POJEMNIKI NA MLEKO

MINERAL, GREY, BLUE  pojemniki na mleko w proszku 4 komory MINERAL, GREY, BLUE  pojemniki na mleko w proszku 4 komory 2
Kup do 13, wyślemy dziś
49,00 zł
Kompaktowy zestaw 4 pojemników do przechowywania mleka w proszku. Idealny zestaw żeby zabrać mleko ze sobą na spacer, w podróż czy przygotować porcje na nocne karmienia.
MINERAL, GREY, PINK pojemniki na mleko w proszku 4 komory MINERAL, GREY, PINK pojemniki na mleko w proszku 4 komory 2
Kup do 13, wyślemy dziś
49,00 zł
Kompaktowy zestaw 4 pojemników do przechowywania mleka w proszku. Idealny zestaw żeby zabrać mleko ze sobą na spacer, w podróż czy przygotować porcje na nocne karmienia.
DARK BLUE, GRAY, PINK pojemniki na mleko w proszku DARK BLUE, GRAY, PINK pojemniki na mleko w proszku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJEMNIKI NA MLEKO

DARK BLUE, GRAY, PINK pojemniki na mleko w proszku

Beaba
BE 911669
41,00 zł
Pojemniki (pastelowo różowy, szary i ciemno granatowy) mają pojemność w sumie 270 ml (3x90ml). Zestaw idealny do zabrania mleka w proszku na spacer, podczas podróży czy na nocne karmienia. Można w nim odmierzyć porcje nawet na całą dobę do przodu.
LIGHT/DARK MIST pojemniki na mleko w proszku LIGHT/DARK MIST pojemniki na mleko w proszku 2
Kup do 13, wyślemy dziś
POJEMNIKI NA MLEKO

LIGHT/DARK MIST pojemniki na mleko w proszku

Beaba
BE 911673
41,00 zł
Pojemniki (szary i 2 popielate) mają pojemność 270 ml (3x90ml). Zestaw idealny do zabrania mleka w proszku na spacer, podczas podróży czy na nocne karmienia. Można w nim odmierzyć porcje nawet na całą dobę do przodu.
Pokazano 1-6 z 6 pozycji

Kompletując wyprawkę dla maluszka, warto wyposażyć się w praktyczne akcesoria, które przydadzą się zarówno w domu, jak i w czasie wyjazdów. Produktami, którymi powinni zainteresować się rodzice, są m.in. pojemniki na mleko w proszku – artykuły te znajdziesz w ofercie Edukatorka – zapraszamy!

Pojemnik na mleko w proszku – praktyczny pojemnik dla każdego rodzica

W dzisiejszych czasach świeżo upieczeni rodzice bez problemu mogą wyposażyć się w różnego rodzaju zestawy akcesoriów, które ułatwiają codzienną opiekę nad dzieckiem. Spośród setek produktów na szczególną uwagę zasługują pojemniki na mleko w proszku, dzięki którym możemy bez problemu przechować pokarm w odpowiednich dla niego warunkach. Specjalnie zaprojektowane buteleczki niosą ze sobą wiele więcej zalet – za ich pomocą można przygotować posiłek dla pociechy w czasie podróży, a także zapewnić mu bezpieczny transport bez obawy, że mleko wyleje się na zewnątrz butelki.

Pojemniki do przechowywania mleka w proszku – Edukatorek

Każdy pojemnik do mleka w proszku dla dziecka z oferty Edukatorka został wykonany w taki sposób, aby pokarm jak najdłużej zachowywał swoją świeżość i właściwości. Pomagają w tym wolne od BPA materiały, z których zostały wykonane buteleczki, które jednocześnie zapewniają trwałość pojemniczkom, przez co są one odporne na uszkodzenia mechaniczne i codzienny użytek.

W ofercie dostępne są zestawy pojemników na mleko dla niemowląt, które pakowane są po kilka sztuk. Można je wykorzystywać razem lub jako osobne buteleczki, co pozwala dokładnie porcjować pokarm. Prezentowane w ofercie pojemniczki do proszkowanego mleka mają wygodne uchwyty zapewniające wygodę w czasie transportu. Akcesoria dostępne w różnych barwach i rozmiarach.

Przejrzyj pełną ofertę pojemników na mleko w proszku dla dzieci i wybierz model, który spełni Twoje wymagania. Ułatw sobie codzienne przygotowywanie pokarmu dla swojej pociechy i ciesz się wygodą każdego dnia – zapraszamy! Edukatorek – sklep z zabawkami edukacyjnymi i akcesoriami dla dzieci w każdym wieku.


Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 145
Produkt dodany do listy życzeń