DO PRZEWIJANIA 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
DO PRZEWIJANIA

Codzienna pielęgnacja niemowlęcia, czy to w warunkach domowych, czy w podróży nie musi być problemem, jeśli do naszej wyprawki dla dziecka dołożymy akcesoria do przewijania. Może to być przewijak, który postawimy na komodzie, wannie, łóżeczku (np. firmy Beaba), bądź podręczny zestaw do przewijania z matą i kieszeniami na akcesoria typu pieluszki i chusteczki nawilżające czy elegancki plecaczek z matą do przewijania i mnóstwem kieszonek na akcesoria. Każdy z tych produktów ułatwia czynności pielęgnacyjne i warto go zakupić, ale wybór należy do Was kochani rodzice.

Bezpieczeństwo dla dziecka, wygoda dla rodzica

Przewijaki Beaba z wysokimi ściankami, szufladkami na akcesoria, łatwym do czyszczenia wkładem, zapewniają bezpieczeństwo dziecku, a rodzicom komfort “pracy”. Są idealnym rozwiązaniem do małych pomieszczeń i szczególnie przydatne, kiedy kobieta po porodzie nie może się schylać. Innowacyjne, praktyczne i stylowe przewijaki - pasują do każdego, dziecięcego kącika.

Akcesoria do przewijania do domu i w podróży

Znalezienie higienicznego miejsca do przewinięcia dziecka, kiedy jesteśmy poza domem, często graniczy z cudem, dlatego najlepiej mieć ze sobą podręczny zestaw do przewijania. Poręczne, niewielkie, plastikowe pudełeczko z matą do przewijania, przegródkami na pieluszki i chusteczki nawilżające, które zmieści się w każdej torebce lub elegancki plecaczek dla nowoczesnej mamy z aż 9 kieszeniami, do których schowasz nie tylko pieluszkę, ale ubranko na zmianę, przekąskę czy napój dla dziecka. Matę do przewijania możesz wykorzystać również w domu rozkładając ją na kanapie lub dywanie. Wodoodporna, łatwa w utrzymaniu czystości mata oraz akcesoria do przewijania w jednym miejscu, znacznie usprawniają czynności pielęgnacyjne małego dziecka. Podręczne zestawy do przewijania niemowląt w naszym sklepie akcesoria do przewijania mają za zadanie ułatwiać czynności pielęgnacyjne, ale także powinny być praktyczne, dobrej jakości, estetyczne i bezpieczne dla dziecka. Produkty Beabe, B.box czy Skip Hop spełniają te warunki. Jeśli szukasz takich produktów, jesteś we właściwym miejscu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

DO PRZEWIJANIA