MEBELKI DLA LALEK 

Jest 167 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 167 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 167 elementów
MEBELKI DLA LALEK

Urządzanie domu, mieszkania, czy chociażby niewielkiego pokoju jest niezwykle kreatywnym i wymagającym zajęciem nie tylko dla dorosłych. Czy zaobserwowałeś, ile pomysłowości, czasu i energii wkłada ”zabawę” w dom Twoja mała córeczka? Nie tylko Ty kochasz projektować i urządzać wnętrza, jest to również ulubiona zabawa każdej dziewczynki. Stworzyć dom marzeń chociażby dla ulubionej laleczki. Dziś jest to możliwe, bo sklepowe półki pełne są mebelków w wersji dla lalek.

Mebelki dla lalek – czym kierować się przy wyborze?

Szukać zabawek bezpiecznych dla dziecka. Najlepsze będą drewniane, malowane nietoksycznymi farmami, starannie wykonane, estetyczne. Do takich należą mebelki dla lalek znanych producentów zabawek takich jak Goki, Hape, Plan Toys. Patent na popularność produktów tych firm tkwi w rozumieniu dziecięcych potrzeb i trosce o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych.

Czy to meble dla lalek są inspiracją dla “dorosłych” mebli, czy odwrotnie?

Być może jest to wzajemna inspiracja, ale takich “lalczynych” szaf, szafek, stolików i kanap, które mamy w ofercie naszego sklepu, nie powstydziłby się żaden salon meblowy. Mamy zestawy mebli do salonu, kuchni, łazienki, pokoju dziecięcego, a nawet niemowlęcego, przeznaczone do zabawy konkretnymi lalkami np. Lori, Susibelle czy Bigjigs, ale, które z powodzeniem można wykorzystać dla innej zabawki. Dzięki mebelkom dla lalek mała projektantka wnętrz urządzi domek dla lalek (kupisz go w naszym sklepie) lub stworzy własną, “otwartą” wersję domu. Producenci zabawek poszli jeszcze o krok dalej i poszerzyli ofertę o wyposażenie placu zabaw dla lalek czy akcesoria do relaksu za miastem. Dziecięca wyobraźnia nie zna ograniczeń, stąd meble dla lalek mogą mieć różne, ciekawe zastosowanie w zabawie.

Czym sprawić radość małej dziewczynce? Podarować jej domek i mebelki dla lalek.

Nie od dziś bowiem wiadomo, że są to ulubione, dziewczęce zabawki, co nie znaczy, że chłopcy się nimi nie bawią. Dzięki drewnianym mebelkom dla lalek dzieci poznają przeznaczenie różnych przedmiotów, mebelki są inspiracją do zabaw tematycznych, wspierają dziecięcą kreatywność i przed wszystkim zapewniają godziny świetnej zabawy.

MEBELKI DLA LALEK