GRY I ZABAWY OGRODOWE 

Jest 69 produktów.
Pokazuje 1 - 60 z 69 elementów
Pokazuje 1 - 60 z 69 elementów
GRY I ZABAWY OGRODOWE

Zabawki ogrodowe wsparciem aktywności ruchowej dziecka

Na prawidłowy rozwój dziecka składa się wiele czynników. Bardzo istotnym elementem jest aktywność ruchowa, o którą coraz trudniej w świecie zdominowanym przez komputery i smartfony. Świadomy rodzic nie może bagatelizować potrzeby ruchu na powietrzu, ale powinien inspirować i zachęcać dziecko, by chętnie, bez względu na pogodę korzystało z dobrodziejstw natury. Przebywanie na powietrzu i ruch nie tylko dotlenia organizm, ale wspomaga rozwój fizyczny, wzmacnia odporność i zapobiega wielu chorobom. Codzienna dawka ruchu na powietrzu i zabawki ogrodowe jako towarzysze zabaw, zapewnią Twojemu dziecku poprawę apetytu, rozładowanie energii i lepszy sen.

Jak sprawić, by dziecko z przyjemnością wychodziło na zewnątrz?

Dostarczyć mu odpowiednich bodźców w postaci własnego przykładu i zabawek, które go zmotywują do działania. Zabawki dostarczają radości, bawią, uczą i są niezastąpionymi towarzyszami zabaw nie tylko tych w domu, ale również poza nim. Podwórko, ogród, plaża, to miejsca, gdzie w sposób aktywny, maluch może spędzać czas, a zabawki i gry ogrodowe dla dzieci uatrakcyjnią mu zabawę. Huśtawka, to nie wszystko, bo chociaż dzieci uwielbiają bujanie, to potrzebują różnorodnych zabawek, które będą umilać mu czas i wspierać rozwój. Zabawki i gry zręcznościowe do ogrodu oraz gry logiczne i planszowe w wydaniu “na piknik”, to okazja do przyjemnego spędzenia czasu w gronie rodzinnym lub wspólnie z przyjaciółmi.

Zabawki ogrodowe – jest w czym wybierać

W naszym sklepie dostaniesz zabawki wspierające rozwój ruchowy takie jak: frisbee, worki do skakania, tenis, badminton, bumerangi, rzutki, gumy do skakania, a także wspierające procesy myślowe gry typu chińczyk, domino czy karty, świetnie sprawdzające się na piknikach i popołudniach na tarasie. Gry ogrodowe i zabawki nie tylko zapewniają miłe chwile dzieciom, ale łączą pokolenia, budują więzi rodzinne. Wspólnie spędzony czas daje radość obu stronom.

A gdy organizujesz dziecięce party w ogrodzie...

Nie możesz zapomnieć, że to Ty odpowiadasz za powodzenie imprezy, ale wykorzystując dostępne w naszym sklepie gry i zabawki ogrodowe, powodzenie zabawy masz gwarantowane. Pokaż dzieciom, że zabawy ogrodowe dla dzieci na powietrzu mogą być ciekawe.

GRY I ZABAWY OGRODOWE