KUBECZKI I BIDONY 

Jest 235 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 235 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 235 elementów
KUBECZKI I BIDONY

Bidony i kubeczki dla dzieci to jeden z najbardziej użytecznych akcesoriów, z którego maluchy skorzystają w dowolnej chwili. Te podręczne pojemniki na płyny z powodzeniem zmieszczą się w kieszeń Twojego wózka, torby lub też plecaka, dzięki czemu w łatwy sposób podasz je swojemu dziecku w każdym miejscu. 

Bidony dla dzieci do szkoły i nie tylko

Edukatorek oferuje szeroki wybór bidonów dla dzieci, które charakteryzują się niewielkimi rozmiarami oraz wagą, dzięki czemu nadają się one do łatwego przenoszenia. Stworzone one zostały pod kątem łatwego użytku i transportu – w ofercie znajdziesz butelki o pojemności m.in. 240 ml, 350 ml, 460 ml czy 500 ml. Dzięki kompaktowym wymiarom bidon na wodę i inne płyny zmieści się w kieszonkach tornistra, co umożliwi łatwy dostęp do niego w szkole oraz wygodne transportowanie buteleczki. Zadbaj o dobre nawodnienie swojego dziecka w każdym miejscu – bidon do szkoły sprawdzi się w domu, na spacerze, na podwórku czy na wyciecze, dzięki czemu Twoja pociecha nigdy nie będzie spragniona.

Bidon na wodę ze słomką i dziubkiem – zwiększony komfort użycia

W ofercie Edukatorka znajdują się różne typy buteleczek – wśród nich znajdziesz m.in. bidon z dziubkiem, ze słomką czy zamykanym wieczkiem. W sklepie znajdują się akcesoria do picia wyposażone w sportowe ustniki, które gwarantują wygodne picie bez potrzeby odkręcania wieczka czy jego ściskania. Dla zwiększenia komfortu i łatwości użytku niektóre modele wyposażone zostały w specjalnie wyprofilowany ustnik. Dzięki niemu Twoje dziecko nie obleje się żadnym płynem – jest to odpowiednio zaprojektowany bidon dla niemowlaka, który dopiero uczy się pić płyny. W ofercie znajdziesz butelki, które posiadają również dobrze uszczelnione wieczko, dzięki czemu z bidonu nie uleci żadna kropla, co zagwarantuje ochronę przed zalaniem np. plecaka. Nasze buteleczki posiadają również wiele udogodnień i funkcji, dzięki którym Twoja pociecha z łatwością napije się ulubionego napoju. Wśród niektórych ułatwień znajdują się m.in.:

  •          możliwość picia płynu pod dowolnym kątem,
  •          szczelne zamknięcia, które uniemożliwiają wylewanie się płynu,
  •          ergonomiczne słomki,
  •          dwukierunkowe zawory w słomkach poprawiających szczelność bidonu,
  •          wyprofilowane uchwyty,
  •          uchwyty z gumowym paskiem.

Kubeczki dla dzieci - chłopca i dziewczynki w sklepie Edukatorek

W naszym sklepie znajdują się kubeczki przystosowane dla każdego dziecka – w ofercie znajdziesz m.in. kubek niewysypek zaprojektowany specjalnie dla niemowlaków. Kubeczki do picia dla dzieci charakteryzują się przyjaznymi kolorami i motywami, dzięki którym Twoja pociecha z chęcią po nie sięgnie i będzie z niego częściej pić napoje. Oferujemy kubeczki w różnych kolorach – czerwonym, niebieskim, różowym, pomarańczowym, zielonym i wielu innych. W naszej ofercie znajdziesz także specjalne kubeczki treningowe dla starszych dzieci, który nie tylko posłuży jako podręczna butelka do picia, ale również jako przedmiot, który ucieszy oko każdego dziecka. Dzięki przyjaznym kolorom i motywom pociecha chętniej sięgnie po wodę i poczuje radość z każdego kontaktu z bidonem. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą – Edukatorek.

KUBECZKI I BIDONY