PLASTRY 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
PLASTRY

Niewielka rana czy drobne otarcie może wywołać u malucha przerażenie i płacz. Dziecko boi się, ponieważ nie wie, co zrobić w takiej sytuacji. Aby odwrócić jego uwagę od niespodziewanego i nieprzyjemnego zdarzenia, do zabezpieczenia rany wykorzystajmy kolorowe plastry dziecięce.

Plastry opatrunkowe dla dzieci

Na dziecięce rany nie pomoże zwykły, „dorosły” plaster. Tutaj zdecydowanie potrzebni będą bohaterowie do zadań specjalnych. Szeroki uśmiech pandy Miko pozwoli niemalże bezboleśnie zagoić stłuczone kolano, a rudy kotek Chester swoim czujnym wzrokiem będzie patrzył, czy rana na łokciu znika w bezpieczny sposób. W niewidocznych, wymyślonych dziecięcych ranach pomogą także leniwce, jednorożce i inne wesołe zwierzątka.

Plasterki dla dzieci

Plastry na rany dla dzieci dają rodzicom gwarancję, że maluch nie zerwie opatrunku z rany czy otarcia — będzie miał bowiem na skórze niecodzienną ozdobę. Ciekawym rozwiązaniem dodatkowo uczącym dziecka podejmowania decyzji będzie umożliwienie mu wyboru takich plastrów na rany, które podobają mu się najbardziej. Plaster ze wzorem, który mały pacjent wybierze samodzielnie, na pewno spełni swoją rolę i z pewnością poprawi mu humor. Przy okazji możemy również opowiedzieć mu o tym, do czego służą plastry z opatrunkiem, czym jest apteczka i jakie najpotrzebniejsze produkty powinny się w niej znaleźć.

Plasterki dla dzieci na rany

Kolorowe plasterki dla dzieci w asortymencie naszego sklepu umieszczone są w metalowym pudełku, które mały odkrywca może zabrać w swoim plecaczku na spacer lub w dłuższą podróż. Po wykorzystaniu wszystkich plastrów pojemnik można wykorzystać na przykład do przechowywania skarbów. Dziecięce plastry są niewielkie, dlatego można je włożyć do torebki czy organizera do wózka, aby zawsze mieć je przy sobie w razie niespodziewanego nieszczęścia.

PLASTRY