACZEK SUSIBELLE

goki
GK 60837
27,93 zł 39,90 zł
Wieszaczek będzie wyjątkową ozdobą dziecięcego pokoju! Można na nim zawiesić ubrania oraz różnego rodzaju torby.
Pokazano 1-1 z 1 pozycji

Kolorowy wieszak na ubranka dla dzieci zachęci Twoją pociechę do porządkowania i odwieszania ubrań. Tego typu akcesoria zaciekawią małych odkrywców, którzy z chęcią będą z nich korzystać, a co za tym idzie — nauczą się utrzymywania swojego pokoju w czystości.

Wieszaki na ubrania dziecięce

Wyposażając pokój naszej pociechy, nie powinniśmy zapominać o funkcjonalnych i estetycznie wykonanych akcesoriach, które ułatwią porządkowanie przestrzeni. W każdym pokoju małego odkrywcy na pewno znajdzie się miejsce na wieszak ścienny dla dzieci. Nie zajmuje on dużo miejsca, a z pewnością przyda się do odwieszania ubrań, czapek z daszkiem naszego sportowca czy biżuterii i torebek małej damy. Wieszak ścienny dziecięcy dopasujmy przede wszystkim do upodobań pociechy, a także do pozostałego wystroju wnętrza. W naszej ofercie znajdują się akcesoria tego typu o różnych rozmiarach, kształtach, formach i kolorach.

Wieszaczki dla dzieci

Wieszak dziecięcy to nie tylko praktyczny dodatek uczący samodzielności i odpowiedzialności, ale także ciekawa dekoracja wnętrza. O kurtki, bluzy i inne ubrania naszej pociechy zadbają różnokolorowe postacie oraz zwierzątka. Jako wieszak do pokoju dziewczynki idealnie sprawdzi się ten z wesołą wróżką, która przypilnuje, czy wszystkie elementy odzieży zostały odwieszone na swoje miejsce. Ten drewniany wieszak dla dzieci ma także dodatkową tablicę do pisania, na której nasza księżniczka będzie mogła zapisywać swoje małe, ważne sprawy. Jeśli chodzi o wieszak na ubranka niemowlęce, to najlepiej będzie wybrać ten z wesołymi i kolorowymi zwierzaczkami: owieczką, pieskiem i konikiem. Ten wieszaczek dla dzieci jest łatwy do zamontowania i ma trzy kołeczki — żółty, niebieski i różowy. Gdy maluszek podrośnie, będzie mógł zacząć uczyć się kolorów, odwieszając odzież na wskazany kolor.

Wieszaczki dziecięce

Nowoczesny i modny design w przypadku wieszaków dla dzieci na ścianę to nie wszystko. Tutaj liczy się także trwałość, bezpieczeństwo oraz odpowiedni materiał. W naszym sklepie znajdują się wieszaki na dziecięce ubranka wykonane z najwyższą starannością — tak, aby przypadkowe potarcie dłonią o drewniany element nie skończyło się płaczem i wbitą drzazgą. Produkty, które oferujemy, wykonano z trwałych materiałów wysokiej jakości. To cechy odnoszące się nie tylko do małych wieszaków dla dzieci, ale wszystkich zabawek i akcesoriów dostępnych w naszym sklepie z edukacyjnymi zabawkami.

Produkt dodany do listy życzeń