Lista produktów marki PLAN TOYS

Firma Plan Toys jest symbolem innowacyjności i zrównoważonego podejścia do produkcji zabawek. Jej historia rozpoczęła się w 1981 roku, kiedy grupa młodych architektów postanowiła stworzyć coś nowego – zabawki, które będą nie tylko bezpieczne i edukacyjne, ale również przyjazne dla środowiska. Kierowani ideą szacunku i ochrony zasobów naturalnych dla przyszłych pokoleń, stworzyli markę, która przez ponad 40 lat stała się ikoną zrównoważonej zabawy.

Misja Plan Toys

Podstawową misją Plan Toys jest wspieranie rozwoju dziecka poprzez stymulowanie pozytywnego stosunku do siebie, społeczeństwa i środowiska naturalnego. Zabawki tej marki, zaprojektowane z myślą o dzieciach w wieku od 0 do 5 lat, mają na celu kształtowanie umiejętności, zrozumienia oraz więzi z naturą. Firma wierzy, że dzieci są prawdziwą siłą stojącą za tą misją, dlatego stara się tworzyć zabawki, które rozwijają, inspirują i pomagają zrozumieć zasady ekologii.

Wyróżnienia Plan Toys

W ciągu swojej działalności Plan Toys zdobyła ponad 395 nagród z 11 krajów na całym świecie. Dzięki swojej filozofii i pięknie wykonanym drewnianym zabawkom marka zyskała globalne uznanie i stała się synonimem zrównoważonego podejścia do zabawy. Firma wierzy, że jej działania przyczyniają się do tworzenia "Lepszych Dzieci, Lepszego Świata poprzez Zrównoważoną Zabawę".

Produkcja zabawek Plan Toys

Produkty Plan Toys wyróżniają się nie tylko swoim designem, ale również procesem produkcji. Wykorzystywane do ich tworzenia drzewa są starannie wybierane – to te, które przestały już wytwarzać lateks i były skazane na wycinkę. Firma wykorzystuje je w całości, nie marnując nic. Najlepsze kawałki drewna są od razu przetwarzane na zabawki, a z odpadów powstaje PlanWood – opatentowany materiał, który stał się znakiem rozpoznawczym marki. PlanWood, który sprawia, że są twarde i przyjemne w dotyku, odporne na wodę, jest wykorzystywany do produkcji zabawek, które mogą towarzyszyć dzieciom nawet podczas kąpieli.

Bezpieczeństwo zabawek Plan Toys

Kluczowym aspektem działalności Plan Toys jest bezpieczeństwo – zarówno dzieci, jak i środowiska. Zabawki marki nie zawierają żadnych szkodliwych substancji. O troskę o to zaczyna się jeszcze na plantacji, gdzie na trzy lata przed planowaną wycinką drzewa zostają odcięte od jakichkolwiek sztucznych substancji chemicznych. Zabawki są barwione za pomocą organicznych pigmentów, a ich części są łączone klejem pozbawionym formaldehydu.

Plan Toys – firma "carbon neutral"

Plan Toys dąży do minimalizacji negatywnych wpływów swojej produkcji na środowisko. Firma prowadzi własne nasadzenia i szczyci się statusem firmy „carbon neutral”. Obok fabryki działa muzeum zabawek, zasilane w całości za pomocą energii słonecznej. Część dochodu przeznaczana jest na działalność własnej fundacji, która prowadzi bibliotekę, park i różne projekty społeczne. Z okazji 30-lecia firmy, Plan Toys wypuściła serię zabawek zaprojektowanych specjalnie z myślą o dzieciach z autyzmem, porażeniem mózgowym i niewidomymi, potwierdzając swoje zaangażowanie w społeczność.

Zrównoważony materiał, zrównoważona produkcja, zrównoważony umysł – to filary działalności Plan Toys. Szukasz zabawek, które rozwijają, edukują i pokazują, jak ważna jest troska o naszą planetę? W takim razie zapoznajcie się z ofertą sklepu z zabawkami edukacyjnymi Edukatorek, w którym znajdziesz produkty Plan Toys. Zapraszamy!

Mniej
MINI MOZAIKA drewniana układanka MINI MOZAIKA drewniana układanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

MINI MOZAIKA drewniana układanka

PLAN TOYS
PT 4131
44,90 zł
Kolorowa mozaika to wspaniała zabawka dla miłośników układania. Za pomocą drewnianych elementów Maluch może stworzyć wszystko co tylko podpowie wyobraźnia. Ciekawa kolorystyka zachęci do zabawy.
MINI APARAT drewniany kalejdoskop kieszonkowy MINI APARAT drewniany kalejdoskop kieszonkowy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KALEJDOSKOPY

MINI APARAT drewniany kalejdoskop kieszonkowy

PLAN TOYS
PT 5307
26,90 zł
Obudź w swoim dziecku pasję robienia zdjęć. Świat oglądany przez pryzmat kalejdoskopu wygląda zupełnie inaczej! Aparat w wersji mini zmieści się w kieszonce, więc można go zabrać na spacer czy wycieczkę.
CZERWONA TORBA LEKARSKA z akcesoriami
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W LEKARZA

CZERWONA TORBA LEKARSKA z akcesoriami

PLAN TOYS
PT 3451
147,90 zł
Zestaw do zabawy w doktora przyda się Maluchowi do badania domowników, przytulanek i lalek :) To znakomita zabawka, która oswoi dziecko z narzędziami, którymi posługuje się lekarz w swoim gabinecie Zestaw pomoże również oswoić lęki związane z wizytą u lekarza.
DREWNIANY ZESTAW do przygotowania babeczek DREWNIANY ZESTAW do przygotowania babeczek 2
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOM I GOTOWANIE

DREWNIANY ZESTAW do przygotowania babeczek

PLAN TOYS
PT 3626
125,23 zł 178,90 zł
Zestaw do pieczenia babeczek to idealne uzupełnienie zabawy w kuchnię,  stworzy wspaniałe zaplecze do zabawy w dom, cukiernię czy restaurację. Ukręć krem, napełnij rękaw cukierniczy i wypełnij upieczone babeczki. Następnie udekoruj bitą śmietaną i podawaj swoim gościom!
Drewniana układanka KSZTAŁTY I KOLORY Drewniana układanka KSZTAŁTY I KOLORY 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

KSZTAŁTY I KOLORY drewniana układanka

PLAN TOYS
PT 2403
143,90 zł
Zadanie Malucha polega na tym,  by poszczególne elementy umieścić w odpowiednim miejscu na tablicy. W tym celu nakłada je na wystające patyczki  w zależności od tego ile jest otworów w danym klocku. Produkt wyróżniony nagrodą BBC-Toy Box Magazine (Wielka Brytania).
KOLOROWE PATYCZKI mini gra zręcznościowa KOLOROWE PATYCZKI mini gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY ZRĘCZNOŚCIOWE

KOLOROWE PATYCZKI mini gra zręcznościowa

PLAN TOYS
PT 4127
44,90 zł
Gra zręcznościowa polegająca na sprytnym wyciągnięciu jak największej ilości patyczków ze stosiku.  Świetna zabawa gwarantowana!
MINI DOMINO kolorowa drewniana gra MINI DOMINO kolorowa drewniana gra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRA DOMINO

MINI DOMINO kolorowa drewniana gra

PLAN TOYS
PT 4135
44,90 zł
Drewniane, kolorowe domino w wersji mini, dzięki któremu dzieci mogą zorganizować wyścigi, zbudować wieżę, a przede wszystkim zaobserwować związki przyczynowo skutkowe. Gdy konstrukcja będzie już gotowa, wystarczy pchnąć jeden klocek i obserwować, jak elementy się przewracają jeden za drugim. Wspaniała zabawa gwarantowana!
DREWNIANE KLOCKI zestaw 24 szt. DREWNIANE KLOCKI zestaw 24 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KLOCKI DREWNIANE

DREWNIANE KLOCKI zestaw 24 szt.

PLAN TOYS
PT 4129
47,90 zł
Zestaw 24 drewnianych klocków zawierający elementy w naturalnym kolorze drewna oraz elementy kolorowe. Z klocków można ułożyć mnóstwo budowli. Wszystko zależy od wyobraźni dziecka! Wspaniała zabawa gwarantowana.
MINI SZEŚCIAN drewniana układanka MINI SZEŚCIAN drewniana układanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI LOGICZNE I GEOMETRYCZNE

MINI SZEŚCIAN drewniana układanka

PLAN TOYS
PT 4134
44,90 zł
Zabawka jedyna w swoim rodzaju! Klocki, które z pewnością zainteresują dziecko. Z kolorowych elementów można ułożyć mnóstwo kombinacji w 3D. Wszystko zależy od wyobraźni dziecka! Wspaniała zabawa gwarantowana!
Drewniana tacka ze śniadaniem Drewniana tacka ze śniadaniem 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOM I GOTOWANIE

Drewniana tacka ze śniadaniem

PLAN TOYS
PT 3415
144,90 zł
Każda lalka marzy o pysznym śniadanku podanym rano do łóżka. Na miły początek dnia można zaproponować lalkom wiele przysmaków, a możliwości jest mnóstwo. Nikogo nie trzeba specjalnie zachęcać do zabawy.
DREWNIANY ZESTAW sushi zabawa w gotowanie DREWNIANY ZESTAW sushi zabawa w gotowanie 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOM I GOTOWANIE

DREWNIANY ZESTAW sushi zabawa w gotowanie

PLAN TOYS
PT 3627
148,90 zł
Lubisz sushi? Teraz w łatwy sposób możesz przygotować je w domu! Drewniane nigiri, sos sojowy i rolki nie tylko poszerzą menu dla lalek, czy restauracji, ale także wspomogą ćwiczenie motoryki małej. Doskonały rekwizyt do zabawy w dom lub restaurację. Niebanalna zabawka dla dzieci i dla miłośników kuchni azjatyckiej.
DREWNIANY ZESTAW do wypieku chleba DREWNIANY ZESTAW do wypieku chleba 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOM I GOTOWANIE

DREWNIANY ZESTAW do wypieku chleba

PLAN TOYS
PT 3625
178,90 zł
Co to takiego? Własnoręcznie "upieczony" chleb! Będziesz potrzebować dobrej jakości "mąki", stolnicy, oraz rękawicy kucharskiej, żeby nie poparzyć się podczas wyjmowania gorącej brytfanki z piekarnika. Świetna zabawa gwarantowana!
DREWNIANY ZESTAW do robienia gofrów DREWNIANY ZESTAW do robienia gofrów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOM I GOTOWANIE

DREWNIANY ZESTAW do robienia gofrów

PLAN TOYS
PT 3615
188,90 zł
Kto nie lubi gofrów? Chyba tylko ci, którzy ich jeszcze nie jedli ;) Teraz każdy miłośnik słodkich pyszności skomponuje swój zestaw dodatków z owoców i syropu. Gofrownica i zastawa są gotowe na słodkie ciasto, a posługiwanie się szczypcami to też ważna umiejętność w życiu.
ZESTAW DO KARMIENIA akcesoria do zabawy ZESTAW DO KARMIENIA akcesoria do zabawy 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOROSŁYCH

ZESTAW DO KARMIENIA akcesoria do zabawy

PLAN TOYS
PT 3499
138,90 zł
Ulubiona laleczka zgłodniała i płacze? Może jest głodna? Zestaw akcesoriów do karmienia świetnie sprawdzi się podczas zabawy w dom z lalkami i pluszakami.
ZESTAW MAŁEGO DETEKTYWA z akcesoriami ZESTAW MAŁEGO DETEKTYWA z akcesoriami 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOROSŁYCH

ZESTAW MAŁEGO DETEKTYWA z akcesoriami

PLAN TOYS
PT 3701
168,90 zł
Dziecięca wyobraźnia i ciekawość potrzebują okazji do wykazania się. Zestaw małego detektywa pomoże odszukać zaginionego kotka za pomocą specjalistycznej podczerownej soczewki, która uwidoczni kocie ślady na gazecie. Okulary, aparat fotograficzny, krótkofalówka i nawet podręczny peryskop pozwolą zajrzeć w każdą szczelinę i zbadać każdy ślad.
MANKALA drewniana gra zręcznościowa MANKALA drewniana gra zręcznościowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
78,90 zł
Nowa odsłona tradycyjnej, najstarszej gry świata - Mankala. Zamiast kamieni znajdują się marchewki. Gra przekona do siebie każdego wielbiciela warzywek, a także małego niejadka. Celem gry jest zebranie we własnym domu jak największej ilości warzyw.
STRAŻ POŻARNA zestaw drewnianych figurek
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
FIGURKI

STRAŻ POŻARNA zestaw drewnianych figurek

PLAN TOYS
PT 6619
102,83 zł 146,90 zł
To wspaniały zestaw do kreatywnej zabawy! Drewniana straż pożarna to idealny prezent dla dziecka, który pozwala na tworzenie dowolnych scenariuszy zabawy. Zestaw możemy rozbudowywać o kolejne, tworząc w ten sposób miniaturowe miasteczko. Straż pożarna będzie też świetnym uzupełnieniem do zabawy klockami, samochodzikami, czy innymi figurkami.
ZESTAW DO SPRZĄTANIA drewniane akcesoria do zabawy w dom ZESTAW DO SPRZĄTANIA drewniane akcesoria do zabawy w dom 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOM I GOTOWANIE

ZESTAW DO SPRZĄTANIA drewniane akcesoria do zabawy w dom

PLAN TOYS
PT 3498
138,90 zł
Trzeba szybko posprzątać? Zamieść rozsypane skrawki? Z tym zestawem do zabawy sprzątanie to przyjemność! Drewniane akcesoria spodobają się Maluchom i oswoją z podstawowymi obowiązkami w domu.
ZESTAW DO GOLENIA w kosmetyczce ZESTAW DO GOLENIA w kosmetyczce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOROSŁYCH

ZESTAW DO GOLENIA w kosmetyczce

PLAN TOYS
PT 3704
178,90 zł
Dzięki zestawowi do golenia każdy chłopiec może w bezpieczny sposób naśladować codzienną toaletę taty, rozwijając tym samym umiejętności społeczne, kreatywność oraz rozwój poznawczy.
GABINET DENTYSTYCZNY zestaw drewnianych akcesoriów GABINET DENTYSTYCZNY zestaw drewnianych akcesoriów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W LEKARZA

GABINET DENTYSTYCZNY zestaw drewnianych akcesoriów

PLAN TOYS
PT 3493
147,90 zł
Zestaw do zabawy w dentystę przyda się Maluchowi do badania ząbków przytulanek i lalek :) To znakomita zabawka, która oswoi dziecko z narzędziami, którymi posługuje się dentysta w swoim gabinecie. Zestaw pomoże również oswoić lęki związane z wizytą u dentysty.
MINI BALANSUJĄCA WIEŻA gra zręcznościowa
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI BALANSUJĄCE

MINI BALANSUJĄCA WIEŻA gra zręcznościowa

PLAN TOYS
PT 4133
44,90 zł
Gra polega na ułożeniu kolorowej wieży według koloru jaki wyrzuci gracz kostką. Wygrywa ten, który jako ostatni umieści element na szczycie, tak aby wieża się nie przewróciła.
KOSMETYCZKA Z AKCESORIAMI zabawa w dorosłych KOSMETYCZKA Z AKCESORIAMI zabawa w dorosłych 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWA W DOROSŁYCH

KOSMETYCZKA Z AKCESORIAMI zabawa w dorosłych

PLAN TOYS
PT 3487
154,90 zł
Nic tak bardzo nie cieszy dzieci jak zabawa w dorosłych! Mała  Makijażystka wyposażona w profesjonalną kosmetyczkę zakładaną na talię w środku której kryje się  m.in.: lusterko, pędzel, pomadka, puder i kolorowe cienie, zachwyci się robieniem makijażu swoim lalkom, koleżankom czy mamie ;)
STACJA KOLEJOWA zestaw drewnianych figurek
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
FIGURKI

STACJA KOLEJOWA zestaw drewnianych figurek

PLAN TOYS
PT 6620
125,93 zł 179,90 zł
To wspaniały zestaw do kreatywnej zabawy! Drewniana stacja to idealny prezent dla dziecka, pozwalający na tworzenie dowolnych scenariuszy zabawy. Zestaw możemy rozbudowywać o kolejne, tworząc w ten sposób miniaturowe miasteczko. Stacja będzie też świetnym uzupełnieniem do zabawy klockami, samochodzikami, czy innymi figurkami.
PIEKARNIA zestaw drewnianych figurek
  • -30%
Kup do 13, wyślemy dziś
FIGURKI

PIEKARNIA zestaw drewnianych figurek

PLAN TOYS
PT 6615
58,03 zł 82,90 zł
To wspaniały zestaw do kreatywnej zabawy! Drewniana piekarnia to idealny prezent dla dziecka, który pozwala na tworzenie dowolnych scenariuszy zabawy. Zestaw możemy rozbudowywać o kolejne, tworząc w ten sposób miniaturowe miasteczko. Piekarnia będzie też świetnym uzupełnieniem do zabawy klockami, samochodzikami, czy innymi figurkami.
Pokazano 1-24 z 36 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń