Zabawki od 14 lat 

Jest 22 produktów.
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Zabawki od 14 lat

Zdarza się, że kupno nowej zabawki dla 14-latka okazuje się nie lada wyczynem. Nastoletni syn czy nastoletnia córka często mają już swoje własne wyobrażenie o zabawie, które dla nas, rodziców, może być często niezrozumiałe. Taki wiek dziecka nie oznacza, że nie ma dla niego odpowiednich akcesoriów do zabawy. Kluczem do sukcesu jest wybranie takich zabawek, które dostosowane będą do zainteresowań i umiejętności naszej pociechy. W tej kategorii znajdziesz starannie wyselekcjonowane zabawki dla dzieci w wieku 14 lat.

Idealna zabawka dla 14-latka — jaką wybrać?

Wielokrotnie sami zadajemy sobie pytanie, jaka zabawka na prezent dla 14-letniego dziecka będzie najlepsza. Doskonale wiemy, co oznaczają długie godziny spędzone na przeglądaniu różnych stron internetowych z akcesoriami do zabawy odpowiadającymi aktualnym zainteresowaniom naszych pociech. Nastolatkowie mają to do siebie, że przeżywają tak zwany okres buntu i już nie uważają się za małe dzieci. Nie chcą przebywać z rodzicami i spędzać z nimi czasu, a jednocześnie potrzebują ich uwagi i pragną mieć z nimi dobre relacje. Aby zatroszczyć się o dobro dziecka, wybierz zabawki dla 14-latka znajdujące się w ofercie naszego sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci i młodzieży. Niech będzie to jednoczesna zachęta do tego, abyście wy — jako rodzice — dołączyli do zabawy ze swoim nastoletnim dzieckiem. Z pewnością będzie to dla was wyjątkowy, wspólnie spędzony czas, również na śmiechu oraz błahych i trudnych rozmowach.

Prezent dla 14-letniego dziecka — na jaki się zdecydować?

Decydując się na zakup zabawki na prezent dla swojego 14-letniego dziecka, która rozwijać będzie jego umiejętności oraz zainteresowania, wysyłasz do niego jasne komunikaty: „widzę Cię”, „jesteś dla mnie ważny”, „liczę się z Twoimi potrzebami”. Nastolatek niczego bardziej nie potrzebuje jak właśnie wsparcia i zrozumienia ze strony rodziców. Im bardziej będziesz mu zabraniać i zakazywać różnych rzeczy, tym bardziej on będzie robić Ci na przekór. Wspólnie budujcie waszą relację, rozmawiając, rozwiewając ewentualne wątpliwości oraz spędzając ze sobą czas — najlepiej przy zabawie zabawkami ze sklepu internetowego Edukatorek.

Zabawki dla dzieci 14 lat — jakie wybrać?

Jakie zabawki dla-14 latków okażą się wobec tego strzałem w dziesiątkę? Nastolatkowie bardzo często interesują się zestawami kreatywnymi oraz zabawkami, które można składać i rozkładać na wiele sposobów. Bardzo lubią także odkrywać nieznany im świat nauki. Zobacz kilka wybranych propozycji edukacyjnych zabawek dla 14-latków.

Zabawki dla 14-letniej dziewczynki — „więc chodź, pomaluj mój świat…”

Dobrym przykładem edukacyjnej zabawki dla 14-letnich dzieci znajdującej się w naszym asortymencie będzie propozycja dla młodych artystów, czyli perłowe markery żelowe 3D, dzięki którym Twoja pociecha w prosty i szybki sposób zmieni otaczające ją przedmioty w dzieła sztuki. W zestawie dostępnych jest sześć markerów (zielony, żółty, pomarańczowy, czerwony, fioletowy i niebieski), które sprawdzą się do ozdabiania papieru, szkła, drewna, plastiku, ceramiki oraz tekstyliów. Twoje dziecko będzie mogło z nich korzystać nie tylko w domu, ale także w szkole, wzbudzając tym samym zachwyt wśród swoich rówieśników. Markery żelowe stworzone przez markę Apli Kids udekorują pudełeczko na biżuterię, okładkę zeszytu, ulubiony kubek dziecka, zaproszenie na urodziny czy laurkę dla ulubionej koleżanki.

Zabawki dla 14-letniego chłopca — „(...) nie ma rzeczy niemożliwych”

Twój nastoletni syn przez dwadzieścia cztery godziny na dobę mógłby opowiadać o fizyce, doświadczeniach, geografii, kosmosie i szeroko pojętej nauce? Wesprzyj jego zainteresowania z edukacyjnymi zabawkami od znanego na całym świecie producenta Buki France. W naszym sklepie internetowym oferujemy następujące propozycje.

  • Świecąca kula plazmowa, która reaguje na dźwięki i dotyk, a także wytwarza nieszkodliwe wyładowania elektryczne. Z zestawem tym można wykonać pięć niezwykle ciekawych eksperymentów. Zabawka może być przepiękną dekoracją do pokoju i doskonałym pomysłem na prezent dla 14-latka.
  • Lampa tornado, która sprawdzi się jako dekoracja do pokoju Twojego nastoletniego syna. Zabawka wyposażona jest w diodę LED, która zmienia kolor lampy i odtwarza na jej dnie podwodne tornado.
  • Lewitująca dzięki magnetycznemu ramieniu kula ziemska z oświetlającą ją diodą LED. Zabawka będzie fantastycznym prezentem dla 14-latka interesującego się kosmosem. Dodatkowo do globusu dołączona została książeczka opisująca aż pięćdziesiąt faktów na temat Ziemi.
  • Lampa w kształcie wulkanu, który po wypełnieniu wodą i płynem do mycia naczyń i włączeniu będzie tryskał lawą.

Zabawki dla 14-letnich dzieci od Edukatorka

Zachęcamy do zapoznania się z całą ofertą naszego sklepu internetowego z zabawkami. U nas znajdziesz produkty trwałe, bezpieczne, wykonane z najwyższej jakości materiałów i dopasowane do odpowiedniego wieku dziecka.

Zabawki od 14 lat