OKULARY PRZECIWSŁONECZNE 

Jest 46 produktów.
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
Pokazuje 1 - 46 z 46 elementów
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

Latem, gdy na niebie świeci piękne słońce, zakładasz swojemu dziecku kapelusz lub czapkę na głowę i dokładnie smarujesz jego skórę kremem z odpowiednim filtrem. Robisz to po to, aby ochronić swoją pociechę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Aby letnia ochrona była jednak kompletna, dobrze byłoby wyposażyć malca w odpowiednie okulary przeciwsłoneczne.

Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci — czy są potrzebne

Wielu dorosłych ma błędne przekonanie o tym, że okulary przeciwsłoneczne dla dzieci to wakacyjny gadżet, który można kupić na prawie każdym bazarku przy plaży lub w sklepie z różnymi produktami mającymi niską cenę. Takie myślenie jest błędem i dużą szkodą na naszych pociech. Dlaczego? Ponieważ oczy dziecka przepuszczają większość szkodliwych promieni słonecznych, które mogą dotrzeć do siatkówki i — w najgorszym razie — spowodować przykre dolegliwości zdrowotne. Właśnie dlatego oczy dziecka powinny być chronione dobrze dobranymi okularami przeciwsłonecznymi z wysokim filtrem UV.

Okulary przeciwsłoneczne dla dziecka — nasze propozycje

W sklepie internetowym Edukatorek znajdziesz przeciwsłoneczne okulary dla najmłodszych, ale i nieco starszych dzieci. Dziewczynki z pewnością pokochają różnokolorowe okularki przeciwsłoneczne w kształcie kwiatków, misiów lub muszelek od australijskiej marki Elle Porte. Produkty te wyróżniają się wysokim stopniem ochrony przeciwsłonecznej (filtr UV 400), a dołączona do nich praktyczna saszetka posłuży do ich przechowywania. Chłopcom spodobać się mogą kolorowe okularki Baeba zaprojektowane w taki sposób, aby łączyły w sobie właściwą ochronę oczu malucha oraz wygodę w użytkowaniu. Dla najmłodszych brzdąców dobrym wyborem będą okulary przeciwsłoneczne z regulowanym paskiem, który utrzyma je na głowie, a jednocześnie nie będzie uciskać.

OKULARY PRZECIWSŁONECZNE