4M

Kreatywna nauka poprzez zabawę? Wszystko to gwarantują zabawki firmy 4M! W ofercie m.in. zestawy do samodzielnego tworzenia pacynek i wiele więcej! Zachwyć swoje dziecko niecodziennymi pomysłami na zabawę. 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
 • 11,34 zł 18,90 zł -40% Kup do 13, wyślemy dziś

  Zestaw, który pobudzi kreatywność Twojej pociechy. Pomóż dziecku stać się małym czarodziejem :) Ten zadziwiający trik wprawi w osłupienie Twoją rodzinę i przyjaciół. 

  11,34 zł 18,90 zł -40%
  Obniżka!
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 64,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Taka perkusja to nie lada gratka dla miłośnika muzyki! Zanim zacznie działać, należy ją najpierw samodzielnie skonstruować. Wystarczy zamienić puste puszki po napojach, niepotrzebne kartony itp. na wyjątkowy zestaw perkusyjny dla robota. Po skończonej pracy można zagrać swój własny koncert!

  64,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś

Poznaj zestawy kreatywne 4M


Wyjątkowe zestawy o walorach edukacyjnych pobudzą ciekawość otaczającym światem.
W prosty sposób wytłumaczą skomplikowane zjawiska atmosferyczne,
trudne zagadnienia fizyczne, przeniosą w czasy prehistorii.
Zestawy kreatywne umożliwią stworzenie małych dzieł sztuki.
Z pewnością dostarczą także odkrywczo-twórczej frajdy rodzicom! 


Zabawki kreatywne od 4M - nauka przez zabawę


W ofercie  4M posiada zabawki naukowe, które wytłumaczą najbardziej skomplikowane zagadnienia. Wybierz 4m zestaw kreatywny dla swojego dziecka i wprowadź naukę do codziennego życia! Zachęcamy również do zapoznania się z pokrewnymi kategoriami. W asortymencie można znaleźć klocki konstrukcyjne, które sprawią, że maluch już nigdy nie będzie się nudził! 

Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów