PUZZLE PODŁOGOWE 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
PUZZLE PODŁOGOWE

Myślisz nad prezentem dla swojego malucha? Postaw na zabawki edukacyjne, które nie tylko dostarczą dziecku mnóstwa frajdy, ale również rozwiną jego kreatywność, wyobraźnię i sprawność ruchową. W tej kategorii znajdziesz puzzle podłogowe w wielu różnych motywach – sprawdź naszą ofertę i wybierz zabawki wspierające prawidłowy rozwój maluchów – zapraszamy!

Puzzle na podłogę – satysfakcja z zabawy

Mało jest takich zabawek jak puzzle podłogowe dla dzieci. To właśnie one uczą malucha cierpliwości już od najmłodszych lat. A ją warto ćwiczyć – szybkie zniechęcanie się zdecydowanie nie pomaga w przyszłości.

Puzzle na podłogę to jednak coś więcej, niż zwykła układanka. Dostarczają one maluchom mnóstwa frajdy – w końcu dopasowywanie kolejnych elementów jest bardzo intrygujące i sprawia, że dziecko wciąga się w zabawę na długie godziny.

Cierpliwość nie jest jedyną rzeczą, jaką pociecha będzie ćwiczyć w czasie zabawy. Puzzle dla dzieci na podłogę rozwijają również zdolności motoryczne u dziecka, pamięć, a także logiczne myślenie.

Puzzle podłogowe – dopasuj motyw pod upodobania swojego dziecka

Zaletą puzzli na podłogę jest to, że zabawa nimi nie kończy się na ułożeniu! Zabawki te mają ogromną wartość edukacyjną. W momencie, gdy dziecko połączy wszystkie elementy, otrzyma kolorowy obrazek, na którym pozna wiele nowych przedmiotów i nauczy się je rozróżniać, a także opisywać.

Na naszej stronie internetowej znajdziesz duże puzzle podłogowe, które możesz dopasować do gustu swojej pociechy. Występują one w wielu motywach dostosowanych zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Wśród dostępnych puzzli na podłogę dla dzieci możemy wyróżnić takie motywy jak dinozaury, ocean, wóz strażacki, tajemniczy ogród, plac budowy, miasto, safari czy kosmos.

Oferowane przez sklep z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek puzzle na podłogę dla dzieci są dostosowane poziomem już dla 3-latków – zachęcą one do zabawy również nieco starszych maluchów. Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty i sprawienia swojemu dziecku wyjątkowego prezentu. Wszystkie puzzle podłogowe są nowe i bezpieczne w użytku.

PUZZLE PODŁOGOWE