SZCZOTECZKI DO BUTELEK, SMOCZKÓW

GREY szczoteczka do butelek i smoczków GREY szczoteczka do butelek i smoczków 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SZCZOTECZKI DO BUTELEK, SMOCZKÓW

GREY szczoteczka do butelek i smoczków

Beaba
BE 911561
38,90 zł
Biało-szara szczotka do butelek i smoczków typu 2 w 1. Zestaw zawiera jedną dużą szczoteczkę z wygodną, szeroką rękojeścią - idealną do mycia butelek oraz mniejszą szczoteczkę do czyszczenia smoczków i zakamarków - odpowiednio wyprofilowaną i wąską.
WHITE szczoteczka do butelek i smoczków WHITE szczoteczka do butelek i smoczków 2
Kup do 13, wyślemy dziś
SZCZOTECZKI DO BUTELEK, SMOCZKÓW

WHITE szczoteczka do butelek i smoczków

Beaba
BE 911663
31,90 zł
Biała szczotka do butelek i smoczków z nylonowym włosiem. Jej wydłużony, ergonomiczny kształt z lekko zakrzywioną główką ułatwia dokładne czyszczenie butelek i innych pojemników. Nylonowe włosie nie ulega zniekształceniom, a silikonowa, wąska końcówka z wypustkami nadaje się idealnie do czyszczenia smoczków, mniejszych akcesoriów i wszelkich zakamarków.
SILIKONOWA SZCZOTECZKA do butelek i smoczków SILIKONOWA SZCZOTECZKA do butelek i smoczków 2
Oczekiwanie na dostawę
SZCZOTECZKI DO BUTELEK, SMOCZKÓW

SILIKONOWA SZCZOTECZKA do butelek i smoczków

Beaba
BE 911672
53,00 zł
Silikonowa szczotka do butelek i smoczków, w kolorze turkusowym. Jej ergonomiczny kształt z lekko zaokrągloną główką ułatwia dokładne czyszczenie butelek i innych pojemników. Silikonowe włosie zapewnia mycie bez zarysowań, a równie miękka, wąska końcówka z wypustkami nadaje się idealnie do czyszczenia smoczków, mniejszych akcesoriów i wszelkich zakamarków.
Pokazano 1-3 z 3 pozycji

W naszym sklepie znajdziesz szczoteczki do butelek marki Beaba. Ten francuski producent działa na rynku od 1989 roku, a jego oferta wyróżnia się najwyższą jakością, innowacyjnością, prostotą, wygodą i bezpieczeństwem w codziennym użytkowaniu. Beaba oddaje do rąk rodziców akcesoria w modnych, stonowanych kolorach, zaspokajające potrzeby maleństwa. Stworzone przez nich produkty od wielu lat są najchętniej wybieranymi akcesoriami dla maluszków.

Szczoteczki do butelek

Wybierając szczoteczkę do czyszczenia butelek, z pewnością należy zwrócić uwagę na jej wymiary. Muszą one być większe od wymiarów butelki dla dziecka, aby szczoteczka mogła ją dokładnie wyczyścić, a nie wpaść do środka. Kupując szczoteczkę do butelek dla dzieci, dobrze byłoby również sprawdzić, czy będzie ona wysychać w krótkim czasie i dokładnie czyścić trudno dostępne miejsca w butelce.

Szczoteczka do czyszczenia butelek

Szczoteczka do czyszczenia butelek dla dzieci i niemowląt powinna być wyprodukowana z bezpiecznego w użytkowaniu materiału. Produkty w naszym sklepie wykonane zostały z silikonu lub plastiku wolnego od BPA. Dobrze byłoby, gdyby szczoteczka miała ergonomiczny kształt, wygodną do trzymania rączkę i lekko zaokrągloną główkę, która umożliwi dokładne wyczyszczenie dziecięcej butelki. Silikonowe lub nylonowe włosie doskonale sprawdzi się przy tego typu produktach, ponieważ nie porysuje wnętrza butelki przy czyszczeniu. Dobrym rozwiązaniem będzie także trzonek zakończony pierścieniem do zawieszenia — dzięki temu szczoteczka do czyszczenia butelek nie zawieruszy się w rozgardiaszu wyprawkowym.

Produkt dodany do listy życzeń