SZCZOTECZKI DO BUTELEK, SMOCZKÓW 

Jest 3 produktów.
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
 • 38,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Biało-szara szczotka do butelek i smoczków typu 2 w 1. Zestaw zawiera jedną dużą szczoteczkę z wygodną, szeroką rękojeścią - idealną do mycia butelek oraz mniejszą szczoteczkę do czyszczenia smoczków i zakamarków - odpowiednio wyprofilowaną i wąską.

  38,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 51,00 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Silikonowa szczotka do butelek i smoczków, w kolorze turkusowym. Jej ergonomiczny kształt z lekko zaokrągloną główką ułatwia dokładne czyszczenie butelek i innych pojemników. Silikonowe włosie zapewnia mycie bez zarysowań, a równie miękka, wąska końcówka z wypustkami nadaje się idealnie do czyszczenia smoczków, mniejszych akcesoriów i wszelkich zakamarków.

  51,00 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
 • 31,90 zł Kup do 13, wyślemy dziś

  Biała szczotka do butelek i smoczków z nylonowym włosiem. Jej wydłużony, ergonomiczny kształt z lekko zakrzywioną główką ułatwia dokładne czyszczenie butelek i innych pojemników. Nylonowe włosie nie ulega zniekształceniom, a silikonowa, wąska końcówka z wypustkami nadaje się idealnie do czyszczenia smoczków, mniejszych akcesoriów i wszelkich zakamarków.

  31,90 zł
  Kup do 13, wyślemy dziś
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
SZCZOTECZKI DO BUTELEK, SMOCZKÓW

W naszym sklepie znajdziesz szczoteczki do butelek marki Beaba. Ten francuski producent działa na rynku od 1989 roku, a jego oferta wyróżnia się najwyższą jakością, innowacyjnością, prostotą, wygodą i bezpieczeństwem w codziennym użytkowaniu. Beaba oddaje do rąk rodziców akcesoria w modnych, stonowanych kolorach, zaspokajające potrzeby maleństwa. Stworzone przez nich produkty od wielu lat są najchętniej wybieranymi akcesoriami dla maluszków.

Szczoteczki do butelek

Wybierając szczoteczkę do czyszczenia butelek, z pewnością należy zwrócić uwagę na jej wymiary. Muszą one być większe od wymiarów butelki dla dziecka, aby szczoteczka mogła ją dokładnie wyczyścić, a nie wpaść do środka. Kupując szczoteczkę do butelek dla dzieci, dobrze byłoby również sprawdzić, czy będzie ona wysychać w krótkim czasie i dokładnie czyścić trudno dostępne miejsca w butelce.

Szczoteczka do czyszczenia butelek

Szczoteczka do czyszczenia butelek dla dzieci i niemowląt powinna być wyprodukowana z bezpiecznego w użytkowaniu materiału. Produkty w naszym sklepie wykonane zostały z silikonu lub plastiku wolnego od BPA. Dobrze byłoby, gdyby szczoteczka miała ergonomiczny kształt, wygodną do trzymania rączkę i lekko zaokrągloną główkę, która umożliwi dokładne wyczyszczenie dziecięcej butelki. Silikonowe lub nylonowe włosie doskonale sprawdzi się przy tego typu produktach, ponieważ nie porysuje wnętrza butelki przy czyszczeniu. Dobrym rozwiązaniem będzie także trzonek zakończony pierścieniem do zawieszenia — dzięki temu szczoteczka do czyszczenia butelek nie zawieruszy się w rozgardiaszu wyprawkowym.

SZCZOTECZKI DO BUTELEK, SMOCZKÓW