Zabawki od 10 lat

MODA papierowa ubieranka MODA papierowa ubieranka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MODA papierowa ubieranka

DJECO
DJ09825
79,90 zł
Wspaniały zestaw dla małej kreatorki mody. Postaci trzech dziewczynek można przebierać w różne stroje tak, by wyglądały olśniewająco. Efekt będzie na pewno wyjątkowy!
KONIE album do kolorowania magicznym piaskiem KONIE album do kolorowania magicznym piaskiem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KONIE album do kolorowania magicznym piaskiem

Sabbiarelli
SAB 100AL0548
34,90 zł
Album do kolorowania magicznym piaskiem to oryginalny i kreatywny pomysł na zabawę dla Malucha. Dzięki zestawowi dziecko pokoloruje obrazki z konikami.
ZOOLOGIA perłowe obrazki zestaw artystyczny ZOOLOGIA perłowe obrazki zestaw artystyczny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZOOLOGIA perłowe obrazki zestaw artystyczny

DJECO
DJ09410
89,90 zł
Zestaw do stworzenia obrazków przy użyciu kolorowych perełek. Obrazki, które znajdują się w zestawie posiadają wgłębienia, dzięki czemu perełki są zabezpieczone przed rozsypaniem się. Wgłębienie na ilustracji należy pokryć klejem, wsypać perełkami, rozprowadzić pędzelkiem i plastikową płytka, docisnąć perełki aby dobrze połączyły się z klejem. 
PEREŁKI Z LITERKAMI zestaw do tworzenia biżuterii PEREŁKI Z LITERKAMI zestaw do tworzenia biżuterii 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

PEREŁKI Z LITERKAMI zestaw do tworzenia biżuterii

DJECO
DJ09839
79,90 zł
Wyjątkowy zestaw dla modnisi, pragnącej wyróżniać się w towarzystwie. Za pomocą kolorowych koralików można własnoręcznie stworzyć biżuterię dla siebie lub kogoś bliskiego.
SUDOKU gra magnetyczna SUDOKU gra magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY PODRÓŻNE

SUDOKU gra magnetyczna

The Purple Cow
PC 90575
34,90 zł
Tradycyjna łamigłówka sudoku zajmie dziecko na wiele chwil. Gra umili każdą podróż, nie pozwoli dzieciom nudzić się w czasie jazdy, a także w czasie postojów. Do celu dotrzecie o wiele szybciej!
KWIATY zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni KWIATY zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KWIATY zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni

DJECO
DJ00020
84,90 zł
Zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni zawiera niezbędne materiały do wykonania dwóch uroczych ozdób w wiosennych kolorach.  Bransoletkę na prezent można zapakować w woreczek z organzy i dołączyć do niej kartkę z życzeniami.
MIYUKI zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni MIYUKI zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MIYUKI zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni

DJECO
DJ00018
84,90 zł
Zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni zawiera niezbędne materiały do zrobienia dwóch modnych ozdób za pomocą warsztatu tkackiego. Bransoletkę na prezent można zapakować w woreczek z organzy i dołączyć do niej kartkę z życzeniami. Dołączona instrukcja krok po kroku zawiera szablony, według których należy nawlekać maleńkie koraliki.
TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

TIARY zestaw kreatywny do tworzenia opasek

DJECO
DJ09837
91,90 zł
Wyjątkowy zestaw dla modnisi, pragnącej wyróżniać się w towarzystwie. Za pomocą kolorowych koralików można własnoręcznie stworzyć opaski.
CIAŁO CZŁOWIEKA tekturowa gra edukacyjna CIAŁO CZŁOWIEKA tekturowa gra edukacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PRZYRODNICZE ZESTAWY MAŁEGO BIOLOGA

CIAŁO CZŁOWIEKA tekturowa gra edukacyjna

Kapitan Nauka
KN 646744
49,90 zł
Ciało człowieka to gra edukacyjna, która pozwoli poszerzyć wiedzę o częściach ciała i zrozumieć funkcjonowanie organizmu. Dzięki grze dziecko zdobędzie niezbędne informacje o ludzkim ciele,  które przydadzą się zarówno podczas zajęć w szkole, jak w życiu codziennym.
KRYSZTAŁOWY SZAŁ zestaw do eksperymentów KRYSZTAŁOWY SZAŁ zestaw do eksperymentów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KRYSZTAŁOWY SZAŁ zestaw do eksperymentów

The Purple Cow
PC 26542
87,90 zł
Zestaw do robienia eksperymentów nauczy dziecko, jak wykonać m.in.: błyszczące diamenty, kryształowy cukierek czy nauczy pisać sekretne wiadomości. Dzięki temu zestawowi, nauka nie będzie nudna!
OCZY zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni OCZY zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

OCZY zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni

DJECO
DJ00019
84,90 zł
Zestaw do tworzenia bransoletek przyjaźni zawiera niezbędne materiały do wykonania dwóch modnych ozdób.  Bransoletkę na prezent można zapakować w woreczek z organzy i dołączyć do niej kartkę z życzeniami.
ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

ZWIERZĄTKA zestaw artystyczny do szycia

Apli Kids
APLI 13813
64,90 zł
Zestaw kreatywny, dzięki któremu dziecko stworzy filcowe zwierzątka,które można wykorzystać do ozdabiania ołówków i nie tylko.  W opakowaniu znajduje się wszystko, co potrzebne do uszycia 3 postaci: sowy, słonia i ptaka. Dodatkowo części umieszczone zostały w oddzielnych torebkach, aby ułatwić znalezienie elementów odpowiadających poszczególnym postaciom.
MIŚ okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Teddy Cuddle MIŚ okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Teddy Cuddle 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

MIŚ okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Teddy Cuddle

Elle Porte
EP 39TEDDYCUDDLE
134,90 zł
Różowe okularki przeciwsłoneczne w kształcie misiów. Zaprojektowane z naciskiem na ciekawy design, wygodę użytkowania, praktyczność, a przede wszystkim na ochronę dziecięcych oczu. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują na dzieci od 3 do 10 lat.
KWIATKI okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10lat Bellis Bubble Gum KWIATKI okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10lat Bellis Bubble Gum 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

KWIATKI okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Bubble Gum

Elle Porte
EP 39BUBBLEGUM
118,90 zł
Różowe okularki przeciwsłoneczne w kształcie kwiatków. Zaprojektowane z naciskiem na ciekawy design, wygodę użytkowania, praktyczność, a przede wszystkim na ochronę dziecięcych oczu. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują na dzieci od 3 do 10 lat.
KWIATKI okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Jelly KWIATKI okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Jelly 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

KWIATKI okularki przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Jelly

Elle Porte
EP 39JELLY
118,90 zł
Czerwone okularki przeciwsłoneczne w kształcie kwiatków. Zaprojektowane z naciskiem na ciekawy design, wygodę użytkowania, praktyczność, a przede wszystkim na ochronę dziecięcych oczu. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują na dzieci od 3 do 10 lat.
OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Orange Fizz OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Orange Fizz 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Orange Fizz

Elle Porte
EP 024700
118,90 zł
Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci wyróżniają się nietuzinkowym designem. Będą wspaniałym uzupełnieniem stylizacji Malucha, a przede wszystkim zapewniają wysoki stopień ochrony przeciwsłonecznej, filtr UV 400, który chroni oczy przed promieniami słonecznymi. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują na dzieci od 3 do 10 lat.
OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Powder blue OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Powder blue 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Bellis Powder blue

Elle Porte
EP 491099
118,90 zł
Niebieskie okulary przeciwsłoneczne dla dzieci wyróżniają się nietuzinkowym designem. Będą wspaniałym uzupełnieniem stylizacji Malucha, a przede wszystkim zapewniają wysoki stopień ochrony przeciwsłonecznej, filtr UV 400, który chroni oczy przed promieniami słonecznymi. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują na dzieci od 3 do 10 lat.
OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Flora Aqua OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Flora Aqua 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Flora Aqua

Elle Porte
EP 491174
138,90 zł
Okulary przeciwsłoneczne dla dzieci wyróżniają się niebanalnym designem. Będą wspaniałym uzupełnieniem każdej stylizacji. Zapewniają wysoki stopień ochrony przeciwsłonecznej, filtr UV 400, który chroni oczy przed promieniami słonecznymi. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują na dzieci od 3 do 10 lat.
OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Ranger Slate OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Ranger Slate 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Ranger Slate

Elle Porte
EP 025899
118,90 zł
Czarne okularki przeciwsłoneczne w klasycznym kształcie. Zaprojektowane z naciskiem na ciekawy design, wygodę użytkowania, praktyczność, a przede wszystkim na ochronę dziecięcych oczu. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują na dzieci od 3 do 10 lat.
OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Ranger Ocean OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Ranger Ocean 2
Kup do 13, wyślemy dziś
OKULARY PRZECIWSŁONECZNE

OKULARKI przeciwsłoneczne dla dzieci 3-10 lat Ranger Ocean

Elle Porte
EP 025868
118,90 zł
Błękitne okularki przeciwsłoneczne w klasycznym kształcie.Zaprojektowane z naciskiem na ciekawy design, wygodę użytkowania, praktyczność, a przede wszystkim na ochronę dziecięcych oczu. Uniwersalny rozmiar sprawia, że pasują na dzieci od 3 do 10 lat.
Pokazano 1-24 z 63 pozycji

W życiu każdego rodzica przychodzi taki moment, w którym ciężko jest mu wybrać odpowiednią zabawkę dla dziecka. Dziesięć lat to w końcu ten wiek, w którym maluch powoli staje się dorosły. Jego gusta mocno się zmieniają, a on sam często twierdzi, że już jest za duży na dziecinne zabawki, którymi jeszcze do niedawna się bawił. Chcąc ułatwić rodzicom wybór, w naszym sklepie internetowym stworzyliśmy odpowiednią kategorię, w której znaleźć można zabawki i akcesoria dla dziesięciolatków.

Jakie zabawki dla dziecka (10 lat) będą najlepsze?

Zabawki od 10 lat przeznaczone są dla nieco starszych dzieci, którym klocki, pluszaki czy układanki dla kilkulatków już się znudziły. To bardzo ważne, aby dziecięce akcesoria do zabawy i jednoczesnej edukacji dopasowane były do aktualnego stopnia rozwoju naszej pociechy. Właśnie dlatego w naszym sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci utworzyliśmy odpowiednie kategorie, dzięki którym wybór zabawki dla dziesięciolatka przestanie być przykrym obowiązkiem, a stanie się miłą przyjemnością.

Prezent dla dziecka od 10 lat — co wybrać?

10-letnie dzieci mają pozytywne nastawienie do życia; są bardzo towarzyskie i na każdym kroku próbują być jak najbardziej samodzielne. Ze spokojem, rozwagą i dystansem starają się podchodzić do konkretnych problemów. Dziesięciolatek lubi cały świat, ale najbardziej swoich rodziców. Spędzanie z nimi czasu jest dla malucha ogromną przyjemnością. Dziesięciolatek zaczyna coraz bardziej zauważać swojego tatę — to właśnie on ma teraz w jego oczach największy autorytet. Warto pielęgnować tę relację, bawiąc się wspólnie odpowiednio dopasowanymi do wieku dziecka zabawkami. 10-letnie dziewczynki będą zachwycone, gdy wspólnie z tatą stworzą modne opaski za pomocą różnokolorowych koralików, wykonają dla mamy różową bransoletkę z motylkiem i kokardką lub otworzą własną pracownię krawiecką i uszyją na maszynie do szycia zakładkę, torebkę, woreczek, breloczek, poduszkę na szpilki oraz kosz do przechowywania. Niewątpliwą zaletą tych zabawek dla 10-letnich dziewczynek jest to, że efektami swoich prac mogą obdarować bliskich. Dzięki temu dziecko poczuje się ważne i doceniane. Jeśli chodzi z kolei o zabawki dla 10-letniego chłopca, które pozwolą mu na przyjemne spędzanie czasu z tatą, to tutaj warto wybrać na przykład:

Na co zwrócić uwagę, kupując dziecku (10 lat) zabawkę edukacyjną?

U dziesięciolatka na tym etapie rozwoju niezwykle ważny jest wzrost samodzielności oraz rozwój kompetencji. Dziecko coraz bardziej staje się świadome swoich emocji; lepiej sobie z nimi radzi, umie się opanować. Poza tym 10-latek staje się coraz bardziej pracowity, uczy się planowania swojego czasu oraz priorytetyzacji zadań do wykonania. Kompetencje te przydadzą mu się w środowisku szkolnym w czasie nauki oraz współpracy z innymi dziećmi. Dziecko w tym wieku czerpie autentyczną radość z wykonywanych zadań — dążenie do wyznaczonego celu sprawia im dużo szczęścia. Właśnie dlatego wiek ten będzie odpowiedni do tego, aby maluch zaczął uczyć się nowych rzeczy — języka obcego, robótek ręcznych, jazdy na rolkach, deskorolce czy rowerze. Możesz także zaproponować mu wspólną naukę poprzez zabawę i z naszego sklepu internetowego wybrać różnego rodzaju gry edukacyjne tematyką związane z Polską, Europą lub światem, sportem, dinozaurami, przyrodą i geografią, ciałem człowieka czy historią Polski. Będzie to doskonała okazja do wspólnego spędzania czasu i zadbania o rodzinne relacje, ale także nauki nowych zagadnień.

Zabawki edukacyjne dla 10-letniego dziecka rozwijające pamięć

Bardzo ważnym obszarem rozwijającym się u dziesięciolatka jest pamięć. Zmiany w dziecięcym mózgu wpływają między innymi na to, że u dziecka rozwija się zdolność logicznego myślenia, planowania czy ustalania priorytetów. Dzięki nim maluchy nie mają problemów z zaplanowaniem sobie dnia i trzymaniem się ustalonego planu. Aby wpierać naturalny rozwój 10-letniego dziecka, warto wybierać takie zabawki, jak na przykład:

  • magnetyczna gra sudoku, która sprawdzi się także w czasie rodzinnych wycieczek,
  • ćwiczenia matematyczne lub ortograficzne z serii „To lubię”.

Zabawki dla dzieci 10+ — poznaj ofertę Edukatorka

Jakie zabawki przygotowaliśmy dla dziesięcioletnich dzieci? Przede wszystkim bezpieczne, trwałe i wykonane z wysokiej jakości materiałów. Współpracujemy wyłącznie z zaufanymi producentami zabawek i akcesoriów dla najmłodszych. Gwarantujemy, że proponowane przez nas zabawki doskonale rozwijać będą dziecięcą wyobraźnie, uczyć języka i działań matematycznych, polepszać zdolności manualne, a także wspomagać codzienne myślenie. Tego typu produkty doskonale sprawdzą się jako prezent na 10. urodziny Twojego dziecka i sprawią, że będzie chciało uczyć się jeszcze szybciej. A wszystko to dzięki zabawie.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 145
Produkt dodany do listy życzeń