SZTUĆCE 

Jest 110 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 110 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 110 elementów
SZTUĆCE

Nauka samodzielnego jedzenia może sprawiać niemałe problemy nie tylko maluszkom, ale również rodzicom. Jak wspomóc siebie i pociechę w czasie pierwszych wspólnych posiłków? Odpowiedzią na to są sztućce dla dzieci, czyli specjalnie zaprojektowane akcesoria do nauki jedzenia, które wykonane są z trwałych i bezpiecznych materiałów.

Sztućce dla dzieci – nauka jedzenia wcale nie musi być trudna!

Jeśli zastanawiasz się, jak zachęcić małego niejadka do jedzenia, a przy tym sprawić, aby zaczął samodzielnie wkładać posiłek do buzi, sztućce do nauki jedzenia są czymś dla Ciebie. Nie ma co do tego wątpliwości, że wymiana standardowej łyżki czy widelca na coś, co rozmiarem jest dopasowane do rączek maluszka, jest strzałem w dziesiątkę. Dzięki nim nauka będzie szybsza i przede wszystkim bezpieczniejsza.

Zestaw sztućców dla dzieci – wygodne i bezpieczne w użyciu

Na naszej stronie internetowej znajdziesz sztućce dziecięce o opływowym kształcie zapewniającym stabilny i mocny chwyt. Co więcej, oferowane produkty pozbawione są ostrych krawędzi, co przekłada się na maksymalne bezpieczeństwo w czasie korzystania – a to jest przecież najważniejsze. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak wielu próbom poddawane są sztućce dla dzieci, dlatego też stawiamy wyłącznie na produkty, które wykonane zostały z trwałych materiałów jak m.in. stal nierdzewna czy silikon. Dzięki nim żaden mocniejszy ścisk czy upadek nie jest groźny i nie skończy się złamaniem łyżki, widelca czy nożyka.

Sztućce do nauki jedzenia dla niemowlaka – Edukatorek

W Edukatorku znajdziesz pierwsze sztućce dla niemowlaka, które przydadzą się w czasie codziennej walki z posiłkami. Wybierając naszą ofertę, masz szansę wyposażyć się we wszystko, co potrzebne jest do samodzielnej nauki jedzenia. W asortymencie dostępne są gotowe komplety sztućców dla dzieci, a także naczyń jak np. talerzyk, miseczka, kubeczek czy śliniaczek.

Zapraszamy do przetestowania naszych produktów. Liczymy, że oferowane przez nas pierwsze sztućce dla dzieci spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających rodziców! Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi.

SZTUĆCE