Zabawki od 14 lat 

Jest 22 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów
Zabawki od 14 lat

Kupno zabawki dla 14 latka nieraz okazuje się nie lada wyczynem. Nastoletni syn czy córka często ma już swoje wyobrażenie o zabawie, która dla nas, rodziców, często może okazać się mało zrozumiała. Taki wiek dziecka nie oznacza, że nie ma dla niego odpowiednich akcesoriów do zabawy. W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane zabawki dla dzieci w wieku 14 lat i wyżej – zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Zabawka dla 14 latka – problem z wyborem

„Zabawka dla 14 latka”, „zabawki dla dzieci 14 lat” – znamy ten ból, bo sami mamy dzieci i wiemy, jak ciężko czasem jest wybrać coś, co zainteresuje nasze pociechy – zwłaszcza gdy są one w takim wieku. Nastolatkowie mają to do siebie, że przeżywają często okres buntu i już nie uważają się za dzieci. Jest to zrozumiałe – dla każdego rodzica jednak dziecko będzie zawsze dzieckiem, stąd też chęć obdarowywania go zabawkami, które zapewnią mu godziny dobrej zabawy każdego dnia.

Zabawki dla dzieci 14 lat – co wybrać?

Jakie więc zabawki dla 14 latków okażą się strzałem w dziesiątkę? Nastolatkowie często przejawiają zainteresowanie zestawami kreatywnymi i takimi zabawkami, które mogą składać/rozkładać na wiele sposobów. Dzieci w takim wieku często mają sprecyzowane zainteresowania, dlatego też warto pomyśleć o tym, co tak naprawdę Twoja pociecha lubi.

Czym zainteresować nastolatkę? Edukatorek poleca m.in. brokatowe markery z efektem 3D, które sprawdzą się nie tylko w domu, ale również w szkole. Jest to propozycja dla każdej artystki, która dzięki nim będzie mogła wykazać się kreatywnością i wyobraźnią.

A to nie koniec zabawek edukacyjnych dla 14 latków – w ofercie dostępnych jest również wiele modeli 3D do składania – od mini szklarni, przez sypialnie, aż po pracownie czy balkony. Takie akcesoria z pewnością zaciekawią zarówno chłopców, jak i dziewczynki.

Zachęcamy do przejrzenia oferty. Wszystkie zabawki dla 14 latków są wykonane z wytrzymałych materiałów i są całkowicie bezpieczne w użytku. Edukatorek – edukacyjne zabawki dla każdego dziecka.

Zabawki od 14 lat