SKARBONKI

KRÓLICZEK drewniana skarbonka KRÓLICZEK drewniana skarbonka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SKARBONKI

KRÓLICZEK drewniana skarbonka

Janod
J04654
105,00 zł
Drewniana skarbonka to praktyczna dekoracja dziecięcego pokoju. Wyróżnia ją niebanalny design: kształt tuby, okrągły, otwierany tył z zabawnym ogonkiem, zamykany na magnes i przezroczysta mordka, dzięki której dziecko widzi swoje oszczędności. Na grzebiecie zwierzątka znajduje się otwór na monety.
DINOZAURY drewniana skarbonka na pierwsze oszczędności DINOZAURY drewniana skarbonka na pierwsze oszczędności 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
84,90 zł
Drewniana skarbonka z dinozaurami to pięknie zaprojektowanaskarbonka-szkatułka na pieniądze lub inne dziecięce skarby.Skarbonka zabezpieczona jest kłódką w kształcie serca,zamykana na kluczyk (2 szt.), aby nikt nie miał dostępu do cenniejszych drobiazgów.
BALERINA drewniana skarbonka na pierwsze oszczędności BALERINA drewniana skarbonka na pierwsze oszczędności 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
84,90 zł
Drewniana skarbonka Balerina to pięknie zaprojektowanaskarbonka-szkatułka na pieniądze lub inne dziecięce skarby.Skarbonka zabezpieczona jest kłódką w kształcie serca,zamykana na kluczyk (2 szt.), aby nikt nie miał dostępu do cenniejszych drobiazgów.
ŚWINKA drewniana skarbonka ŚWINKA drewniana skarbonka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SKARBONKI

ŚWINKA drewniana skarbonka

Janod
J04653
105,00 zł
Drewniana skarbonka to praktyczna dekoracja dziecięcego pokoju. Wyróżnia ją niebanalny design: kształt tuby, okrągły otwierany tył z zabawnym ogonkiem, zamykany na magnes i przezroczysta mordka, dzięki której dziecko widzi swoje oszczędności. Na grzebiecie zwierzątka znajduje się otwór na monety. Świnka jest różowa, ma ciemniejsze uszka i szeroko...
PTASZKI drewniana skarbonka PTASZKI drewniana skarbonka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SKARBONKI

PTASZKI drewniana skarbonka

DJECO
DJ DD03330
84,90 zł
Drewniana skarbonka Ptaszki to pięknie zaprojektowana skarbonka-szkatułka na pieniądze lub skarby dziewczynki. Skarbonka zabezpieczona jest kłódką w kształcie serca,zamykana na kluczyk, aby nikt nie miał dostępu do cennych skarbów.
ROBOT kolorowa skarbonka ROBOT kolorowa skarbonka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SKARBONKI

ROBOT kolorowa skarbonka

DJECO
DJ DD03340
74,90 zł
Skarbonka z metalicznym połyskiem nauczy dziecko oszczędzania. Pieniądze wrzuca się przez otwór na głowie robota, a wyjmuje od spodu - jest tam plastikowa zatyczka umożliwiającą wyciągniecie pieniędzy.
NIEBIESKA skarbonka z szyfrem NIEBIESKA skarbonka z szyfrem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SKARBONKI

NIEBIESKA skarbonka z szyfrem

Gollnest & Kiesel
GK 14020
54,90 zł
Niebieska skarbonka-sejf zachęci Malucha do oszczędzania, będzie też ozdobą dziecięcego pokoju. Dzięki niej oszczędności będą jeszcze bardziej bezpieczne ;)
SKRZYNIA PIRATA drewniana skarbonka SKRZYNIA PIRATA drewniana skarbonka 2
Oczekiwanie na dostawę
SKARBONKI

SKRZYNIA PIRATA drewniana skarbonka

DJECO
DJ DD03331
84,90 zł
Drewniana skarbonka skrzynia pirata to pięknie zaprojektowana skarbonka-szkatułka na pieniądze lub skarby. Skarbonka zabezpieczona jest kłódką w kształcie koła, zamykana na kluczyk, aby nikt nie miał dostępu do cennych skarbów.
Skarbonka z szyfrem - czerwona Skarbonka z szyfrem - czerwona 2
Oczekiwanie na dostawę
SKARBONKI

Skarbonka z szyfrem - czerwona

Gollnest & Kiesel
GK 14019
54,90 zł
Zachęci Malucha do oszczędzania, będzie też ozdobą dziecięcego pokoju. Dzięki niej oszczędności Malucha będą jeszcze bardziej bezpieczne ;)
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

Starsze dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i bawić się w dom, pracę, szkołę czy chodzenie na zakupy. To prawdopodobnie dobry czas, aby sprawdzić naszej pociesze pierwszą skarbonkę. Dla dziecka będzie to niesamowite przeżycie i malutki kroczek do wejścia w świat dorosłych.

Skarbonka dla dziecka

Pozwól swojemu maluchowi samodzielnie wybrać taką skarbonkę dziecięcą, jaka podoba mu się najbardziej. Dzięki tym prostym zabawkom edukacyjnym Twój maluch nauczy się oszczędzania i gospodarowania pieniędzmi; pozna także ich wartość. Skarbonka dla dziecka pozwoli mu oszczędzić określoną kwotę i przeznaczyć ją na wybrany cel — na przykład wymarzoną, droższą zabawkę. Gadżet ten pozwoli dziecku stawiać pierwsze kroki w samodzielnym podejmowaniu decyzji. Nasza pociecha nauczy się także prostych działań matematycznych, takich jak dodawanie czy odejmowanie poszczególnych kwot. Wybierz dziecięcą skarbonkę z asortymentu naszego sklepu i przekonaj się, że wraz z nią zabawa i edukacja będą szły w parze.

Skarbonki dla chłopców i dziewczyn

Gadżet ten będzie doskonałym prezentem urodzinowym, świątecznym lub na inną, nadarzającą się okazję. Wybierając skarbonkę dla chłopca, warto kierować się jego zainteresowaniami. Gwarantujemy, że spodoba mu się drewniana skarbonka w kształcie skrzynki pirata z dodatkowym zamknięciem w postaci kłódki i kluczyka. Skarbonki dla chłopca mogą także przypominać prawdziwy sejf z zamkiem szyfrowym. Jeśli chodzi o dziewczynki z kolei, to one z pewnością zachwycą się skarbonką w kształcie różowej świnki lub białego króliczka. Mają one przeźroczyste pyszczki, dzięki którym widoczne są wszystkie oszczędności. Skarbonki dla dziewczynek mogą także mieć ich ulubiony kolor oraz wzór. Dobrym przykładem jest jasnoróżowa szkatułka z kwiatami i żółtym ptaszkiem, w których nasza córeczka ukryje przed światem nie tylko drobne pieniążki, ale także swoje największe skarby.

Skarbonka dla malucha

Dziecięce skarbonki w różnych rozmiarach, kształtach i kolorach znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Zabawki te pochodzą od renomowanych producentów, którzy doskonale znają potrzeby i upodobania najmłodszych. Zwróć uwagę na materiał, z którego zostały wykonane. Metalowa lub drewniana skarbonka dla dziecka będzie stabilna, trwała i bezpieczna dla dziecięcych rąk. Sprawdź szeroki wybór skarbonek oraz innych gadżetów dla najmłodszych w sklepie z zabawkami edukacyjnymi.

Produkt dodany do listy życzeń