SKARPETKI 

Jest 18 produktów.
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
SKARPETKI

Ciepłe, wygodne w czasie codziennego odkrywania świata, różnokolorowe, bezuciskowe — takie właśnie są skarpetki dla dzieci dostępne w asortymencie naszego sklepu. Niech Twoje dziecko samo zdecyduje, jakie skarpetki zechce ubrać danego dnia. To pozwoli mu oswoić się z samodzielnym podejmowaniem decyzji.

Skarpetki niemowlęce

Urocze skarpetki dla chłopca i dziewczynki z różnymi zwierzątkami na pewno rozweselą każdy dzień Twojego dziecka. Biegający maluch będzie miał na stópkach zabawnych przyjaciół — zebrę, liska, geparda, misia lub pieska. Skarpetki dziecięce w naszym sklepie wykonane są z niegryzących i przyjaznych dla dziecięcej skóry materiałów zapewniających małym stopom wygodę, komfort w użytkowaniu oraz przewiewność.

Skarpetki antypoślizgowe dla dzieci

Skarpetki dziecięce antypoślizgowe mają specjalne podeszwy, które dbają o bezpieczeństwo najmłodszych, uczących się chodzić oraz starszych, ciągłe ruszających się i biegających. Może znany jest Ci problem związany z tym, że dziecko nie chce zakładać skarpetek bądź notorycznie je ściąga? My wiemy, jak temu zaradzić. Skarpetki bezuciskowe dla dzieci dostępne w naszym sklepie luźno otulą małe stópki, nie będą cisnąć ani sprawiać maluchom dyskomfortu.

Kolorowe skarpetki dla dzieci

W naszej ofercie znajdziesz dziecięce skarpetki mające wzorki na całej powierzchni, ale również takie, które kryją drobny, kolorowy motyw, na przykład wisienki czy trzech gałek lodów w wafelku. Dziecko będzie szczęśliwe, wiedząc, że pod sukienką czy nogawką spodenek ukryty jest zabawny wzorek owoców czy słodkości. Zwróć także uwagę, że niektóre skarpetki bezuciskowe dziecięce mają odstające elementy. Wybierz ten model, a przekonasz się, jak zwinne, małe dłonie będą usiłowały schwytać grzywę pasiastej zebry lub uszko wesołego pieska.

SKARPETKI