TALERZE I MISECZKI 

Jest 98 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 98 elementów
TALERZE I MISECZKI

Pierwsze posiłki u niemowlaka bywają trudne. Jak zachęcić małego niejadka do jedzenia? Sprawdzonym pomysłem jest postawienie na miski i talerze dla dzieci utrzymane w wesołej kolorystyce i przyjaznych motywach. I takie właśnie akcesoria znajdziesz w tej kategorii – zapraszamy!

Miski i talerze dla dzieci – praktyczne i zachęcające do jedzenia

Zarówno talerze, jak i miski dla niemowląt to akcesoria, które nie tylko umożliwiają swobodne spożycie posiłku, ale również zachęcają nawet największych niejadków do jedzenia. Wszystko to za sprawą przyjaznych motywów i kolorów – to właśnie na nich maluch skupia się najbardziej, nie rozpraszając się otoczeniem, przez co podanie mu kaszki, przetartej marchewki, zupki czy innego dania do buzi jest o wiele prostsze.

Takie są miski dla dzieci i talerzyki dla niemowląt z oferty Edukatorka – praktyczne i kolorowe – poznaj je bliżej i przekonaj się, że śniadanie, obiad czy kolacja u malucha może być przyjemna!

Talerze i miski dla niemowląt – Edukatorek

Na stronie edukatorek.pl czekają na Ciebie zestawy misek i talerzy dla najmłodszych dzieci w przyjaznych kształtach i motywach zwierzątek, które wesoło się uśmiechają i spoglądają na malucha, co z pewnością wywoła u niego sporo radości i zachęci do dalszego jedzenia. Wśród dostępnych wzorów jest m.in. biedronka, słonik, myszka, hipopotamek, żyrafka i wiele innych.

Każdy talerz dla dziecka czy miska do karmienia niemowląt to produkt najwyższej jakości. Naczynia zostały wykonane z bezpiecznych i trwałych materiałów jak m.in. melamina czy silikon. Nie posiadają one żadnych ostrych krawędzi, co zapobiega skaleczeniom i zadrapaniom w czasie posiłku. Oferowane przez sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek melaminowe i silikonowe talerze dla dzieci są przyjemne w pielęgnacji – pozostałości po jedzeniu bardzo łatwo zmyć.

Spraw, by każdy posiłek był przyjemny i podaruj swojemu maluchowi wyjątkowy zestaw misek i talerzyków dla dzieci. Zapraszamy!

TALERZE I MISECZKI