ZAGŁÓWKI I KOCYKI 

Jest 247 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 247 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 247 elementów
ZAGŁÓWKI I KOCYKI

Kocyki, otulacze i pieluszki dla najmłodszych to jedne z najistotniejszych elementów dziecięcej wyprawki. Szeroki wybór różnych tekstyliów dla najmniejszych i nieco większych dzieci znajdziesz w naszym sklepie.

Kocyki bawełniane i bambusowe dla niemowląt

Bawełniane, wełniane i bambusowe koce dla dzieci dostępne w naszym asortymencie wyróżniają się miękkością, starannością wykonania oraz delikatnością. Ostatnia cecha jest szczególnie ważna w odniesieniu do komfortu naszego dziecka. My sami nie lubimy, jeśli „gryzie” nas jakiś materiał. Podobnie czują nasze pociechy, ale nie umieją tego jeszcze powiedzieć, dlatego nie dawajmy im powodu do złego samopoczucia i wybierzmy bezpieczne w użytkowaniu koce dziecięce z przyjaznych materiałów. Przed zakupem koca dziecięcego, pieluszek czy otulacza należy również zwrócić uwagę, aby miały one oznaczenia i certyfikaty potwierdzające, że tekstylia wykonane zostały z tkanin antyalergicznych, naturalnych i bezpiecznych dla dziecięcej skóry.

Kocyki dla dzieci

Foto-kocyk pozwalający uwiecznić na fotografiach, jak nasz maluch rośnie w każdym miesiącu, zestawy pieluszek i otulaczy idealne na prezent dla przyszłej mamy czy bambusowy kocyk z kapturkiem i uroczymi pomponami, które dziecko będzie mogło chwytać małą rączką — wszystkie te tekstylia dla najmłodszych znajdziesz w naszym sklepie. Mnogość wzorów, motywów i kolorów daje większą możliwość wyboru, a różne rozmiary kocyków dla noworodków i dzieci pozwalają dostosować wybrany przedmiot do obecnego wieku i wzrostu naszego maleństwa.

Kocyki dla niemowląt

Kocyki dziecięce w asortymencie naszego sklepu mają tę zaletę, że doskonale sprawdzą się o każdej porze roku. Wiosną i latem delikatnie ochłodzą (kocyki bambusowe), a jesienią i zimą — przyjemne ogrzeją dziecięcą skórę (kocyki wełniane). Co ważne, tekstylia te są przewiewne i oddychające.

Zagłówki dziecięce

Nasz sklep oferuje także wygodne zagłówki do samochodu dla dzieci. Zostały one stworzone z myślą o bezpiecznym podróżowaniu z najmłodszym członkiem rodziny. Unikalny kształt zagłówka dziecięcego idealnie wspiera brodę i szyję malca, zabezpieczając jednocześnie jego główkę.

ZAGŁÓWKI I KOCYKI