ZAWIESZKI DO SMOCZKA 

Jest 71 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 71 elementów
ZAWIESZKI DO SMOCZKA

Zawieszka do smoczka - niezbędnik niemowlaka

Zdania specjalistów co do koniczności uspakajania dziecka smoczkiem są podzielone, ale są sytuacje, kiedy smoczek jest nie tylko “uspakajaczem”, ale zaspakaja odruch ssania u dziecka i masuje dziąsła podczas bolesnego ząbkowania. Bywa koniecznością, kiedy zmęczony rodzic wyczerpie już wszystkie pokłady siły, a maluszek ciągle jest niespokojny. Dla takich “trudniejszych” dzieci smoczek zawsze musi być w pogotowiu. A co mają smoczki do siebie? To, że kiedy są niezbędne, gdzieś się gubią. Rodzicom i dzieciom przyszli w tej sytuacji z pomocą producenci, oferując zawieszki do smoczka.

Na czym polega fenomen przywieszki do smoczka?

Ma formę estetycznego, kolorowego łańcuszka, wyposażonego z jednej strony w klips, który przypina się do ubranka lub dziecięcego wózka, a drugi koniec służy do zamocowania smoczka. W chwili, gdy smoczek jest koniecznością, zawsze jest “pod ręką”. Koniec z nerwowym przeszukiwaniem łóżeczka czy wózka, koniec z gimnastyką w aucie ( smoczek nie schowa się pod fotel), zawieszka nie pozwoli mu się zgubić.

Zawieszka do smoczka dla dzieci - pierwszą zabawką maluszka

Różnorodna faktura materiału z jakiego zrobiona jest przywieszka, bogactwo kolorów, kształtów, pobudza rozwój sensoryczno - motoryczny niemowlaka. Wesoła zawieszka do smoczka zachęca dziecięce zmysły do współpracy, co pozytywnie wpływa na sprawność psychoruchową maluszka.

Dylemat rodziców - jaki łańcuszerk do smoczka kupić?

Zasada najważniejsza - bezpieczną dla zdrowia maluszka i takie produkty znajdziesz w ofercie naszego sklepu. Proponowane przez nas zawieszki do smoczka ( drewniane, plastikowe, bawełniane), są produktami najwyższej jakości, posiadającymi wszystkie wymagane certyfikaty bezpieczeństwa. Przywieszki mają różne kształty (okrągłe, kwadratowe, kolorowe koraliki, elementy w formie zwierzątek, pojazdów, serduszek itp.). Bez problemu wybierzesz taką, która będzie pasować do wózka czy dziecięcego ubranka.

ZAWIESZKI DO SMOCZKA