FIGURKI 

Jest 137 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 137 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 137 elementów
FIGURKI

Małe figurki dla dzieci to gwarancja długiej, radosnej i jak najbardziej udanej zabawy każdego dnia. Pomóż swojemu maluszkowi stworzyć wyjątkową kolekcję ludzików, zwierzątek czy ulubionych postaci z bajek, która dostarczy mu mnóstwa frajdy w domu i zachęci do emocjonujących rozmów z rówieśnikami. Już teraz sprawdź figurki do zabawy dostępne w ofercie Edukatorka, które powstały z materiałów trwałych i bezpiecznych.

Figurki do zabawy — fantastyczna i wciągająca zabawa w miniświecie

Kiedy figurki zabawkowe stają się obiektem zainteresowania ze strony maluchów? Najczęściej wtedy, gdy pociechy wkraczają w wiek przedszkolny. To właśnie w tym czasie zaczynają zwracać uwagę na zabawkowe ludziki, z których w mgnieniu oka można zrobić całą kolekcję. To doskonały wstęp do niezwykłej pasji, jaką jest kolekcjonowanie. Ta zajawka może przerodzić się w późniejszych latach nawet w sposób na życie, dlatego nie warto ograniczać małych zbieraczy, a nawet zachęcać ich do wybierania małych figurek, bawienia się nimi, a nawet wymieniania z kolegami i koleżankami. Tego typu hobby już od najmłodszych lat pokaże Twojemu dziecku, na czym polega cierpliwość, umiejętność osiągania określonego celu, a także współpraca w relacjach społecznych.

Dlaczego warto kupować figurki dla chłopców i dziewczynek?

Małe figurki dla dzieci to zabawki niewielkich rozmiarów, które zabrać można ze sobą tak naprawdę wszędzie. Bez trudu zmieszczą się bowiem do kieszeni spodni czy przegródki w plecaku. Dzięki temu ulubiona figurka Twojego dziecka zawsze będzie wędrowała wraz z nim. Zabawki te sprawdzą się nie tylko w czasie zabaw w domu, ale również w przedszkolu, na szkolnej wycieczce czy podczas rodzinnej wyprawy samochodem.

Figurki — jakie zabawki dla chłopców i dziewczynek dostępne są w ofercie Edukatorka?

Figurki do zabawy dla dzieci mogą przybrać różną formę. Najważniejsze jest jednak to, aby była ona przyjazna i zachęcała maluchy do codziennej aktywności. Mając to na uwadze, w naszym sklepie on-line z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci przygotowaliśmy wyjątkową i bogatą ofertę, w której znaleźć można różnego rodzaju zabawkowe figurki dla dziewczynek i chłopców. Wśród nich dostępne są między innymi:

Do podstawowych figurek zaliczyć musimy także specjalnie dedykowane im akcesoria, takie jak zestawy artystyczne czy domki manipulacyjne. Te limitowane często elementy będą dla dziecka największą na świecie zdobyczą, o której z przyjemnością opowie członkom rodziny czy rówieśnikom w przedszkolu lub szkole.

Figurki zabawkowe od Edukatorka — stworzone dla kreatywnej i bezpiecznej zabawy

Zabawkowe ludziki i figurki do zabawy niosą ze sobą wiele walorów edukacyjnych. Podczas obcowania z nimi dziecko rozwija swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Układanie figurek uczy również cierpliwości — zwłaszcza wtedy, gdy maluch codziennie wieczorem, po skończonej zabawie, będzie chował swoją kolekcję do worka, a następnego dnia od nowa wyciągał ją i ustawiał według sobie tylko znanego porządku. Nie sposób nie wspomnieć także o kwestii bezpieczeństwa, która jest priorytetem podczas wszelkich zabaw z dzieckiem. Mamy ją jak najbardziej na uwadze, dlatego w naszej ofercie znajdują się starannie wyselekcjonowane figurki dla najmłodszych od światowych i topowych producentów, którzy wykonują je z materiałów certyfikowanych i dopuszczonych do kontaktu z delikatną skórą maluszków. Nasze figurki nie mają żadnych ostrych czy wystających elementów, które mogłyby doprowadzić do przypadkowego skaleczenia i niepotrzebnego płaczu. Już teraz zachęcamy do składania zamówień w internetowym sklepie z zabawkami Edukatorek.

FIGURKI