TALERZE I MISECZKI  

Jest 139 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 139 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 139 elementów
TALERZE I MISECZKI

Dziecko to pełnoprawny członek rodziny i od najmłodszych lat powinniśmy uczyć go zwyczajów, jakich sami byliśmy uczeni przez naszych rodziców. Wspólne posiłki wzmacniają rodzinne więzi i pozwalają spędzać czas w miłej, przytulnej atmosferze. Jedzenie posiłków będzie dla naszego malucha największą przyjemnością, jeśli dania zaserwujemy mu na wesołym talerzyku lub kolorowej miseczce.

Miseczka i talerz dla dziecka

Maluch z radością zje posiłek z talerzyka, na którym znajdują się jego ulubione postacie z bajek — świnka Peppa czy rodzina Muminków. Równie wielki zachwyt wywoła miseczka z przyssawką, z której uśmiechać się będą do niego żyrafka, sówka, myszka lub miś. Przyssawka spełniać będzie swoją funkcję, a mianowicie utrzyma naczynie w miejscu, w którym sami je umieścimy. Nasz maluch będzie mógł zatem jeść, wymachując rączkami, a my nie będziemy martwić się tym, że cała zawartość talerzyka czy miseczki — z naczyniem włącznie — znajdzie się na podłodze.

Miseczka i talerzyk dla niemowlaka

W naszym sklepie dostępne są talerze i miseczki do jedzenia dla dzieci wykonane z bezpiecznych materiałów i mające zastosowanie praktyczne. Możesz wybrać na przykład:

  • miseczkę niewysypkę na przekąski, dzięki której maluch nie rozsypie jedzenia,
  • silikonowe i plastikowe miseczki i talerze dla dzieci wykonane z tworzywa wolnego od BPA,
  • talerzyki i miseczki do karmienia niemowląt z podwyższonymi brzegami, dzięki którym jedzenie nie wypadnie poza naczynie,
  • talerze dla dzieci z przegródkami, w których łatwo będzie można ułożyć różne rodzaje przekąsek lub nałożyć oddzielnie poszczególne dania obiadowe,
  • silikonową miseczkę z pokrywką, która może jednocześnie spełniać funkcję lunchboxu.

TALERZE I MISECZKI