KARUZELE I MOBILE

RÓŻOWY MOTYLEK zawieszka do pokoju Susibelle
Kup do 13, wyślemy dziś
51,90 zł
Jedyna w swoim rodzaju zabawka, która dzięki żywym kolorom i ciekawym wzornictwie rozbudzi zmysł wzroku Maluszka! Motylek będzie niezwykłą ozdobą w dziewczęcym pokoiku.
MOTYLEK zawieszka do pokoju MOTYLEK zawieszka do pokoju 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KARUZELE

MOTYLEK zawieszka do pokoju

goki
GK 52992
52,90 zł
Jedyna w swoim rodzaju zabawka, która dzięki żywym kolorom i ciekawym wzornictwie rozbudzi zmysł wzroku Maluszka!
Pokazano 1-4 z 4 pozycji

Karuzele dla dzieci to jedne z pierwszych zabawek, z jakimi maluszek ma do czynienia. Delikatne ruchy kolorowych przyjaciół na pewno zaciekawią naszego smyka, ale też pomogą mu się uspokoić oraz ułatwią zasypianie.

Karuzele nad łóżeczko

Karuzele dla dzieci to dekoracje przestrzenne wprowadzające do maluszkowego świata nieznany, ale przyjazny rodzaj magii. Noworodek będzie zapatrzony w wiszące zwierzaczki, a gdy nieco podrośnie, zacznie wyciągać w ich stronę swoje małe rączki i próbować schwytać. Dziecięca zabawka pozwoli rozwinąć motorykę dziecka oraz zmysł wzroku, a także wzbudzić w nim zainteresowanie otoczeniem. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz na przykład przepiękną drewnianą karuzelę do łóżeczka dla dziewczynki i chłopca z żółtymi, białymi i niebieskimi kurkami oraz pomarańczowo-czerwonym kogucikiem pilnującym całe stadko.

Zawieszki nad łóżeczko

Zamiast karuzeli dla dzieci można nad łóżeczkiem powiesić mobil lub wielobarwną zawieszkę. Mobile to drewniane elementy dekoracyjne, których kolorowe elementy ożywają, gdy przepłynie przez nie powietrze. Nasz szkrab może zacząć gaworzyć na widok niebieskich, różowych, pomarańczowych i żółtych kształtów i próbować dosięgnąć ich nóżkami oraz rączkami. Jeśli chodzi o zawieszki z kolei, to w naszej ofercie dostępne są przepiękne, różnokolorowe motyle, które na pewno spodobają się dziewczynkom. Barwne skrzydełka owadów zachęcą je do śmiania się i dziecięcego opowiadania.

Mobil i karuzela dla niemowlaka

„Zobacz kochanie, jak się rusza!”. Z całą pewnością tak właśnie powiesz do swojego szkraba po zakupie karuzeli lub mobilu z naszego sklepu internetowego. Szeroka gama produktów w różnorodnych kształtach i kolorach przyciągnie uwagę maluszka i sprawi, że będzie żywo zainteresowany wiszącą zabawką nad łóżeczkiem. Karuzele i mobile przez nas oferowane są bezpieczne dla najmłodszych i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Na pewno będą współgrać z innymi elementami dekoracyjnymi w pokoju najmłodszego członka rodziny. Karuzela dziecięca będzie idealnym prezentem dla przyszłych rodziców. Zobacz także inne artykuły dla niemowląt i dzieci w sklepie z zabawkami edukacyjnymi.

Produkt dodany do listy życzeń