Painting Velvet

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • Szybki podgląd
  29,18 zł 38,90 zł -25% W magazynie

  Kolorowanka z welwetowymi konturami zachwyci Malucha!    Dzięki temu łatwiej nie wychodzić za linie, które są wypukłe, a na głębokiej, matowej czerni nie widać potknięć przy kolorowaniu. Welwet nałożony jest na papier przyklejony do sztywnej tektury, dzięki czemu obraz nie wymaga ramki. Wspaniały pomysł na prezent dla Małego Artysty!

  29,18 zł 38,90 zł -25%
  Obniżka!
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  38,90 zł W magazynie

  Kolorowanka z welwetowymi konturami z motywem smoka. Dzięki temu łatwiej nie wychodzić za linie, które są wypukłe, a na głębokiej, matowej czerni nie widać potknięć przy kolorowaniu. Welwet nałożony jest na papier przyklejony do sztywnej tektury, dzięki czemu obraz nie wymaga ramki. Wspaniały pomysł na prezent dla Małego Artysty!

  38,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  31,12 zł 38,90 zł -20% W magazynie

  Kolorowanka z welwetowymi konturami zachwyci przyszłego Artystę! Dzięki temu łatwiej nie wychodzić za linie, które są wypukłe, a na głębokiej, matowej czerni nie widać potknięć przy kolorowaniu. Welwet nałożony jest na papier, przyklejony do sztywnej tektury, dzięki czemu obraz nie wymaga ramki. Po skończonej pracy powstanie obrazek papugi!

  31,12 zł 38,90 zł -20%
  Obniżka!
  W magazynie
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów