FIGURKI 

Jest 128 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 128 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 128 elementów
FIGURKI

Małe figurki dla dzieci to gwarancja udanej zabawy każdego dnia. Pomóż dziecku stworzyć wyjątkową kolekcję ludzików, którzy dostarczą mu mnóstwa frajdy w domu i nie tylko. Sprawdź nasze figurki do zabawy, które powstały z trwałych i bezpiecznych dla zdrowia materiałów – zapraszamy.

Figurki do zabawy – zabawa w mini świecie każdego dnia

Kiedy figurki zabawkowe stają się obiektem zainteresowania ze strony maluchów? Najczęściej wtedy, gdy pociechy wkraczają w wiek przedszkolny. To właśnie w tym czasie zaczynają zwracać uwagę na ludziki, z których można zrobić w mgnieniu oka całą kolekcję. Małe figurki dla dzieci sprawdzą się nie tylko do zabaw w domu, ale również w przedszkolu czy w czasie podróży w samochodzie. Wszystko to za sprawą ich niewielkich rozmiarów – bez problemu wejdą w kieszeń lub do plecaka, dzięki czemu Twoja pociecha będzie mogła zabrać ludziki zabawkowe dosłownie wszędzie!

Figurki dla chłopców i dziewczynek – co w ofercie Edukatorka?

Figurki do zabawy dla dzieci to ponadczasowe zabawki, które mogą przybrać różną formę. Grunt, aby była ona przyjazna i zachęcała do codziennej zabawy. Mając to na uwadze, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę, w której znajdują się zabawkowe figurki dla dziewczynek i chłopców w takiej odsłonie jak m.in. pajacyki, zwierzątka czy drewniane mini laleczki. Do tego zaliczyć musimy również specjalne akcesoria dla zabawkowych ludzików jak np. domki manipulacyjne, stajnie czy zestawy artystyczne.

Figurki zabawkowe – stworzone dla kreatywnej i bezpiecznej zabawy

Zabawkowe ludziki i figurki do zabawy niosą ze sobą wiele walorów edukacyjnych. Podczas zabawy dziecko rozwija wyobraźnię i kreatywność. Układanie figurek uczy również cierpliwości – zwłaszcza wtedy, gdy maluch po każdej zabawie chowa swoją kolekcję do worka i następnego dnia musi ustawić wszystkich od nowa.

Zabawa jednak musi być również bezpieczna. Mając to na uwadze, starannie wyselekcjonowaliśmy naszą ofertę. W kategorii znajdziesz figurki do zabawy dla dzieci, które nie posiadają żadnych ostrych elementów, którymi pociechy mogłyby się skaleczyć. Prezentowane zabawki wykonane są m.in. z drewna czy silikonu.

Zachęcamy do składania zamówień. Internetowy sklep z zabawkami Edukatorek.

FIGURKI