TALERZE I MISECZKI  

Jest 130 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 130 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 130 elementów
TALERZE I MISECZKI

Dziecko to pełnoprawny członek rodziny i już od najmłodszych lat powinniśmy pokazywać mu zwyczaje, jakich sami byliśmy uczeni przez naszych rodziców. Wspólne posiłki wzmacniają rodzinne więzi i pozwalają spędzać czas w miłej, przytulnej atmosferze. Jedzenie nowych dań będzie dla naszego malucha największą przyjemnością, jeśli zaserwujemy mu je na wesołym talerzyku lub w kolorowej miseczce.

Miseczka i talerz dla dziecka — radość podczas nauki jedzenia

Maluch z nieskrywaną radością zje posiłek z talerzyka, na którym znajdują się jego ulubione postacie z bajek — świnka Peppa czy rodzina Muminków. Równie wielki zachwyt wywoła na jego buźce miseczka z przyssawką, z której uśmiechać się będą do niego żyrafka, sówka, myszka lub miś. Przyssawka spełniać będzie swoją funkcję, a mianowicie utrzyma naczynie w miejscu, w którym sami je umieścimy. Nasz maluch będzie mógł zatem jeść, wymachując rączkami, a my nie będziemy martwić się tym, że cała zawartość talerzyka czy miseczki — z naczyniem włącznie — znajdzie się na podłodze.

Talerzyki i miseczki do jedzenia dla dzieci — czym kierować się przy wyborze?

Przy kompletowaniu naczyń dla naszych maluchów największą uwagę powinniśmy zwrócić na to, z jakich materiałów zostały wykonane. Jeśli czujemy taką potrzebę, możemy poprosić obsługę sklepu o wskazanie stosownych atestów i certyfikatów poświadczających, że naszemu dziecku nie stanie się krzywda, gdy będzie jadło z wybranego talerzyka lub wybranej miseczki. W sklepie internetowym z zabawkami edukacyjnymi dla najmłodszych Edukatorek wszystkie talerzyki i miseczki do jedzenia dla dzieci są w 100% bezpieczne dla małych rączek i dziecięcych buzi. Równie istotnym kryterium przy wyborze talerzyka lub miseczki dla naszego malca jest brak ostrych, wystających lub potencjalnie niebezpiecznych elementów, które przypadkowo mogłyby zostać połknięte. Gdyby doszło do takiej sytuacji, nasza pociecha prawdopodobnie zachowałaby w pamięci taki uraz i na późniejszym etapie rozwoju mogłaby problemy ze spożywaniem pokarmów. Kolejną ważną rzeczą przy wyborze miseczki lub talerzyka dla najmłodszych jest wytrzymałość materiału, z którego zostały wykonane naczynia. Tutaj powinna się liczyć przede wszystkim najwyższa jakość wykonania, łatwość w utrzymywaniu w czystości oraz odporność na uszkodzenia. Ostatnimi czasy bardzo popularne wśród dziecięcych akcesoriów są talerze i miski wykonane z silikonu czy melaminy. Oba materiały cechują się trwałością i solidnością; poza tym są lekkie i wygodne w użytkowaniu przez najmłodszych smakoszy.

Miseczka i talerzyk dla niemowlaka — przegląd oferty Edukatorka

W naszym sklepie internetowym z edukacyjnymi zabawkami dla dzieci dostępne są różnego rodzaju talerze i miseczki do jedzenia dla dzieci wykonane z bezpiecznych materiałów i mające zastosowanie praktyczne. Możesz wybrać na przykład:

Miseczka dziecięca i talerz dziecięcy od światowych producentów — tylko w sklepie Edukatorek

Internetowy sklep z akcesoriami i zabawkami dla dzieci Edukatorek współpracuje wyłącznie z renomowanymi producentami produktów przeznaczonych dla najmłodszych. W ich pracy na pierwszym miejscu zawsze jest zdrowie, komfort i dobre samopoczucie małych odkrywców, toteż swój asortyment dostosowują nie tylko do ich potrzeb, ale także bieżących trendów i zainteresowań. Każdy talerzyk dla dziecka i każda miseczka dziecięca wyprodukowana przez topowe marki to gwarancja 100% bezpieczeństwa przy codziennym korzystaniu z wyższej wymienionych przedmiotów. Sami na co dzień używanmy wybranych modeli znajdujących się w naszej ofercie i możemy potwierdzić — w imieniu naszych pociech — że są bardzo zadowolone z wybranych miseczek oraz chętnie zjadają przygotowane posiłki z kolorowych talerzyków. Już teraz sprawdź bogaty asortyment sklepu on-line Edukatorek i wybierz takie akcesoria dla najmłodszych, które wesprą prawidłowy rozwój Twojej pociechy.

TALERZE I MISECZKI