PACYNKI NA RĘKĘ 

Jest 35 produktów.
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
Pokazuje 1 - 35 z 35 elementów
PACYNKI NA RĘKĘ

Dzieci uwielbiają pacynki. Te laleczki teatralne nakładane na dłoń jak rękawiczka są tak intrygującą zabawką, że trudno bez nich wyobrazić sobie dzieciństwo. Magia pacynki polega na tym, że dzieci odbierają ją jak pośrednika między kimś żywym, a zabawką (wygląda jak zabawka, ale potrafi się ruszać, mówić, okazywać emocje) - dzieci lubią jak coś się dzieje. Pacynki na rękę mogą towarzyszyć dzieciom przez wiele lat. 2-latek z chęcią posłucha bajki opowiedzianej przez lalkę, starsze dziecko samo zorganizuje przedstawienie, a my dorośli z powodzeniem możemy wykorzystać pacynkę do rozmów na trudne tematy, pomoc edukacyjną czy terapeutyczną.

Pacynki - łącznik świata magicznego z prawdziwym życiem

W pracy pedagogicznej ta laleczka teatralna to świetna pomoc edukacyjna, która poprawia zdolności komunikacyjne, walczy z nieśmiałością, w sposób atrakcyjny dla dziecka wspiera przyswajanie wiedzy i umiejętności. Znana i wykorzystywana przez wiele pokoleń nauczycieli, pacynka na rękę nadal jest chętnie wykorzystywana do pracy z dziećmi.

Lalki na rękę - do zadań specjalnych

Nie ma prawdopodobnie takiego gabinetu terapii dla dzieci, gdzie nie wykorzystywano by pacynki. Zdumiewające jest o ile łatwiej dziecku nawiązać kontakt z mówiąca lalką niż człowiekiem. Pacynki logopedyczne są niezwykłą pomocą w terapii najmłodszych z wadami wymowy. Również w szpitalu na dziecięcych oddziałach sprawiają radość, przynoszą ulgę w cierpieniu i pozwalają choć na chwilę zapomnieć o chorobie. Pacynki i kukiełki sprawdzają się również w przychodniach, poczekalniach oraz gabinetach lekarskich.

Kukiełki pacynki dostosowane do wieku

W naszym sklepie internetowym znajdziesz zabawki dostosowane do wieku dziecka. Pacynka dla niemowlaka musi być wykonana z miękkich, delikatnych materiałów. Nie może być barwiona toksycznymi chemikaliami i nie może zawierać drobnych elementów, które dziecko mogłoby połknąć. Pacynka dla dzieci musi być lekka, kolorowa i wygodna do zabawy. Nie może zawierać żadnych ostrych elementów, gdyż istnieje ryzyko uszkodzenia ciała. Duże pacynki na rękę są odpowiednie dla starszych dzieci oraz dorosłych.

Pacynki na rękę do szkół i przedszkoli

Pacynki-lalki to doskonały dodatek wyposażenia szkół i przedszkoli. Przedszkolaki chętnie zorganizują same improwizowany teatrzyk w grupie, a uczniowie będą się nimi bawić podczas przerw w lekcjach. Pacynka na rękę będzie pomocna w zorganizowaniu przedstawienia na dzień babci i dziadka, dzień mamy, ojca czy w jasełkach. Może być także maskotką grupy, która pomoże w utrzymaniu dyscypliny w grupie. Nauczycielka w młodszych klasach może wykorzystać lalkę pacynkę do przeprowadzenia np. lekcji wychowawczej.


Lalki do teatrzyku

Kukiełki na rękę to początek domowej przygody ze sztuką. Zabawa w teatr wzmacnia więzi rodzinne. Słuchanie opowieści, odgrywanie scen przez dziecko i rodzinne przedstawienia, to recepta na nudę i wzmocnienie rodzinnych więzi. Wspólnie spędzony czas daje poczucie jedności, skłania do rozmów, uczy współdziałania. Lalka teatralna nakładana na dłoń daje wiele godzin niezapomnianej radości zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Pacynki na rękę rozwijają wyobraźnię i kreatywność dzieci

Ulubioną zabawą dzieci jest odgrywanie ról. Być królem, księżniczką, dzielnym strażakiem, zagubionym zwierzątkiem. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Lalki - zestaw pacynek na rękę zachęcają do zabawy w teatr, a przy tym dziecko uczy się zmieniać siłę i ton głosu, ćwiczy umiejętność wypowiadania się. Dzięki nim dziecko rozwija także umiejętność współpracy i zabawy w grupie, podnosi swoje kompetencje społecznie oraz buduje pewność siebie. Lalki, pacynki lub kukiełki mogą być początkiem zainteresowania dziecka sztuką i początkiem przyszłej pasji teatralnej.

Lalki pacynki w sklepie Edukatorek.pl

Ulubioną zabawą dzieci jest odgrywanie ról. Być królem, księżniczką, dzielnym strażakiem, zagubionym zwierzątkiem. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona. Lalki - zestaw pacynek na rękę zachęcają do zabawy w teatr, a przy tym dziecko uczy się zmieniać siłę i ton głosu, ćwiczy umiejętność wypowiadania się. W naszym sklepie internetowym zgromadziliśmy bogatą kolekcję pacynek dla dzieci na rękę. Czekają na Was urocze zwierzątka domowe, przyjazne smoki, nieco groźniejsze wilki, odważna babcia, dumny król z królową i wiele innych fantastycznych pacynek - zabawki znanych producentów (Goki, Melissa and Doug, Diggledey), cenionych za jakość i dbałość o bezpieczeństwo dziecko.

PACYNKI NA RĘKĘ