Lista produktów marki Crayola

Crayola zabawki dla dzieci, które otwierają drzwi wyobraźni

Kredki, flamastry, farby Crayola– w każdym dziecku tkwi mały artysta. Rysowanie, malowanie, lepienie i wycinanie, tego maluchom nie wolno zabraniać, a wręcz należy zachęcać do twórczego działania. Nawet pierwsze bazgroły, to dziecięce dzieła sztuki, które rozwijają wyobraźnię i usprawniają manualnie. Dostarczając maluchom odpowiednich narzędzi twórczych takich jak artykuły piśmiennicze Crayola nie tylko dbamy o dziecięcy rozwój, ale zapewniamy ciekawą zabawę i być może wspieramy przyszłych artystów.

Każde dziecko lubi tworzyć, jedne mają do tego większe zdolności, inne nieco mniejsze i tylko od dorosłych zależy, by dzieci nie zniechęciły do takiej aktywności. Najczęstszym błędem rodziców jest krytykowanie małych artystów i zaczynanie od zbyt wymagających materiałów twórczych. Aby dziecięca twórczość była łatwa i przyjemna firma Crayola tworzy produkty dla najmłodszych (kredki świecowe, farby do malowania palcami, plastelina), a także starszych dzieci (flamastry, markery, farby akwarelowe, tempery, nożyczki do wzorków). By zabawa była jeszcze ciekawsza, w ofercie znaleźć można zestawy kreatywne Crayola (kolorowanki, zestaw do robienia bransoletek, flamastry do efektów specjalnych), a także takie pomysłowe artykuły jak pachnące i “śmierdzące” flamastry, farmy i kredki zmywalne.

Przybory szkolne Crayola - zajęcia artystyczne w szkole to wiele radości

Przygotowując wyprawkę szkolną warto wcześniej pomyśleć o przyborach szkolnych. W naszym sklepie znajdziesz wszystkie potrzebne artykuły na zajęcia plastyczne. Różnorodność, wyraziste kolory, produkty spełniające normy bezpieczeństwa to cecha wyróżniająca artykuły Crayola. Amerykańskie przedsiębiorstwo Crayola swoje pierwsze kredki wyprodukowało w 1903 roku i z powodzeniem konkuruje z innymi firmami do dnia dzisiejszego. Jeśli chcesz sprawić radość swojemu dziecku, podaruj mu przybory Crayola.

Mniej
KREDKI ŚWIECOWE żywe kolory 24 szt. KREDKI ŚWIECOWE żywe kolory 24 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KREDKI

KREDKI ŚWIECOWE żywe kolory 24 sztuki

Crayola
CR 52-3024
19,90 zł
Zestaw 24 kredek o intensywnych kolorach przydadzą się zarówno w szkole, jak i w domu. Świetliste kolory sprawią, że obrazki Twojego Malucha będą naprawdę wyjątkowe. Idealne do pierwszych prób plastycznych!
Bezpieczne plastikowe nożyczki 3 wzorki
Kup do 13, wyślemy dziś
ARTYKUŁY PLASTYCZNE

Bezpieczne plastikowe nożyczki 3 wzorki

Crayola
CR 81-8119
29,90 zł
Niezwykłe nożyczki sprawią, że rysunki Twojego Dziecka będa istnym arcydziełem! Przydadzą się do ozdobienia np. kartek okolicznościowych, a także w czasie zabawy ciastoliną.
Markery do białej tablicy 8 szt. Crayola - sklep edukatorek.pl Markery do białej tablicy 8 szt. Crayola - sklep edukatorek.pl 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PISAKI, FLAMASTRY, MARKERY

MARKERY do białej tablicy 8 sztuk

Crayola
CR 8223
25,90 zł
Oto 8 niezwykłych, zmywalnych flamastrów do pisania i rysowania na białej tablicy. Mazaki są trwałe, lekkie, ich barwy intensywne. Specjalna budowa flamastra uniemożliwia wciśnięcie ich wkładu do środka.
DWUKOLOROWA KREDA CHODNIKOWA DWUKOLOROWA KREDA CHODNIKOWA 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KREDA

DWUKOLOROWA KREDA CHODNIKOWA

Crayola
CR 03-5801
22,90 zł
Kreda chodnikowa dwukolorowa to kreda inna niż wszystkie, ponieważ wyróżnia się niespotykanie soczystymi kolorami.
PIERWSZE KREDKI ŚWIECOWE dla Malucha 8 szt. PIERWSZE KREDKI ŚWIECOWE dla Malucha 8 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
14,90 zł
Zestaw zawiera 8 szt. kredek świecowych o ładnych, żywych kolorach. Kredki są grube, dzięki czemu małym rączkom łatwo je chwycić. 
Pierwsze kredki dla maluchów. Świecowe, 24szt. Crayola | sklep Edukatorek Pierwsze kredki dla maluchów. Świecowe, 24szt. Crayola | sklep Edukatorek 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KREDKI

Pierwsze kredki świecowe 24 sztuki

Crayola
CR 0784
27,90 zł
Zestaw zawiera 24 grube kredki świecowe o ładnych, żywych kolorach. Pierwsze kredki są duże, dzięki czemu małym rączkom łatwo je chwycić i trzymać. Z pewnością zachęcą do pierwszych prób rysowania!
TROLLE kolorowanka z naklejkami TROLLE kolorowanka z naklejkami 2
Oczekiwanie na dostawę
KOLOROWANKI

TROLLE kolorowanka z naklejkami

Crayola
CR 04-6921
23,90 zł
Lubiane przez dzieci, postaci z filmu Trolle, można teraz pokolorować i ozdobić naklejkami.Gotowe arcydzieło można powiesić na ścianie z pewnością będzie pięknie zdobiło pokój.
Pierwsze flamastry minikids 8 szt. zmywalne Crayola - sklep edukatorek.pl
Oczekiwanie na dostawę
PISAKI, FLAMASTRY, MARKERY

Pierwsze flamastry minikids 8 sztuk

Crayola
CR 8324
29,90 zł
Zestaw zawiera 8 sztuk flamastrów o ładnych, żywych kolorach. Flamastry są grube, dzięki czemu małym rączkom łatwo je chwycić i trzymać. Posiadają miękkie i tępe końcówki. Z pewnością zachęcą do pierwszych prób rysowania!
KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 szt. KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
KREDKI

KREDKI OŁÓWKOWE zestaw 8 szt.

Crayola
CR 3678
27,90 zł
Zestaw zawiera 8 kredek ołówkowych w 8 kolorach. Kredki są duże i grube, dzięki czemu małym rączkom łatwo je chwycić. Na drewnianej oprawce umieszczone są kolorowe rysunki zwierzątek, które z pewnością zachęcą Maluchy do pierwszych prób rysowania.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń