TERMOSY 

Jest 27 produktów.
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
Pokazuje 1 - 27 z 27 elementów
TERMOSY

Pojemny termos dziecięcy będzie doskonałym rozwiązaniem nie tylko do przedszkola czy szkoły, ale także na rodzinne wakacje czy jednodniowe wyprawy. Bogatą ofertę termosów dla dzieci znajdziesz w asortymencie naszego sklepu.

Termos obiadowy dla dzieci

Na co zwracać uwagę przy zakupie termosu dla dzieci na herbatę, wodę czy jedzenie? Przede wszystkim produkt ten musi być wykonany z wysokiej jakości materiału przeznaczonego do kontaktu z żywnością (a więc bezpiecznego do codziennego użytkowania). Najlepiej sprawdzi się tutaj stal nierdzewna z ewentualnymi silikonowymi dodatkami w postaci chociażby uchwytów. Równie istotnymi cechami małych termosów dla dzieci są szczelność, wysoka wytrzymałość oraz lekkość. Nie zapominajmy, że maluch będzie miał do czynienia z gorącym posiłkiem lub napojem, dlatego tak ważne jest, aby termos nie przeciekał oraz nie był zbyt ciężki do trzymania.

Termos dla dzieci do szkoły

Termos dla dziecka do szkoły powinien długo utrzymywać temperaturę napojów i posiłków — w końcu nasza pociecha spędza poza domem nawet kilka godzin. Nie bez znaczenia jest także wygląd termosu. Dziewczynki z przyjemnością zjedzą ciepły obiadek znajdujący się w srebrno-różowym termosie Kiokids. Chłopcom zaś przypadną do gustu dwuczęściowe termosy na obiad od tego samego producenta, mające miejsce na dwa posiłki (zupę oraz drugie danie). Dobrym wyborem mogą być także różnokolorowe termosy obiadowe dla dzieci z widelczykiem, z których maluch może korzystać przez cały rok.

Termos dla niemowlaka

Nie zapominajmy także o niemowlaczkach, z którymi jesienną i zimową porą chodzimy na spacer i jeździmy na rodzinne wycieczki. Maluszki również potrzebują napić się czegoś ciepłego — do tego idealnie sprawdzą się termosy z kubeczkiem o pojemności 350 mililitrów. Widoczni są na nich najwięksi przyjaciele małych brzdąców — niebieski słonik, wesoła lama, śpiący lisek oraz brykający jednorożec.

TERMOSY