POJEMNIKI NA MLEKO

MINERAL, GREY, PINK pojemniki na mleko w proszku 4 komory MINERAL, GREY, PINK pojemniki na mleko w proszku 4 komory 2
Kup do 13, wyślemy dziś
49,00 zł
Kompaktowy zestaw 4 pojemników do przechowywania mleka w proszku. Idealny zestaw żeby zabrać mleko ze sobą na spacer, w podróż czy przygotować porcje na nocne karmienia.
DARK BLUE, GRAY, PINK pojemniki na mleko w proszku DARK BLUE, GRAY, PINK pojemniki na mleko w proszku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJEMNIKI NA MLEKO

DARK BLUE, GRAY, PINK pojemniki na mleko w proszku

Beaba
BE 911669
41,00 zł
Pojemniki (pastelowo różowy, szary i ciemno granatowy) mają pojemność w sumie 270 ml (3x90ml). Zestaw idealny do zabrania mleka w proszku na spacer, podczas podróży czy na nocne karmienia. Można w nim odmierzyć porcje nawet na całą dobę do przodu.
MINERAL, GREY, BLUE  pojemniki na mleko w proszku 4 komory MINERAL, GREY, BLUE  pojemniki na mleko w proszku 4 komory 2
Kup do 13, wyślemy dziś
49,00 zł
Kompaktowy zestaw 4 pojemników do przechowywania mleka w proszku. Idealny zestaw żeby zabrać mleko ze sobą na spacer, w podróż czy przygotować porcje na nocne karmienia.
LIGHT/DARK MIST pojemniki na mleko w proszku LIGHT/DARK MIST pojemniki na mleko w proszku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJEMNIKI NA MLEKO

LIGHT/DARK MIST pojemniki na mleko w proszku

Beaba
BE 911673
41,00 zł
Pojemniki (szary i 2 popielate) mają pojemność 270 ml (3x90ml). Zestaw idealny do zabrania mleka w proszku na spacer, podczas podróży czy na nocne karmienia. Można w nim odmierzyć porcje nawet na całą dobę do przodu.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

W sklepie internetowym Edukatorek znajdziesz wyjątkowe pojemniki na mleko w proszku, czyli akcesoria do karmienia dzieci, które przydadzą się każdemu rodzicowi. Dlaczego warto je mieć? Dowiedz się tego i wybierz pojemnik na mleko w proszku, który ułatwi Ci codzienne żywienie Twojej pociechy – zapraszamy!

Pojemnik na mleko w proszku – dlaczego warto go mieć?

Mleka w proszku pakowane są zazwyczaj w nieporęczne, zbyt duże opakowania, które są ciężkie w transporcie, przez co nie nadają się m.in. na spacery z maluchem. Czym można je zastąpić? Tu z pomocą przychodzi pojemnik do mleka w proszku, który zajmuje zdecydowanie mniej miejsca, przez co z powodzeniem możesz go wziąć w każde miejsce, bez obawy o utrudnione nakarmienie Twojego smyka.

To jednak nie wszystko, co przemawia za tym, aby zdecydować się na pojemnik do przechowywania mleka w proszku. Kolejnym aspektem, dla którego warto zdecydować się na to akcesorium, jest to, że dzięki niemu minimalizujemy częstotliwość otwierania pudełka z mlekiem. To z kolei sprawia, że napój nie wietrzeje i nie chłonie wilgoci jak w przypadku stosowania standardowych, fabrycznych opakowań.

Pojemniki na mleko w proszku – sklep Edukatorek

W sklepie Edukatorek dostępne są ergonomiczne i bardzo funkcjonalne pojemniki na mleko w proszku, które ułatwiają codzienne przygotowanie napoju. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki wyposażone w 3 lub 4 przedziałki, co daje możliwość przechowywania kilku porcji mleka. Takie rozwiązanie pozwala pilnować ilości przygotowywanej mieszanki – bez konieczności każdorazowego, mozolnego odmierzania potrzebnych miarek. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie – również w przypadku, gdy zachodzi konieczność zostawienia maluszka z inną osobą.

Nasze pojemniki mogą być myte ręcznie, w zmywarce bądź sterylizatorze. Oferowane akcesoria są wykonane z bezpiecznych dla zdrowia dzieci materiałów. Nie posiadają w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji.

Każdy pojemnik na mleko w proszku jest inny – akcesoria dostępne są w różnych wersjach pojemnościowych czy kolorystycznych.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą. Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci.

Produkt dodany do listy życzeń