KLIPSY DO WÓZKA

KLIPSY DO WÓZKA zestaw 2 szt. Niebieskie Ocean KLIPSY DO WÓZKA zestaw 2 szt. Niebieskie Ocean 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
KLIPSY DO WÓZKA

KLIPSY DO WÓZKA zestaw 2 szt. Niebieskie Ocean

Lodger
LR SWCPBA1001074
38,00 zł
Zestaw dwóch uniwersalnych klipsów do wózka w kolorze niebieskim. Dzięki nim można np. mocować zabawki, organizer, torbę, niezbędne akcesoria czy kocyk/otulacz do fotelika lub wózka. Pozwalają np. w ten sposób stworzyć bezpieczną przestrzeń, chroniącą Maluszka przed bodźcami z zewnątrz, zapewniając mu spokojny sen czy komfortowy spacer.
KLIPSY DO WÓZKA zestaw 2 szt. Szare Carbon KLIPSY DO WÓZKA zestaw 2 szt. Szare Carbon 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
KLIPSY DO WÓZKA

KLIPSY DO WÓZKA zestaw 2 szt. Szare Carbon

Lodger
LR SWCPBA1001071
38,00 zł
Zestaw dwóch uniwersalnych klipsów do wózka w kolorze szarym. Dzięki nim można np. mocować zabawki, organizer, torbę, niezbędne akcesoria czy kocyk/otulacz do fotelika lub wózka. Pozwalają np. w ten sposób stworzyć bezpieczną przestrzeń, chroniącą Maluszka przed bodźcami z zewnątrz, zapewniając mu spokojny sen czy komfortowy spacer.
PINK klipsy do wózka 2 szt. PINK klipsy do wózka 2 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLIPSY DO WÓZKA

PINK klipsy do wózka 2 szt.

Lulujo
LJ611
28,90 zł
Zestaw dwóch uniwersalnych klipsów do wózka w kolorze różowym. Klipsy to niezbędne i wszechstronne akcesoria dla każdego rodzica. Można ich używać do zabezpieczania przedmiotów, takich jak: kocyki, osłony przeciwsłoneczne, moskitiery, torby oraz zabawki, zmniejszając w ten sposób ryzyko utraty, uszkodzenia lub ubrudzenia.
AQUA klipsy do wózka 2 szt. AQUA klipsy do wózka 2 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLIPSY DO WÓZKA

AQUA klipsy do wózka 2 szt.

Lulujo
LJ617
28,90 zł
Zestaw dwóch uniwersalnych klipsów do wózka w miętowym kolorze. Klipsy to niezbędne i wszechstronne akcesoria dla każdego rodzica. Można ich używać do zabezpieczania przedmiotów, takich jak: kocyki, osłony przeciwsłoneczne, moskitiery, torby oraz zabawki, zmniejszając w ten sposób ryzyko utraty, uszkodzenia lub ubrudzenia.
NAVY klipsy do wózka 2 szt. NAVY klipsy do wózka 2 szt. 2
Oczekiwanie na dostawę
KLIPSY DO WÓZKA

NAVY klipsy do wózka 2 szt.

Lulujo
LJ616
28,90 zł
Zestaw dwóch uniwersalnych klipsów do wózka w kolorze granatowym. Klipsy to niezbędne i wszechstronne akcesoria dla każdego rodzica. Można ich używać do zabezpieczania przedmiotów, takich jak: kocyki, osłony przeciwsłoneczne, moskitiery, torby oraz zabawki, zmniejszając w ten sposób ryzyko utraty, uszkodzenia lub ubrudzenia.
Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Zastanawiasz się, czy do wyprawki dla Twojego dzidziusia dołączyć klipsy do wózka? Według nas, jak najbardziej. Te produkty mają wiele zastosowań i z pewnością przydadzą się rodzicom. Uniwersalne klipsy do wózka kupisz w naszym sklepie w zestawach — pakowane po dwie lub cztery sztuki.

Zawieszki do wózka dziecięcego

Klipsy do wózka dziecięcego to praktyczny produkt umożliwiający zaczepienie kocyka tak, aby nie zsunął się na ziemię podczas spaceru. Można ich także używać do mocowania innych przedmiotów, na przykład smoczka, ulubionej zabawki dziecka, moskitiery czy ręczniczka. Dzięki temu zmniejszamy ryzyko zgubienia tych rzeczy, uszkodzenia ich bądź zabrudzenia. Klipsy do wózka są na tyle mocne, że utrzymają także torbę z zakupami. Można ich używać także do fotelika samochodowego w podróży.

Klipsy do wózka dla dzieci

Klipsem do wózka przymocujemy dziecięcą pieluszkę pod dowolnym kątem — dzięki temu utrzyma się ona na swoim miejscu i ochroni delikatną skórę malca przed wiatrem czy słońcem. Tak przymocowana pieluszka nie zakryje naszej pociechy w całości, a wyłącznie stworzy pewnego rodzaju osłonę. To sprawi, że przez cały czas będziemy mieli podgląd na dziecko. Odpowiednio przypięta pieluszka klipsami do wózka powoli także na naturalny przepływ powietrza, a co za tym idzie — zapobiegnie ewentualnemu przegrzaniu. W zacienionym wózku maluszek z przyjemnością zdrzemnie się w trakcie spaceru.

Klips do wózka dziecięcego

W naszym sklepie dostępne są klipsy do wózka od dwóch producentów: Lulujo oraz Rosa&Bo. Ich produkty wyróżnia lekkość, wykonanie z trwałych i nietoksycznych materiałów oraz możliwość przymocowania do większości wózków. Bogaty wybór kolorów — czarny, granatowy, błękitny, różowy, biały, szary czy miętowy — pozwoli dobrać klipsy do wózka czy fotelika samochodowego pasujące do innych akcesoriów naszego dziecka.

Produkt dodany do listy życzeń