AKCESORIA 

Jest 1339 produktów.

Podkategorie

 • AKCESORIA DO JEDZENIA

  Przygotowanie dziecka do samodzielnego jedzenia, nauka korzystania z talerza i kubka, posługiwanie się sztućcami, to bardzo ważne zadanie dla rodziców i nie lada wyzwanie dla malucha, które wprawdzie już wie do czego służą akcesoria do jedzenia i jak korzystają z nich dorośli, ale samo dopiero uczy się trudnej sztuki samodzielnego jedzenia. Nie jest to łatwe zadanie dla żadnej ze stron, dlatego warto przygotować się do tego wyzwania, zaopatrując się w odpowiednie akcesoria.

  Akcesoria do jedzenia dla dzieci – na co zwrócić uwagę?

  Nie łudźmy się, że dziecko od razu nabędzie umiejętności trzymania łyżki, najłatwiej opanuje kubek niekapek, resztę musi wyćwiczyć, a my uzbroić się w cierpliwość i zadbać o wygodny zestaw do konsumowania jedzenia. Producenci przyszli rodzicom i dzieciom z pomocą, oferując całą gamę akcesoriów do jedzenia dla dzieci. Na półkach sklepowych i w sklepach internetowych królują wiec butelki, kubki, talerze i miski, sztućce, ale także podkładki i śliniaki - wszystkie produkty z przeznaczeniem dla dzieci i dedykowane dzieciom, a ułatwiające ”życie“ rodzicom. Na co zwrócić uwagę kupując akcesoria do jedzenia? Muszą być wykonane z surowców bezpiecznych dla zdrowia dziecka, naczynia powinny być nietłukące, a sztućce wyprofilowane w ten sposób, by maluch z łatwością nimi operował. Do tego ich wygląd i kolorystyka ma zachęcić dziecko do samodzielnego jedzenia. Takie właśnie akcesoria do jedzenia znajdziecie w naszym sklepie.

  A co ze starszymi dziećmi czy i dla nich znajdą się akcesoria do jedzenia?

  Oczywiście dla każdego “Tadka niejadka” i “Zosi samosi” znajdzie się kolorowy, niecodzienny zestaw naczyń i sztućców do domowego użytku, ale także lunchboxy (pojemniki na posiłek) czy termiczne plecaczki, w których maluch schowa przekąskę do szkoły i na rodzinną wycieczkę. 

  Dbamy nie tylko o wygodę dzieci, ale także rodziców

  Stąd w ofercie naszego sklepu akcesoria do jedzenia typu termosy na posiłki, bezpieczne pojemniki do przechowywania jedzenia, podtrzymujące ciepło “ocieplacze” na butelki, suszarki do butelek i smoczków i wiele innych, niezbędnych przedmiotów ułatwiających serwowanie posiłków najmłodszym.
  Przeglądając ofertę naszego sklepu, bez problemu znajdziesz potrzebne akcesoria do jedzenia dla dzieci. Zapraszamy.

 • AKCESORIA DO KĄPIELI

  Akcesoria do kąpieli dla dzieci. Kolorowe i przyjemne w dotyku, w pełni bezpieczne dla dziecka

 • AKCESORIA DO WÓZKA

  Wózek dziecięcy - pierwszy pojazd naszego maluszka. Głównie to na jego wyglądzie skupiamy swoją uwagę, ewentualnie rozważamy funkcjonalność, a mało który “świeżo upieczony” rodzic pomyśli o akcesoriach do wózka, bez których wyjście na spacer z dzieckiem jest niełatwym zadaniem.

  Akcesoria do wózków dziecięcych - co należałoby zakupić

  Kiedy najczęściej zauważamy braki w doposażeniu wózka dziecięcego? A no zwykle wtedy, kiedy nie mamy pod ręką potrzebnych rzeczy lub nie możemy ich znaleźć w niepraktycznej torbie, a sytuacja jest “podbramkowa”. Najlepiej więc skorzystać z naszej podpowiedzi i jak najszybciej nabyć akcesoria do wózka dziecięcego. Z pewnością przyda się Wam torba do wózka z mnóstwem praktycznych kieszonek i matą do przewijania w komplecie. Znajdzie się w niej miejsce na pieluszki, chusteczki, dodatkowe ubranka, przekąskę dla maluszka, jego ulubioną zabawkę, a nawet miejsce na kilka rzeczy rodzica.

  Kolejną niezbędną rzeczą jest pojemnik na nawilżane chusteczki. Jego konstrukcja zapobiega wysychaniu chusteczek i nie utrudnia korzystaniu z nich. Polecamy także nieprzemakalne wkładki do wózka, które zabezpieczają “pojazd” przed “mokrymi niespodziankami”. Zarówno wkładki jak i pudełko na chusteczki bez problemu zmieścisz w praktycznej torbie do wózka. I jeszcze jedna rzecz warta uwagi - śpiworki. W takim zabezpieczeniu Twojemu dziecku będzie wygodnie i ciepło, nie potrzebny będzie wiecznie zsuwający się kocyk (choć i na to jest rada – klipsy do wózka). Śpiworki z rękawami lub bez z powodzeniem wykorzystasz w wózkach każdego typu, nosidełkach i fotelikach samochodowych.

  Zapraszamy po akcesoria do wózka dziecięcego do naszego sklepu

  U nas kupisz akcesoria do spacerówek najlepszej jakości, estetyczne i funkcjonalne, z którymi żaden spacer i wyjście z maluszkiem nie będzie frustrujące, ani dla dziecka, ani dla Ciebie. Zapraszamy!

 • BEZPIECZEŃSTWO

  Akcesoria mające zapewnić dziecku bezpieczeństwo i pomoc w razie zranienia czy zadrapania

 • PORZĄDEK

  Akcesoria, dzięki którym łatwiej będze utrzymać porządek w dziecięcym pokoju i łazience

 • AKCESORIA DO HIGIENY
 • SKARPETKI
 • OKULARY PRZECIWSŁONECZNE
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1339 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1339 elementów
AKCESORIA

Akcesoria dziecięce do wózka, do jedzenia oraz pomagające w utrzymaniu porządku

AKCESORIA

Filtry

Włączone filtry:
  Kategorie
  Producent