PODUSZKI 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
PODUSZKI

Szukasz poduszki dla niemowlaka, która zapewni mu spokojny i bezpieczny sen o każdej porze? W takim razie sięgnij po produkty dostępne na stronie Edukatorka. Stawiamy na najwyższą jakość – przekonaj się już dziś. Zapraszamy!

Poduszki dla niemowląt – gdzie się przydają?

Wybór odpowiedniej poduszki dla noworodka nie jest wcale takim łatwym zadaniem. Przed samym zakupem należy zastanowić się, w którym momencie należy po nią sięgnąć. Wielu ekspertów uważa, że ze względów bezpieczeństwa nie powinno się ich stosować zaraz po urodzeniu dziecka. Edukatorek jest w pełni świadomy zaleceń, stąd też polecamy, aby poduszeczki zacząć stosować wtedy, gdy maluszek potrafi samodzielnie zmieniać pozycje.

Warto jednak wiedzieć, że poduszka dla niemowlaka niesie ze sobą szereg korzyści dla malucha. Przede wszystkim doskonale sprawdza się w czasie spacerów, świetnie amortyzując główkę przed wstrząsami. Co więcej, poduszka niemowlęca przydatna jest również wtedy, gdy u pociechy pojawia się katar czy nadmierne ulewanie – dzięki niej główka utrzymywana jest w wyższej pozycji, co minimalizuje ryzyko zakrztuszenia się.

Miękkie i bezpieczne poduszki dla niemowląt i dzieci – Edukatorek

W Edukatorku cenimy sobie przede wszystkim bezpieczeństwo dzieci. Dlatego też każda poduszeczka dla niemowlaka jest produktem najwyższej jakości. Stawiamy na starannie wyselekcjonowane modele cechujące się miękkością, a także doskonałą sprężystością.

Nasze poduszki niemowlęce powstają z antybakteryjnych, antyalergicznych i termoregulacyjnych tkanin, dzięki czemu nie stanowią zagrożenia dla zdrowia maluszka, zapobiegając gromadzeniu się bakterii na powierzchni materiału, a także nagrzewaniu się małych główek.

Poduszki dla niemowląt dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych i wielkościowych, dzięki czemu masz szansę idealnie dopasować je do płci swojego dziecka, a także rozmiaru jego główki i ciała. Poznaj pełną ofertę i postaw na najwyższą jakość – serdecznie zapraszamy. Edukatorek – sklep z akcesoriami i zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

PODUSZKI