PLASTRY

KOTEK plastry w ozdobnej puszce KOTEK plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLASTRY

KOTEK plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 27889
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z kotkiem Maluch raz dwa zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
KOSMOS plastry w ozdobnej puszce KOSMOS plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLASTRY

KOSMOS plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 28494
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z motywem kosmosu Maluch szybciej zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
PTASZKI plastry w ozdobnej puszce PTASZKI plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLASTRY

PTASZKI plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 28931
22,00 zł
Zestaw kolorowych plastrów z motywem ptaszków to niezbędnik, gdy wybierasz się z dzieckiem na plac zabaw, do lasu, na górską wycieczkę, na plażę a nawet na pozornie spokojny spacer. Plastry przydadzą się także w domu lub szkole. Poręczne opakowanie zmieści się swobodnie do torby lub plecaka.
DZIKIE ZWIERZĄTKA plastry w ozdobnej puszce DZIKIE ZWIERZĄTKA plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
22,00 zł
Zestaw 30 plasterków opatrunkowych z motywem dzikich zwierzątek to absolutny must have w plecaku Małego Odkrywcy. Plastry umieszczono w praktycznej puszce z tym samym wzorem. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
PIESKI plastry w ozdobnej puszce PIESKI plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLASTRY

PIESKI plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 28928
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z uroczymi pieskami szybko zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
PANDA MIKO plastry w ozdobnej puszce PANDA MIKO plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
22,00 zł
Zestaw 30 plasterków opatrunkowych z motywem pandy to absolutny must have w plecaku Małego Odkrywcy. Plastry umieszczono w praktycznej puszce z tym samym wzorem. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
LENIWCE plastry w ozdobnej puszce LENIWCE plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
PLASTRY

LENIWCE plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 28493
22,00 zł
Zestaw 30 plasterków opatrunkowych z motywem uroczego leniwca. Plastry umieszczono w praktycznej puszce z tym samym wzorem. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
KOTEK CHESTER plastry w ozdobnej puszce KOTEK CHESTER plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z kotem Chesterem Maluch szybko zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
DINOZAURY plastry w ozdobnej puszce DINOZAURY plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z dinozaurami Maluch raz dwa zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
JEDNOROŻCE plastry w ozdobnej puszce JEDNOROŻCE plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki kolorowym obrazkom z motywem jednorożców Maluch raz dwa zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Niewielka rana czy drobne otarcie może wywołać u malucha przerażenie i płacz. Dziecko boi się, ponieważ nie wie, co zrobić w takiej sytuacji. Aby odwrócić jego uwagę od niespodziewanego i nieprzyjemnego zdarzenia, do zabezpieczenia rany wykorzystajmy kolorowe plastry dziecięce.

Plastry opatrunkowe dla dzieci

Na dziecięce rany nie pomoże zwykły, „dorosły” plaster. Tutaj zdecydowanie potrzebni będą bohaterowie do zadań specjalnych. Szeroki uśmiech pandy Miko pozwoli niemalże bezboleśnie zagoić stłuczone kolano, a rudy kotek Chester swoim czujnym wzrokiem będzie patrzył, czy rana na łokciu znika w bezpieczny sposób. W niewidocznych, wymyślonych dziecięcych ranach pomogą także leniwce, jednorożce i inne wesołe zwierzątka.

Plasterki dla dzieci

Plastry na rany dla dzieci dają rodzicom gwarancję, że maluch nie zerwie opatrunku z rany czy otarcia — będzie miał bowiem na skórze niecodzienną ozdobę. Ciekawym rozwiązaniem dodatkowo uczącym dziecka podejmowania decyzji będzie umożliwienie mu wyboru takich plastrów na rany, które podobają mu się najbardziej. Plaster ze wzorem, który mały pacjent wybierze samodzielnie, na pewno spełni swoją rolę i z pewnością poprawi mu humor. Przy okazji możemy również opowiedzieć mu o tym, do czego służą plastry z opatrunkiem, czym jest apteczka i jakie najpotrzebniejsze produkty powinny się w niej znaleźć.

Plasterki dla dzieci na rany

Kolorowe plasterki dla dzieci w asortymencie naszego sklepu umieszczone są w metalowym pudełku, które mały odkrywca może zabrać w swoim plecaczku na spacer lub w dłuższą podróż. Po wykorzystaniu wszystkich plastrów pojemnik można wykorzystać na przykład do przechowywania skarbów. Dziecięce plastry są niewielkie, dlatego można je włożyć do torebki czy organizera do wózka, aby zawsze mieć je przy sobie w razie niespodziewanego nieszczęścia.

Produkt dodany do listy życzeń