Zabawki od 7 lat 

Jest 318 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 318 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 318 elementów
Zabawki od 7 lat

Wybór zabawki dla 7-latka często może być problematyczny. Wiek ten jest bowiem czasem, w którym nasza pociecha ma wiele zainteresowań naraz, przez co czasem ciężko trafić w jej gusta. Na szczęście w asortymencie sklepu internetowego Edukatorek znajdziesz wiele zabawek przyjaznych dla każdego siedmiolatka — niezależnie od tego, jakie aktualnie ma upodobania. Sprawdź bogatą ofertę naszego sklepu i wybierz zabawki dla dziecka (7 lat), które zachęcą go do długich zabaw, a przy okazji nauczą nowych umiejętności.

Wybór zabawki dla 7-latka musi być przemyślany

Jakie zabawki dla dzieci od siedmiu lat wybrać, aby rzeczywiście spodobały się naszemu malcowi, a nie poszły w kąt po kilku chwilach? Przede wszystkim warto zastanowić się nad tym, co lubi Twoje dziecko. Siódmy rok życia to czas, w którym maluchy są świadome tego, czego chcą, mają swoje pierwsze hobby i dużo eksperymentują. Dlatego też jednym z popularniejszych rozwiązań są różnego rodzaju puzzle tekturowe i układanki magnetyczne. Tego typu kreatywne zabawki dla 7-latka rozwiną jego wyobraźnię, a także polepszą koncentrację. Polecamy na przykład magnetyczną układankę Janod umożliwiającą dziecku poznanie ciała człowieka. Zabawka nauczy malca podstaw anatomii oraz podstawowych słówek w językach obcych (między innymi po angielsku, włosku, hiszpańsku i niemiecku). Tablicę zawiesić można za pomocą sznureczka na ścianie i drewnianym wskaźnikiem wskazywać interesujące naszego malca części ciała. Równie ciekawą zabawką dla dziecka (7 lat) będą tekturowe puzzle od Mudpuppy w kształcie zwierząt zamieszkujących Arktykę. Ta niezwykła układanka wyróżnia się tym, że ma unikalny kształt morsa, w którym dodatkowo ułożyć trzeba małych i dużych mieszkańców bieguna, na przykład delfina, fokę, orkę, renifera, narwala, pingwina czy białego niedźwiedzia. Puzzle to doskonały sposób na rodzinną rozrywkę, ale także rozwój małego odkrywcy. Tego typu układanka stymuluje bowiem pamięć dziecka, a także rozwija jego koncentrację i sprawność manualną.

Kreatywne zabawki dla siedmiolatków — co wybrać?

Wspólne wykonywanie różnorodnych prac plastycznych, takich jak wycinanie, rysowanie, wydzieranie czy lepienie rozwinie u Twojego dziecka niezbędną przy pisaniu sprawność ręki, a więc motorykę małą, nauczy rozróżniania kształtów, kolorów i położenia poszczególnych elementów, a także dostrzegania różnic i podobieństw. Aby zachęcić malca do nauki poprzez zabawę, wybierz dla niego zestawy kreatywne, których tematyka będzie dostosowana do jego bieżących zainteresowań. Składanie kształtów oraz naklejanie na nie różnych elementów to propozycja na wielogodzinną zabawę poprawiającą zdolności manualne dziecka i wpływającą na jego wyobraźnię. W naszym sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci znajdziesz szeroką ofertę tego typu produktów nawiązujących swoją tematyką najczęściej do roślinności, zwierząt oraz zawodów.

Zabawki dla dziewczynki i chłopca (7 lat) — jakie będą najlepsze?

Zarówno siedmioletnie dziewczynki, jak i siedmioletni chłopcy zaczynają lubić zabawki, które wymagają od nich większej precyzji i skupienia. To idealny moment, aby kupić im pierwsze modele do sklejania czy zestawy konstrukcyjne. W naszym asortymencie znajdziesz na przykład układankę geometryczną Polyssimo, której celem jest odtworzenie kwadratu przedstawionego na obrazku przy użyciu wszystkich kolorowych elementów zestawu. Trudnością w tej zabawie jest to, że dla każdej karty z zadaniem możliwa jest wyłącznie jedna kombinacja. Równie ciekawą i rozwijającą kreatywność Twojego malca jest układanka logiczna Tangram rozwijająca pamięć, spostrzegawczość i logiczne myślenie. Jeśli chodzi o zabawki, które znacznie bardziej podobać się będą 7-letnim dziewczynkom, to będą to między innymi:

W przypadku zabawek przeznaczonych dla 7-letnich chłopców z kolei z pewnością będą to wszystkie przedmioty związane z samochodami, dinozaurami, sportem czy historią świata. Z naszego asortymentu wybraliśmy kilka najciekawszych propozycji.

Jakie prezenty dla 7-letniego dziecka?

Aby wesprzeć naturalny rozwój siedmiolatka, jak najwięcej czasu spędzajcie wspólnie, bawiąc się i ucząc. Pokazuj dziecku, na czym polegają codzienne domowe obowiązki oraz przyjemności. Wspieraj go na każdym kroku i pokazuj, ile dobra może wziąć dla siebie dzięki właściwie dobranym zabawkom edukacyjnym zakupionym w naszym sklepie internetowym. Przedmioty znajdujące się w ofercie Edukatorka to zabawki wysokiej jakości wykonane przez czołowych producentów akcesoriów dla najmłodszych. Doskonale spełniać będą swoje zadanie, dbać o rozwój maluchów i towarzyszyć im w codziennych zabawach. Zapraszamy do składania zamówień w sklepie z zabawkami dla dzieci Edukatorek.

Zabawki od 7 lat