SKARBONKI 

Jest 12 produktów.
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
SKARBONKI

Starsze dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i bawić się w dom, pracę, szkołę czy chodzenie na zakupy. To prawdopodobnie dobry czas, aby sprawdzić naszej pociesze pierwszą skarbonkę. Dla dziecka będzie to niesamowite przeżycie i malutki kroczek do wejścia w świat dorosłych.

Skarbonka dla dziecka

Pozwól swojemu maluchowi samodzielnie wybrać taką skarbonkę dziecięcą, jaka podoba mu się najbardziej. Dzięki tym prostym zabawkom edukacyjnym Twój maluch nauczy się oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi; pozna także ich wartość. Skarbonka dla dziecka pozwoli mu oszczędzić określoną kwotę i przeznaczyć ją na wybrany cel — na przykład wymarzoną, droższą zabawkę. Gadżet ten pozwoli dziecku stawiać pierwsze kroki w samodzielnym podejmowaniu decyzji. Nasza pociecha nauczy się także prostych działań matematycznych, takich jak dodawanie czy odejmowanie poszczególnych kwot. Wybierz dziecięcą skarbonkę z asortymentu naszego sklepu i przekonaj się, że wraz z nią zabawa i edukacja będą szły w parze.

Skarbonki dla chłopców i dziewczyn

Gadżet ten będzie doskonałym prezentem urodzinowym, świątecznym lub na inną, nadarzającą się okazję. Wybierając skarbonkę dla chłopca, warto kierować się jego zainteresowaniami. Gwarantujemy, że spodoba mu się drewniana skarbonka w kształcie skrzynki pirata z dodatkowym zamknięciem w postaci kłódki i kluczyka. Skarbonki dla chłopca mogą także przypominać prawdziwy sejf z zamkiem szyfrowym. Jeśli chodzi o dziewczynki z kolei, to one z pewnością zachwycą się skarbonką w kształcie różowej świnki lub białego króliczka. Mają one przeźroczyste pyszczki, dzięki którym widoczne są wszystkie oszczędności. Skarbonki dla dziewczynek mogą także mieć ich ulubiony kolor oraz wzór. Dobrym przykładem jest jasnoróżowa szkatułka z kwiatami i żółtym ptaszkiem, w których nasza córeczka ukryje przed światem nie tylko drobne pieniążki, ale także swoje największe skarby.

Skarbonka dla malucha

Dziecięce skarbonki w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Zabawki te pochodzą od renomowanych producentów, którzy doskonale znają potrzeby i upodobania najmłodszych. Zwróć uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Metalowa lub drewniana skarbonka dla dziecka będzie stabilna, trwała i bezpieczna dla dziecięcych rąk. Sprawdź szeroki wybór skarbonek oraz innych gadżetów dla najmłodszych w sklepie z zabawkami edukacyjnymi.

SKARBONKI