DLA NIEMOWLĄT 

Jest 1140 produktów.

Podkategorie

 • PRZYTULANKI

  Mięciutcy przyjaciele najmłodszych.

 • GRZECHOTKI I GRYZACZKI

  Grzechotki,dzięki którym dziecko ćwiczy umiejętność chwytania, gryzaki pomocne podczas ząbkowania. Szeroki wybór, różnorodne wzory

 • MATY EDUKACYJNE

  Maty edukacyjne dla niemowląt, a integracja sensoryczno – motoryczna

  W chwili porodu, dziecko z bezpiecznego i znanego środowiska, nagle styka się z czymś obcym i nieznanym. Zanim będzie wstanie zrozumieć, że jest częścią tej nowej rzeczywistości, musi wiele się nauczyć. W tym okresie rola rodzica jest nieoceniona, bo oprócz zapewnienia miłości, opieki i zaspokojenia naturalnych potrzeb dziecka, powinien w sposób odpowiedzialny stymulować jego rozwój. Maluch poznaje otoczenie za pomocą zmysłów. Pierwszy etap, to poznawanie sensoryczno- motoryczne, poprzez pobudzanie poszczególnych zmysłów, następuje ich integracja i dziecko stopniowo zaczyna rozumieć, to co widzi, słyszy i czuje. Dostarczając niemowlakowi bodźców w postaci zabawek sensorycznych, wspieramy jego rozwój psychomotoryczny. Mata edukacyjna dla niemowląt jest właśnie takim produktem.

  Czym jest mata edukacyjna?

  To niewielki, kolorowy i miękki dywanik, wzmocniony od spodu, wyposażony w elementy oddziaływujące na zmysły. Bezpieczne miejsce do zabawy, wyposażone w zabawki o różnych kształtach, barwach, fakturach, niektóre dodatkowo wydające dźwięki, dzięki którym dziecko zdobywa nowe umiejętności. Początkowo mata edukacyjna służy maluszkowi tylko do obserwowania kolorowych elementów, następnie wyciąga ku nim dłonie, zaczyna chwytać, nieświadomie wprawiać w ruch, aż do zrozumienia związku przyczynowo - skutkowego. Mata edukacyjna wspiera również rozwój ruchowy niemowlaka. Maluch bezpiecznie przekręci się na brzuszek, jeśli coś go na macie zainteresuje, z czasem zacznie pełzać, siadać, przemieszczać się w celu zbadania interesującego przedmiotu. Z maty edukacyjnej dziecko “nie wyrasta”, może ona jedynie zmienić nieco swoje zastosowanie. Po zdjęciu zabawek będzie służyć jako kącik do zabawy, można ją wykorzystać jako siedzisko na pikniku, a często starszym dzieciom służy jako rekwizyt w zabawach tematycznych. Mata dla niemowląt jest także praktyczna w użytkowaniu, można ją prać, zwijać, przesuwać bez szkody dla produktu. Maty podłogowe dla starszych dzieci. W sprzedaży posiadamy również maty podłogowe dla starszych dzieci. Kolorowe dywaniki tekstylne, piankowe, służące jako miejsce zabawy. Ciekawym rozwiązaniem są maty dla dzieci pełniące funkcję worka na zabawki, a po rozłożeniu kącika zabaw lub siedziska piknikowego. Wszystkie maty z naszej oferty posiadają atesty produktu przyjaznego dzieciom. Dzięki nim zapewnisz maluszkowi bezpieczny i wszechstronny rozwój.

 • ZAWIESZKI DO SMOCZKA

  Zawieszka do smoczka - niezbędnik niemowlaka

  Zdania specjalistów co do koniczności uspakajania dziecka smoczkiem są podzielone, ale są sytuacje, kiedy smoczek jest nie tylko “uspakajaczem”, ale zaspakaja odruch ssania u dziecka i masuje dziąsła podczas bolesnego ząbkowania. Bywa koniecznością, kiedy zmęczony rodzic wyczerpie już wszystkie pokłady siły, a maluszek ciągle jest niespokojny. Dla takich “trudniejszych” dzieci smoczek zawsze musi być w pogotowiu. A co mają smoczki do siebie? To, że kiedy są niezbędne, gdzieś się gubią. Rodzicom i dzieciom przyszli w tej sytuacji z pomocą producenci, oferując zawieszki do smoczka.

  Na czym polega fenomen przywieszki do smoczka?

  Ma formę estetycznego, kolorowego łańcuszka, wyposażonego z jednej strony w klips, który przypina się do ubranka lub dziecięcego wózka, a drugi koniec służy do zamocowania smoczka. W chwili, gdy smoczek jest koniecznością, zawsze jest “pod ręką”. Koniec z nerwowym przeszukiwaniem łóżeczka czy wózka, koniec z gimnastyką w aucie ( smoczek nie schowa się pod fotel), zawieszka nie pozwoli mu się zgubić.

  Zawieszka do smoczka dla dzieci - pierwszą zabawką maluszka

  Różnorodna faktura materiału z jakiego zrobiona jest przywieszka, bogactwo kolorów, kształtów, pobudza rozwój sensoryczno - motoryczny niemowlaka. Wesoła zawieszka do smoczka zachęca dziecięce zmysły do współpracy, co pozytywnie wpływa na sprawność psychoruchową maluszka.

  Dylemat rodziców - jaki łańcuszerk do smoczka kupić?

  Zasada najważniejsza - bezpieczną dla zdrowia maluszka i takie produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Proponowane przez nas zawieszki do smoczka ( drewniane, plastikowe, bawełniane), są produktami najwyższej jakości, posiadającymi wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Przywieszki mają różne kształty (okrągłe, kwadratowe, kolorowe koraliki, elementy w formie zwierzątek, pojazdów, serduszek itp.). Bez problemu wybierzesz taką, która będzie pasować do wózka czy dziecięcego ubranka.

 • ZAWIESZKI DO WÓZKA

  Zawieszki do wózka - pierwsze zabawki edukacyjne dla dzieci

  Zawieszki do wózka, to nie fanaberie rodziców, ale pierwsza zabawka edukacyjna dla niemowlaka. Noworodek większość czasu przesypia i oprócz mleka i miłości rodziców nic mu do szczęścia więcej niepotrzebne, ale 2-3 miesięczne niemowlę, to już człowieczek pilnie obserwujący otoczenie. Najbardziej aktywnymi zmysłami dziecka w okresie niemowlęcym są wzrok, dotyk i słuch. Poznawanie sensoryczne, czyli pobudzające zmysły jest w tym okresie niezwykle istotne. Bodźce stymulujące zmysły dostarczają dziecku pierwszych wrażeń i są wstępem do kolejnych etapów poznawczych. W następnej kolejności niemowlę wyciąga rączki do kolorowej zawieszki, a kiedy potrafi już ją złapać, dotykiem sprawdza jej możliwości - ciągnie, maca, zgniata, a gdy "zorientuje się", że "macanie" wydaje dźwięki, to taka zabawa okazuje się bardzo zajmująca, a z punktu widzenia rozwoju – aktywizuje zmysły do współpracy. Zawieszki do wózka dla niemowląt czy gondoli są istotnym elementem wpływającym na rozwój funkcji poznawczych dziecka.

  Jak powinna wyglądać zawieszka do wózka?

  Pierwsza zawieszka do wózka powinna być kolorowa. Wyraziste barwy przyciągają wzrok, niemowlę wodzi oczami za delikatnie poruszającą się zabawką. Tu sprawdzą się zawieszki, które można za pomocą klipsa przypiąć do budki wózka lub rączki gondoli. Kiedy dziecko zaczyna sięgać po zabawki, zainteresują go zawieszki do wózka wykorzystujące różne faktury materiału, a jeśli odkryje już, że jest sprawcą ruchu, to wszelaki grzechoczące, szeleszczące i wydające dźwięki będą idealne. Należy pamiętać, żeby zawieszkę umieścić tak, by niemowlę miało swobodę obserwowania i manipulowania zabawką. Zawieszka na wózek lub do gondoli, to super zabawka na spacer, podróż i oczekiwanie np. w poczekalni u lekarza.

  Zawieszka na wózek - zabawka bezpieczna dla niemowląt

  Oferowane w naszym sklepie zawieszki do wózka są wykonane z najwyższą starannością, z bezpiecznych dla niemowlęcia materiałów (o czym świadczą posiadane atesty), kupując u nas, nie narazisz zdrowia dziecka.

 • ZABAWKI MATERIAŁOWE

  Zabawki materiałowe, miłe w dotyku w pełni bezpieczne dla dzieci już od pierwszych dni życia

 • KARUZELE

  Przepiękna ozdoba pokoju Maluszka - zawieszona nad łóżeczkiem przykuje uwagę i pobudzi zmysł wzroku.

 • DO KARMIENIA

  Akcesoria do karmienia dla dzieci. Różnorodne wzory zachęcą dziecko do jedzenia

 • SMOCZKI

  Smoczki dla niemowląt

  Smoczki dla niemowląt odpowiednio dopasowane do budowy podniebienia dziecka. W pełni bezpieczne i dopasowane do wieku maluszka smoczki dla noworodków.

  Wybierz smoczek dla swojego noworodka w sklepie Edukatorek

 • ŚLINIAKI

  Śliniaki dla dzieci w pełni bezpieczne, ułatwią każdy posiłek mauszka

 • PIELUSZKI I MYJKI

  Miękkie i miłe w dotyku pieluszki i myjki dla dzieci. Sprawdzą się podczas karmienia, kąpieli czy drzemki maluszka

 • POSZEWKI NA PODUSZKI
 • PODUSZKI

  W pełni bezpieczne i miłe w dotyku poduszeczki dla niemowląt

 • POŚCIEL

  Delikatne i bezpieczne poszewki na pościel dla dzieci

 • PRZEŚCIERADŁA

  Miękkie prześcieradła do łóżeczek, gonndoli i przewijaków

 • PODKŁADY
 • KOŁDERKI
 • GNIAZDKA
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 1140 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 1140 elementów
DLA NIEMOWLĄT

Zabawki, przytulanki i akcesoria dla najmłodszych.

DLA NIEMOWLĄT

Producenci