OZDOBY DO POKOJU  

Jest 220 produktów.

Podkategorie

 • PLAKATY, OBRAZKI

  Plakaty do pokoju dziecka. Stanowią ciekawą ozdobę na ścianie, poruszają wyobraźnię

 • SZKATUŁKI I POZYTYWKI

  Szkatułki i pozytywki dla dziewczynek do przechowywania drobnych dziecięcych skarbów. Idealnie nadają się do przechowywania dziecięcej biżuterii i nie tylko. Podaruj swojej córeczce wyjątkowe miejsce do ukrycia drobiazgów. Szkatułka z pozytywką stanie się ozdobą pokoju. 

 • MAGNESY NA LODÓWKĘ

  Dzieci uwielbiają zabawę magnesami

  Małe, przedmioty zaopatrzone w magnes, który w odczuciu dzieci posiada magiczne właściwości, jest jedną z najchętniej wybieranych przez maluchy zabawek. Właśnie owe "magiczne" właściwości sprawiają, że magnesy na lodówkę to codzienność w domu, w którym są dzieci. Oczywiście za atrakcyjnością tego typu zabawek przemawia fakt, że mają bardzo ciekawa zewnętrzną powłokę. Kolorowe zwierzątka, literki, pojazdy, a nawet całe gospodarstwa czy bajkowy świat w postaci magnetycznych elementów, które z łatwością można przykleić do lodówki, dają dziecku nieograniczone możliwości zabawy.

  Edukacyjna rola magnesów na lodówkę

  Dziecko uczy się przez zabawę. Ponieważ magnesy są dla niego atrakcyjne, można je wykorzystać do kształtowania różnych umiejętności, a tym samym do wspomagania rozwoju psycho –motorycznego. Magnesy na lodówkę dla dzieci można wykorzystać do stymulowania rozwoju mowy u dziecka. Naśladowanie głosów zwierząt, dźwięków wydawanych przez pojazdy przedstawione na magnesach, to świetny sposób na usprawnianie narządów mowy, kolejnym etapem będzie nazywanie przedmiotów, co rozwija słownictwo, a układanie historyjek w następnym etapie, to oprócz stymulowania mowy, świetna zabawa dla kształtowania wyobraźni. Magnesy literki i cyferki pomogą dziecku opanować niełatwą sztukę czytania i liczenia. Dzięki magnesom drewnianym na lodówkę nawet najmłodsze dzieci mogą poznawać otaczający świat, odbywają egzotyczne i morskie podróże, co oczywiście poszerza ich wiedzę. Zestawy tematyczne są tym, czego dziecko w tym momencie potrzebuje. Bawiąc się magnesami, maluch w sposób naturalny poznaje działanie magnesu, bo mały odkrywca na pewno spróbuje je przyczepiać do różnych powierzchni. Jeśli magnesy na lodówkę są dla ciebie niewygodne, kup dziecku tablicę magnetyczną lub pomaluj ścianę w pokoju dziecięcym farbą magnetyczną. Dziecko przez to zyska własną przestrzeń do tworzenia swoich, magnesowych kompozycji, a ty "czystą" lodówkę.

  Jakie magnesy warto kupić dziecku?

  Przede wszystkim takie, które są wykonane z bezpiecznych materiałów i posiadają wymagane atesty. W naszym sklepie internetowym sprzedajemy produkty wysokiej jakości, uznanych producentów zabawek, które spełniają wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Posiadamy również drewniane magnesy na lodówkę dla najmłodszych. Oferowane przez nas magnesy dla dzieci bawią i uczą jednocześnie i dają wiele radości młodym użytkownikom.

 • MIARKI WZROSTU

  Kolorowe miarki, dzięki którym każdy maluch będzie chciał sprawdzić swój wzrost

 • WIESZACZKI

  Wieszaczki na dziecięce ubranka, które będą świetną ozdobą pokoju. Wzory i kolory dla dziewczynek oraz chłopców

 • PODPÓRKI NA KSIĄŻKI

  Podpórki, dzięki którym na półce z książkami zapanuje porządek. Różnorodne wzory spodobają się każdemu dziecku

 • SKARBONKI

  Skarbonki, w których dziecko schowa swoje oszczędności

 • NAKLEJKI ŚWIECĄCE W...

  Naklejki świecące w ciemności to świetna ozdoba pokoju dziecięcego. Ładnie wyglądają oraz oswajają dziecko z ciemnością

 • KARUZELE I MOBILE

  Karuzele nad dziecięce łóżeczko. Różnorodne kształty i kolory przyciągną uwagę maluszka.

 • POJEMNIKI NA ZABAWKI

  Pojemniki na zabawki, dzięki którym dziecko nauczy się utrzymywać porządek. Kolorowe wzory sprawią, że pojemniki staną się dodatkową ozdobą pokoju

 • FLAGI

  Kolorowe flagi, które są ciekawą ozdobą dziecięcego pokoju

 • LAMPKI NOCNE

  Lampki do pokoju dziecięcego, które oswoją malucha z ciemnością i dadzą poczucie bezpieczeństwa

 • DYWANY, DYWANIKI

  Dywaniki do pokoju dziecięcego. Stanowią nie tylko ozdobę, ale dzięki ciekawym wzorom - staną się elementem zabawy

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 220 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 220 elementów
OZDOBY DO POKOJU

Ozdoby do pokoju dziecięcego, które zamienią zwyczajne wnętrze w kolorowy, dziecięcy świat

OZDOBY DO POKOJU

Producenci