KSIĄŻKI I KSIĄŻECZKI EDUKACYJNE 

Jest 186 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 186 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 186 elementów
KSIĄŻKI I KSIĄŻECZKI EDUKACYJNE

Edukacja dziecka jest dla każdego rodzica sprawą nadrzędną. Mama i tata to pierwsi nauczyciele, dzięki którym maluchy poznają otaczający je świat i sposób, w jaki on funkcjonuje. W dzisiejszych czasach edukowanie może być proste i przyjemne, a wszystko to za sprawą edukacyjnych książeczek dla dzieci. Tego typu materiały znajdziesz w tym dziale – zapraszamy!

Książki edukacyjne dla dzieci – dla łatwiejszej nauki pociechy

Zdarza się, że nauka dziecka i pokazywanie mu nowych rzeczy jest problematyczne. Do maluszka trzeba odpowiednio dotrzeć, tak aby nie zrazić go do dalszego poznawania świata. Najlepsza nauka płynie przez zabawę, stąd też jeśli chcesz zadbać o prawidłowy rozwój swojej pociechy, a przy tym ją zaciekawić, książeczki edukacyjne będą dobrym wyborem.

Książeczki dla najmłodszych pomagają dziecku w przyjemny sposób zdobyć nowe umiejętności, pobudzając tym samym jego wyobraźnię i kreatywność. Kolorowe obrazki doskonale stymulują mózg i ćwiczą pamięć maluszka już od jego pierwszych lat życia.

Taka forma nauki jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna – również dla rodzica – każdemu z nas bowiem może zabraknąć słów, aby opisać dziecku coś prostymi słowami! Książeczki dla dzieci edukacyjne sprawią, że otaczający świat będzie przyjemniejszy i łatwiej przyswajalny dla maluchów.

Książeczki dla niemowląt – pozycje dla najmłodszych i nie tylko

W tej kategorii znajdziesz książeczki dla maluszków, które dopasujesz do wieku swojej pociechy. W naszym asortymencie znajdują się pomoce naukowe dla najmłodszych i tych nieco starszych dzieci. W Edukatorku dostępne są książki dla dzieci edukacyjne, które przydadzą się na etapie przedszkola, zerówki czy też nauczania wczesnoszkolnego.

Wśród produktów znajdują się pozycje, które uczą podstawowych czynności życiowych jak np. mycie zębów czy relacji z drugą osobą np. poprzez dzielenie się posiadanym przedmiotem. Na stronie znajdziesz takie książeczki dla małych dzieci jak np.:

  • aktywnościowe (m.in. rysowanki),
  • z naklejkami,
  • logopedyczne,
  • logiczne,
  • na spostrzegawczość,
  • uczące zachowań np. radzenia sobie ze złością,
  • edukacyjne,
  • o znanych osobach,
  • i setki innych.

Każda książeczka dla dzieci jest inna – wszystkie produkty jednak łączy jedno – stanowią one doskonałe wsparcie rozwoju dla każdego malucha. Zapraszamy do przejrzenia pełnej oferty – sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek.

KSIĄŻKI I KSIĄŻECZKI EDUKACYJNE