KUBECZKI I BIDONY 

Jest 241 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 241 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 241 elementów
KUBECZKI I BIDONY

Bidony i kubeczki dla dzieci to jeden z najbardziej użytecznych akcesoriów, z którego maluchy korzystać mogą tak naprawdę w dowolnej chwili. Te podręczne „pojemniki” na płyny z powodzeniem zmieszczą się bowiem w kieszeni wózka, torebki lub plecaka, dzięki czemu bez problemu podasz swojemu dziecku jego ulubiony napój w każdym miejscu.

Bidony dla dzieci do szkoły i na spacer

Sklep internetowy z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci Edukatorek oferuje szeroki wybór bidonów dla najmłodszych, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami oraz niską wagą, dzięki czemu nadają się do niekłopotliwego przenoszenia. Zostały zaprojektowane w taki sposób, aby można je było łatwo użytkować i transportować. W naszym asortymencie znajdziesz butelki do picia dla najmłodszych o pojemności między innymi: 240, 350, 460 czy 500 mililitrów. Dzięki kompaktowym wymiarom kubek dla dziecka na wodę i inne płyny zmieści się w kieszonce tornistra lub plecaka, co umożliwi łatwy dostęp do niego w szkole oraz wygodne przenoszenie. Już dziś zadbaj o właściwe nawodnienie swojego dziecka w każdym miejscu i wybierz dla niego bidon na wodę, który sprawdzi się nie tylko w domu czy na spacerze, ale również na podwórku czy szkolnej wyciecze. Dzięki temu gadżetowi Twoja pociecha nigdy nie będzie spragniona.

Bidon dziecięcy ze słomką lub ustnikiem — zwiększony komfort użytkowania

W ofercie Edukatorka znajdują się różne rodzaje buteleczek; wśród nich między innymi dziecięce bidony ze słomkami, zamykanym wieczkiem lub sportowym ustnikiem. Takie udogodnienia gwarantują wygodne picie bez potrzeby odkręcania wieczka czy ściskania go. Dla jeszcze większego komfortu i łatwości w użytkowaniu niektóre modele bidonów na wodę dla dzieci zostały wyposażone w specjalnie wyprofilowany ustnik zapobiegający przypadkowemu oblaniu się. Tego rodzaju produkty rekomendowane są zwłaszcza dla niemowlaków, które dopiero uczą się pić różne płyny. W naszej ofercie znajdziesz także butelki dla dzieci, które mają dobrze uszczelnione wieczko nieprzepuszczające nawet jednej kropli płynu, co gwarantuje spokojną głowę rodzica przed ewentualnym rozlaniem się płynu do dziecięcego plecaka. Nasze buteleczki i bidony dla najmłodszych mają również wiele innych udogodnień i funkcji, dzięki którym Twoja pociecha z łatwością napije się ulubionego napoju. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • możliwość picia płynu pod dowolnym kątem,
  • szczelne zamknięcia, które uniemożliwiają wylewanie się płynu,
  • ergonomiczne słomki,
  • dwukierunkowe zawory w słomkach poprawiające szczelność bidonu,
  • wyprofilowane uchwyty dla jak najwygodniejszego trzymania kubeczka,
  • uchwyty z gumowym paskiem uniemożliwiającym przypadkowe zsunięcie się.

Kolorowe kubeczki dla chłopca i dziewczynki w sklepie Edukatorek

W asortymencie naszego sklepu z akcesoriami i zabawkami dla dzieci znajdują się różne rodzaje kubeczków i bidonów przystosowanych do potrzeb zarówno tego najmniejszych, jak i już prawie dorosłych „rozrabiaków”. W sklepie Edukatorek dostępne są na przykład:

Wszystkie modele kubeczków do picia dla dzieci dostępne w Edukatorku charakteryzują się przyjaznymi kolorami i motywami, dzięki którym Twoja pociecha z chęcią po nie sięgnie i będzie z nich regularnie pić.

Dlaczego warto zdecydować się na zakup kubka i bidonu dziecięcego do picia w naszym sklepie?

Najwyższej jakości materiały wykorzystane do zrobienia produktów, dbałość o najdrobniejsze detale, a także zwrócenie uwagi na komfort maluchów, które na co dzień korzystać będą z wybranych artykułów do picia — tym właśnie charakteryzują się bidony i kubeczki dla dzieci dostępne w asortymencie naszego sklepu. Renomowani producenci z Polski i ze świata przy tworzeniu wyżej wymienionych przedmiotów zadbali o to, aby były one bezpieczne dla małych rączek i buziek, a także jak najlepiej służyły maluchom każdego dnia i dbały jednocześnie o ich prawidłowy rozwój. Zapraszamy także do zapoznania się z pozostałą ofertą naszego sklepu. U nas znajdziesz nie tylko różnego rodzaju akcesoria dziecięce do picia i jedzenia, ale też różnego rodzaju zabawki edukacyjne, interaktywne czy terapeutyczne.

KUBECZKI I BIDONY