TEATRZYKI 

Jest 6 produktów.
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
TEATRZYKI

„Dawno, dawno temu, za siedmioma górami, za siedmioma rzekami, za siedmioma dolinami…” — tak właśnie zaczyna się większość opowieści dla dzieci. Sami, gdy byliśmy mali, uwielbialiśmy bawić się w teatrzyk i odgrywać różnego rodzaju przedstawienia. Dziś umożliwmy tę zabawę naszym dzieciom, kupując im wesołe pacynki i kolorowe teatrzyki. Sami także dołączmy do zabawy i przypomnijmy sobie, jak beztrosko czuliśmy się w czasach dzieciństwa.

Zabawa w teatr w domu

Teatrzyki dla dzieci sprawiają maluchom niesamowitą frajdę — pozwalają bowiem na przeniesienie się do świata z wyobraźni oraz odgrywanie ról i naśladowanie innych w trakcie zabawy. Tego typu zabawa jest zatem doskonałą okazją do rozwijania kreatywności, samodzielnego myślenia oraz wyobraźni. Dziecko w każdej chwili może wejść do magicznego i tajemniczego świata za sprawą zabawkowych teatrzyków dostępnych w naszym sklepie.

Teatrzyki dziecięce

Bogaty wybór teatrzyków dla dzieci w naszym asortymencie umożliwi dopasowanie ich do aktualnych zainteresowań naszego dziecka. Przyjazne pacynki na paluszek z tekturowym teatrzykiem ożyją na oczach naszych pociech i pozwolą im przeżyć niesamowite przygody. Młodsze dzieci będą zachwycone, oglądając przedstawienia odgrywane przez rodziców lub starsze rodzeństwo. Młodzi „dorośli” z kolei sami będą chcieli stać się sprawiedliwym królem, tajemniczym czarodziejem, pilnującym porządku policjantem, wesołym pajacykiem czy groźnym smokiem. Niezwykle ciekawą zabawą dla dzieci w wieku od trzech do ośmiu lat będzie teatrzyk cieni. Postacie na patyczkach pozwolą naszemu odkrywcy rozwinąć wyobraźnię i w jednej chwili przenieść się do zaczarowanego królestwa lub podwodnego świata. Wspaniałą formą rozrywki są także zabawy w teatr w domu za sprawą teatrzyków 3D. Maluchy same mogą wsuwać i wysuwać poszczególne części historii dzięki specjalnej podstawce z nacięciami i dzięki temu wymyślać przeróżne historie.

Zabawa w teatr dla dzieci

Teatrzyki dla dzieci dostępne w naszym sklepie to w pełni bezpieczne dla naszych maluchów produkty najwyższej jakości. Pozwalają im wczuwać się w odgrywane role, co w przyszłości zaowocuje mniejszą tremą przed wystąpieniami publicznymi. Dziecięce przedstawienia angażują do zabawy całą rodzinę i pozwalają na wspólne spędzanie czasu. Przemień pokój swojej pociechy w świat pełen przygód, który wywoła radość i uśmiech na jej twarzy. Teatrzyki dla dzieci do wspólnej i dobrej zabawy znajdziesz w sklepie z zabawkami edukacyjnymi.

TEATRZYKI