Zabawki od 8 lat

LUCILLE magiczny długopis Lovely Paper
Kup do 13, wyślemy dziś
DŁUGOPISY

LUCILLE magiczny długopis Lovely Paper

DJECO
DJ DD03765
11,90 zł
Magiczny długopis Lucille pozwala zapisać swoje historie, tajemnice lub wiersze magicznym długopisem, który pisze niewidzialnym atramentem, a sekret ujawni się dopiero w świetle UV.
CAROLINE magiczny długopis Lovely Paper
Kup do 13, wyślemy dziś
DŁUGOPISY

CAROLINE magiczny długopis Lovely Paper

DJECO
DJ DD03766
11,90 zł
Magiczny długopis Caroline pozwala zapisać swoje historie, tajemnice lub wiersze magicznym długopisem, który pisze niewidzialnym atramentem, a sekret ujawni się dopiero w świetle UV.
STEVE magiczny długopis Lovely Paper STEVE magiczny długopis Lovely Paper 2
Kup do 13, wyślemy dziś
DŁUGOPISY

STEVE magiczny długopis Lovely Paper

DJECO
DJ DD03768
11,90 zł
Magiczny długopis Steve pozwoli zapisać swoje historie, tajemnice lub wiersze, magicznym długopisem, który pisze niewidzialnym atramentem, a sekret ujawni się dopiero w świetle UV.
CAMILLE magiczny długopis Lovely Paper
Kup do 13, wyślemy dziś
DŁUGOPISY

CAMILLE magiczny długopis Lovely Paper

DJECO
DJ DD03767
11,90 zł
Magiczny długopis Camille pozwoli zapisać swoje historie, tajemnice lub wiersze, magicznym długopisem, który pisze niewidzialnym atramentem, a sekret ujawni się dopiero w świetle UV.
SZTUCZNY ŚNIEG mini eksperymenty
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY NAUKOWE DO EKSPERYMENTÓW

SZTUCZNY ŚNIEG mini eksperymenty

The Purple Cow
PC 133477
28,90 zł
Eksperyment ze sztucznym śniegiem w wersji mini to fantastyczna zabawa i nauka w jednym. To eksperyment związany z polimerami. Dzięki specjalnemu proszkowi można zrobić sztuczny śnieg, który jest nietoksyczny i przyjemny w dotyku, a na dodatek utrzymuje się przez kilka dni!
PIASEK HYDROFOBOWY mini eksperymenty
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY NAUKOWE DO EKSPERYMENTÓW

PIASEK HYDROFOBOWY mini eksperymenty

The Purple Cow
PC 133484
28,90 zł
Eksperyment The Purple Cow w wersji mini to fantastyczna zabawa i nauka w jednym. Piasek hydrofobowy to eksperyment związany z substancjami, które odpychają wodę - nie mogą łączyć się z cząsteczkami wody ani z nią mieszać.
TAMBOREK Z FILCOWYM OBRAZKIEM zestaw kreatywny Art&Craft TAMBOREK Z FILCOWYM OBRAZKIEM zestaw kreatywny Art&Craft 2
Kup do 13, wyślemy dziś
85,00 zł
Zestaw kreatywny pozwala wykonać obrazek z filcową sarenką. To świetna zabawa dla dzieci lubiących tworzyć wyjątkowe dzieła. Gotowa praca będzie stanowiła wyjątkową ozdobę dziecięcego pokoju.
ZWIERZĄTKA zestaw kreatywny do tworzenia origami Art&Craft ZWIERZĄTKA zestaw kreatywny do tworzenia origami Art&Craft 2
Kup do 13, wyślemy dziś
DOSKONALENIE CIERPLIWOŚCI I PRECYZJI

ZWIERZĄTKA zestaw kreatywny do tworzenia origami Art&Craft

Janod
J07943
44,00 zł
Zestaw kreatywny do tworzenia origami Zwierzątka zawiera 24 kwadratowe arkusze ozdobnego papieru w kwiatowe, zwierzęce i inne bajecznie kolorowe wzory oraz jeden arkusz z naklejkami, m.in. oczu, uszu, piór czy skrzydeł stworzeń, które powstaną po odpowiednim złożeniu papieru.
KOSMICZNE SKAŁY mały archeolog zestaw kreatywny KOSMICZNE SKAŁY mały archeolog zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KOSMICZNE SKAŁY mały archeolog zestaw kreatywny

BUKI
BUKI 442
69,90 zł
Użyj narzędzi, aby wykopać i poznać pięć kamieni z kosmosu, w tym prawdziwy kamienny meteoryt i tektyty. Do odkopania również 2 samoprzylepne naszywki imitujące styl prawdziwych naszywek agencji kosmicznych.
GIGANTYCZNE WODNE KULKI ŻELOWE mini eksperymenty
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY NAUKOWE DO EKSPERYMENTÓW

GIGANTYCZNE WODNE KULKI ŻELOWE mini eksperymenty

The Purple Cow
PC 133460
28,90 zł
Eksperymenty The Purple Cow w wersji mini. Gigantyczne wodne kulki żelowe to eksperymentzwiązany z cząsteczkami nazywanymi polimerami. Wystarczy włożyć kulki do wody na kilka godzin i obserwować co się wydarzy!
MAGNETYCZNE RZUTKI zestaw 6 szt. MAGNETYCZNE RZUTKI zestaw 6 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

MAGNETYCZNE RZUTKI zestaw 6 szt.

Janod
J02078
29,00 zł
Zestaw rzutek magnetycznych to idealne uzupełnienie dowolnej gry w rzutki marki Janod, dzięki czemu w zabawie będzie mogło uczestniczyć więcej osób – zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Składa się z 6 magnetycznych rzutek w dwóch kolorach – 3 zielone i 3 niebieskie.
TYGRYS I GORYL mozaika piankowa zestaw kreatywny TYGRYS I GORYL mozaika piankowa zestaw kreatywny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

TYGRYS I GORYL mozaika piankowa zestaw kreatywny

DJECO
DJ08887
48,90 zł
Zestaw kreatywny dzięki, któremu Mały Artysta będzie miał możliwość ozdobienia obrazków za pomocą piankowych naklejek. Wspaniała zabawa gwarantowana!
MODA papierowa ubieranka MODA papierowa ubieranka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

MODA papierowa ubieranka

DJECO
DJ09825
79,90 zł
Wspaniały zestaw dla małej kreatorki mody. Postaci trzech dziewczynek można przebierać w różne stroje tak, by wyglądały olśniewająco. Efekt będzie na pewno wyjątkowy!
SZKOŁA I JA. IDZIEMY DO PIERWSZEJ KLASY książka Ewa Borowska SZKOŁA I JA. IDZIEMY DO PIERWSZEJ KLASY książka Ewa Borowska 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

SZKOŁA I JA. IDZIEMY DO PIERWSZEJ KLASY książka Ewa Borowska

Nasza Księgarnia
NASK138156
34,90 zł
Szkoła jest dla was nowym i zupełnie obcym miejscem? Aby pomóc wam poczuć się lepiej i pewniej, zapraszamy do podstawówki, w której uczą się Iga i Filip. Razem z tą sympatyczną dwójką pierwszoklasistów zajrzycie w różne zakamarki i poznacie panujące w szkole zwyczaje.
KOLORY multi zestaw kreatywny I love creativity KOLORY multi zestaw kreatywny I love creativity 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

KOLORY multi zestaw kreatywny I love creativity

Janod
J07754
142,00 zł
Multi zestaw kreatywny Kolory z serii I love creativity zawiera 8 różnorodnych projektów do wykonania – dwa obrazki do namalowania piaskiem, jeden obrazek-przeplatanka, piórnik i kamień do pomalowania kropkami, buteleczka z piaskiem oraz dwie sznurkowe bransoletki do uplecenia. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne elementy do stworzenia prac oraz...
ZACHODY SŁOŃCA malowanie z szablonami akwarele I love creativity ZACHODY SŁOŃCA malowanie z szablonami akwarele I love creativity 2
Kup do 13, wyślemy dziś
92,00 zł
Zestaw kreatywny do malowania Zachody słońca z serii I love creativity zawiera 5 projektów do wykonania/5 plansz-płócien, na których można stworzyć niezwykłe krajobrazy według dołączonych wzorów. Paleta farb, 2 pędzle i szczoteczka, a także dwa dołączone szablony ze wzorami zwierząt, budynków, roślinności i innych motywów  pozwalają na wykonanie widoków...
DOTS PAINTING zestaw kreatywny malowanie kropkami I love creativity DOTS PAINTING zestaw kreatywny malowanie kropkami I love creativity 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Zestaw kreatywny do malowania kropkami z serii I love creativity zawiera 5 projektów do wykonania – dwa kwadratowe obrazki z czarnym tłem, dwa okrągłe czarne obrazki (jeden z zarysem wzoru) oraz jeden płaski kamień do ozdobienia. 
JEDNOROŻCE zestaw kreatywny malowanie farbami perłowymi i 3D Art&Craft JEDNOROŻCE zestaw kreatywny malowanie farbami perłowymi i 3D Art&Craft 2
Kup do 13, wyślemy dziś
Zestaw kreatywny Malowanie perłowymi i farbami 3D Dżungla zawiera 4 plansze-obrazki z barwnymi baśniowymi sceneriami, których bohaterami są piękne jednorożce. Ilustracje należy ozdobić za pomocą dołączonych do zestawu farb perłowych (paleta 3 kolorów), nadających satynowy połysk oraz dwóch farb do malowania 3D, tj. ze strukturą.
KRYSZTAŁ AŁUNU mini eksperymenty
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY NAUKOWE DO EKSPERYMENTÓW

KRYSZTAŁ AŁUNU mini eksperymenty

The Purple Cow
PC 133521
28,90 zł
Kryształ ałunu to eksperymenty z minerałem - ałunem występującym naturalnie w przyrodzie. Ałun jest bezbarwny oraz nietoksyczny, bardzo szybko rośnie. Dzięki eksperymentowi przyszły naukowiec wyhoduje swój własny kryształ przypominający diament. Wykonajcie doświadczenie i obserwujcie jak rośnie!
Pokazano 1-24 z 361 pozycji

Jesteś rodzicem ośmioletniego dziecka? Szukasz dla niego odpowiednich zabawek i akcesoriów spełniających oczekiwania zarówno Twoje, jak i Twojego szkraba? Zachęcamy do sprawdzenia szerokiej oferty naszego sklepu internetowego z zabawkami edukacyjnymi dla dziecka. W odpowiedniej kategorii znajdziesz przedmioty, które posłużą Twojemu dziecku do zabawy, a jednocześnie będą wpływać na rozwój jego umiejętności na każdej płaszczyźnie.

Zabawki dla ośmiolatka — jakie wybrać?

Ośmiolatki stają się coraz bardziej pewne siebie i tego, kim są; zaczynają rozumieć to, jak się zachowują. Rozwijają w sobie empatię i czułość; obserwują także, jaki wpływ ma nie nie najbliższe otoczenie. Dzieci w tym wieku bardzo lubią zawierać nowe znajomości, głównie na podstawie wspólnych zainteresowaniach. Ósmy rok życia to także dalsze rozwijanie ulubionych zainteresowań i hobby malca. Na tym etapie rozwoju dziecko będzie już wiedziało, co lubi, a co nie sprawia mu przyjemności. Ośmiolatek to już „prawie dorosły”, który coraz więcej uczy się o otaczającym go świecie; umie odnaleźć się w relacjach społecznych przy coraz mniejszej pomocy rodziców. Jednocześnie radzi sobie z coraz trudniejszymi obowiązkami domowymi i bierze na siebie większą odpowiedzialność, pomagając na przykład młodszemu rodzeństwu. Aby pomóc swojej pociesze w naturalnym etapie rozwoju, warto wybrać dla niej odpowiednie zabawki.

Zabawki dla ośmiolatka — zestawy idealne na prezent

Wielu rodziców ma problem z tym, jakie zabawki i akcesoria spełnią oczekiwania ich pociech i jednocześnie zainteresują je na tyle, że będą się nimi bawić przez długi czas. Zabawki dla 8-letniej dziewczynki czy 8-letniego chłopca powinny zachęcać do wielogodzinnych zabaw, a jednocześnie nieustannie rozwijać wyobraźnię dzieci oraz ich zdolności manualne. W naszym sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci znajdziesz wyjątkowo bogatą ofertę zabawek dla ośmiolatków. Gwarantujemy, że na pewno coś przypadnie do gustu Twojemu maluchowi. Szczególnie polecamy różnego rodzaju zestawy kreatywne, na przykład:

Powyższe przykłady zabawek dla dzieci zadowolą każdego. Jeśli jednak szukasz ciekawej zabawki dla 8-letniej dziewczynki, to proponujemy wybrać zestaw do nauki robienia na drutach, dzięki któremu mała krawcowa nauczy się robić szaliczek, rękawiczki oraz woreczek, zestaw kreatywny do samodzielnego przygotowania soli do kąpielibawełniany fartuszek w kolorze czerwonym z uśmiechniętym misiem podjadającym kanapkę obficie posmarowaną miodem lub grę zręcznościową polegającą na strącaniu piłeczką kubeczków, na których namalowane zostały wesołe zwierzątka. Ciekawymi zabawkami dla 8-letniego chłopca z kolei będą między innymi:

Prezent dla 8-letniego dziecka — na co zwrócić uwagę przy wyborze?

Wybierając prezent dla ośmiolatka, koniecznie trzeba wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów, od których zależy, czy nasz maluch będzie zadowolony z prezentu, a co za tym idzie — czy będzie korzystał z jego walorów edukacyjnych. Co warto sprawdzić przed wyborem zabawki dla 8-letniej dziewczynki i 8-letniego chłopca?

Oznaczenie wiekowe na zabawce dla dziecka (8+)

Zabawka dla ośmiolatka musi być dostosowana do jego wieku i potrzeb. Dziecko w tym wieku szybko znudzi się zabawką dla niemowlęcia; z kolei przedmioty wspomagające rozwój i edukację nastolatków będą dla niego zbyt skomplikowane. Zabawki pasujące do wieku dają tę możliwość, że zatroszczą się o właściwy rozwój naszej pociechy.

Tematyka zabawek dla ośmiolatków

Kolejnym ważnym kryterium, na jakie trzeba zwrócić uwagę przy wyborze zabawki dla dziecka (8 lat), jest dopasowanie jej do zainteresowań naszego malca. Nawiązując do tego, czym w danej chwili pasjonuje się nasza pociecha, mamy gwarancję, że zabawa będzie dla niej nie tylko przyjemnością, ale także spełni swoją funkcję edukacyjną związaną z poszerzaniem wiedzy oraz umiejętności.

Bezpieczne zabawki od 8 roku życia

Zabawki dla ośmiolatków muszą być bezpieczne i mieć wszystkie wymagane atesty oraz certyfikaty. Tylko one dają nam gwarancję, że przedmioty, z którymi na co dzień obcować będzie nasza pociecha, nie narażą jej na niebezpieczeństwo. Warto także samemu sprawdzić, czy wybrana zabawka nie ma ostrych elementów mogących doprowadzić do przypadkowego zranienia się malucha lub małych detali, które mogłoby zostać połknięte. Dobrze byłoby także zwrócić uwagę na to, aby zabawka była wykonana z solidnego i trwałego materiału. Właśnie takie zabawki — bezpieczne dla Twojego dziecka, związane z jego zainteresowaniami i dopasowane do jego wieku — znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Zachęcamy także do sprawdzenia pozostałej oferty dostępnej w Eduka

Produkt dodany do listy życzeń