SZTUĆCE 

Jest 106 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 106 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 106 elementów
SZTUĆCE

Sztućce dla niemowląt są podstawowymi akcesoriami do jedzenia dla każdego malucha. To dzięki nim posiłek może stać się nie tylko ucztą, ale również świetną okazją do nauki. Spraw swojemu smykowi pierwsze sztućce i spraw mu radość z jedzenia każdego dnia – zachęcamy do przejrzenia pełnej oferty.

Sztućce dla niemowląt – akcesoria do karmienia dzieci

Dla jednych przyjemność, dla innych zadanie wręcz niewykonalne – nakarmienie swojego brzdąca. Z doświadczenia wiemy, że ta z pozoru prosta czynność, może przyprawić rodzica o ból głowy. No bo co zrobić, skoro maluch ciągle macha rączkami i nie chce przyjąć jedzonka do buzi? W tym miejscu z pomocą przychodzi zestaw sztućców dla niemowlaka.

Widelczyki, nożyki czy łyżeczki dla niemowląt to sztućce, dzięki którym karmienie swojej pociechy jest jeszcze prostsze. W Edukatorku przygotowaliśmy akcesoria, które charakteryzują się ergonomicznym, zaokrąglonym kształtem, dopasowanym do najmniejszych buzi. Nasze sztućce dla niemowląt zostały wykonane ze starannie wyselekcjonowanych tworzyw, które nie stanowią zagrożenia dla maluszków w czasie jedzenia.

Pierwsze sztućce dla dzieci – idealne do nauki jedzenia

W naszej ofercie znajdziesz pierwsze sztućce dla niemowlaka, a także nieco większych dzieci, które stawiają swoje pierwsze kroki w samodzielnym jedzeniu. Dzięki unikatowemu kształtowi, lekkości, a także rozmiarowi, nasze akcesoria stanowią świetną opcję do nauki jedzenia. Pierwsze sztućce dla dzieci to specjalne zestawy, dzięki którym maluch sam zje posiłek, tym samym sprawiając mnóstwo radości rodzicom. Nie musisz się obawiać o żadne porywcze ruchy rączką – oferowane przez nas sztućce dla dzieci i niemowląt są na tyle delikatne, że nie stanowią żadnego zagrożenia dla maluszka.

Sprawdź, co znajdziesz jeszcze na stronie Edukatorka i spraw, żeby każdy posiłek sprawiał mnóstwo radości i pozostawał przy tym bezpieczny – zapraszamy i życzymy udanych zakupów.

SZTUĆCE