AKCESORIA 

Jest 841 produktów.

Podkategorie

 • DO JEDZENIA

  Przygotowanie dziecka do samodzielnego jedzenia, nauka korzystania z talerza i kubka, posługiwanie się sztućcami, to bardzo ważne zadanie dla rodziców i nie lada wyzwanie dla malucha, które wprawdzie już wie do czego służą akcesoria do jedzenia i jak korzystają z nich dorośli, ale samo dopiero uczy się trudnej sztuki samodzielnego jedzenia. Nie jest to łatwe zadanie dla żadnej ze stron, dlatego warto przygotować się do tego wyzwania, zaopatrując się w odpowiednie akcesoria.

  Akcesoria do jedzenia dla dzieci – na co zwrócić uwagę?

  Nie łudźmy się, że dziecko od razu nabędzie umiejętności trzymania łyżki, najłatwiej opanuje kubek niekapek, resztę musi wyćwiczyć, a my uzbroić się w cierpliwość i zadbać o wygodny zestaw do konsumowania jedzenia. Producenci przyszli rodzicom i dzieciom z pomocą, oferując całą gamę akcesoriów do jedzenia dla dzieci. Na półkach sklepowych i w sklepach internetowych królują wiec butelki, kubki, talerze i miski, sztućce, ale także podkładki i śliniaki - wszystkie produkty z przeznaczeniem dla dzieci i dedykowane dzieciom, a ułatwiające ”życie“ rodzicom. Na co zwrócić uwagę kupując akcesoria do jedzenia? Muszą być wykonane z surowców bezpiecznych dla zdrowia dziecka, naczynia powinny być nietłukące, a sztućce wyprofilowane w ten sposób, by maluch z łatwością nimi operował. Do tego ich wygląd i kolorystyka ma zachęcić dziecko do samodzielnego jedzenia. Takie właśnie akcesoria do jedzenia znajdziecie w naszym sklepie.

  A co ze starszymi dziećmi czy i dla nich znajdą się akcesoria do jedzenia?

  Oczywiście dla każdego “Tadka niejadka” i “Zosi samosi” znajdzie się kolorowy, niecodzienny zestaw naczyń i sztućców do domowego użytku, ale także lunchboxy (pojemniki na posiłek) czy termiczne plecaczki, w których maluch schowa przekąskę do szkoły i na rodzinną wycieczkę. 

  Dbamy nie tylko o wygodę dzieci, ale także rodziców

  Stąd w ofercie naszego sklepu akcesoria do jedzenia typu termosy na posiłki, bezpieczne pojemniki do przechowywania jedzenia, podtrzymujące ciepło “ocieplacze” na butelki, suszarki do butelek i smoczków i wiele innych, niezbędnych przedmiotów ułatwiających serwowanie posiłków najmłodszym.
  Przeglądając ofertę naszego sklepu, bez problemu znajdziesz potrzebne akcesoria do jedzenia dla dzieci. Zapraszamy.

 • DO KĄPIELI

  Akcesoria do kąpieli dla dzieci. Kolorowe i przyjemne w dotyku, w pełni bezpieczne dla dziecka

 • DO WÓZKA

  Akcesoria do wózka dla dzieci, przydatne podczas każdego spaceru i dłuższego wyjazdu

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Akcesoria mające zapewnić dziecku bezpieczeństwo i pomoc w razie zranienia czy zadrapania

 • PORZĄDEK

  Akcesoria, dzięki którym łatwiej będze utrzymać porządek w dziecięcym pokoju i łazience

 • HIGIENA
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 841 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 841 elementów
AKCESORIA

Akcesoria dziecięce do wózka, do jedzenia oraz pomagające w utrzymaniu porządku

AKCESORIA

Producenci