NAKLEJKI ŚWIECĄCE W CIEMNOŚCI 

Jest 14 produktów.
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
NAKLEJKI ŚWIECĄCE W CIEMNOŚCI

Naklejki świecące w ciemności

Aranżacja pokoju dziecka to dla rodziców duże wyzwanie. Dla każdej mamy i taty bezpieczeństwo i szczęście ich malucha są najważniejsze, a pokój dziecięcy powinien być miejscem, który najlepiej to odzwierciedla. Meble, dekoracje i dodatki, a wśród nich tysiące propozycji. Czasami jednak najprostsze rozwiązania są najlepsze – naklejki na ścianę dla dzieci świecące, czyli bajkowy świat, kosmiczne przestworza, rozgwieżdżone niebo za symboliczną cenę.

Świecące gwiazdki – sklep internetowy pełen inspiracji

Zapewne młody odkrywca ciekawy świata zapyta – dlaczego naklejki świecą? Odpowiedz wtedy – są wycinane ze specjalnej folii fotoluminescencyjnej (trudne słowo, które zapewne będziesz musiał powtórzyć), która składa się z malutkich, niewidzialnych cząsteczek. To one pochłaniają światło za dnia i wieczorem, kiedy świeci się główne światło w pokoju, magazynują je i dlatego świecą. Naklejki świecące w ciemności to dla najmłodszych dzieci kolejna nowość, która zaciekawi niejednego małego człowieka.

Możesz wybierać spośród szerokiej palety wzorów – słoneczka i gwiazdki świecące w ciemności są najpopularniejsze. Pięknie prezentują się na suficie, szczególnie ciemnym. Dla miłośnika kosmicznych podróży polecamy świecące planety i statki kosmiczne, a dla marzycieli ptaszki, motylki, chmurki i latawce. Na ścianie przy łóżku pięknie wyglądać będą owieczki czuwające nad spokojnym snem Twojego maluszka.

Piękne ozdoby do dziecięcego pokoju

Świecące naklejki bardzo łatwo się przykleja na gładkie powierzchnie. Idealnym dla nich miejscem są ściana, sufit, a nawet meble. Oczyść wcześniej miejsce, na którym przykleisz naklejki. Niektóre elementy są małe, dlatego jeżeli przyklejamy je w pokoju małego dziecka, należy wybrać miejsce dla niego niedostępne. Mogłoby ono odkleić naklejkę i połknąć.

A w pokoju Twojego dziecka zaświeci gwiazdka, słoneczko czy może motylek?

NAKLEJKI ŚWIECĄCE W CIEMNOŚCI