BUTELKI DO MLEKA 

Jest 7 produktów.
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
BUTELKI DO MLEKA

Akcesoria do karmienia niemowląt to artykuły, w które powinien wyposażyć się każdy świeżo upieczony rodzic. Jednym z podstawowych produktów, o którym należy pomyśleć, jest butelka do mleka dla noworodka. W ofercie Edukatorka znajdziesz w pełni bezpieczne w użytku pojemniki wykonane z najwyższej jakości materiałów. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Butelka na mleko dla dziecka – warto ją mieć!

Butelki na mleko dla niemowląt dostępne są na rynku od wielu lat. Są jednak osoby, które niechętnie patrzą na te akcesoria i decydują się na tradycyjne karmienie dziecka, czyli pierś. Warto pamiętać, że takie podawanie pokarmu nie zawsze jest możliwe. Wtedy z pomocą przychodzi butelka na mleko dla dziecka, czyli pojemnik, do którego w łatwy sposób można odciągnąć mleko, a następnie podać go maluchowi.

Co ważne jednak: warto stawiać na specjalne butelki do mleka dla dzieci – wykorzystanie pierwszego lepszego pojemnika sprawi, że pokarm straci swoje właściwości odżywcze (w wyniku chłodzenia czy też podgrzewania). Co więcej, specjalne zakończenie butelki przypomina kobiecą pierś, a także ułatwia jedzenie, dzięki czemu dziecko chętnie sięgnie po mleko – bez grymaszenia – co z pewnością mogłoby wystąpić w przypadku użycia innego pojemnika, który jest niedostosowany do przechowywania mleka.

Butelki dla niemowląt antykolkowe, czyli co znajdziesz w ofercie Edukatorka?

Sklep z zabawkami edukacyjnymi i artykułami dla dzieci Edukatorek zdaje sobie sprawę, jak ważne jest bezpieczeństwo maluchów. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz specjalnie zaprojektowane, antykololkowe butelki na mleko, dzięki którym dziecko po wypiciu pokarmu nie będzie męczone przez kolkę.

Nasze butelki dla niemowląt antykolkowe wyprodukowane zostały z bezpiecznych i atestowanych surowców, które nie posiadają w swoim składzie szkodliwych substancji jak np. BPA. W naszej ofercie znajdziesz pojemniki, które posiadają odpowiednio odpowietrzone i wyprofilowane smoczki ułatwiające karmienie.

Na stronie dostępne są m.in. silikonowe i szklane butelki na mleko dla niemowląt. Niektóre modele posiadają specjalne podstawki, które uniemożliwiają przewrócenie się pojemnika. Butelki antykolkowe dla noworodka i nieco starszego dziecka są bardzo wytrzymałe, pojemne, szczelne i kolorowe, co zachęci maluchów do picia mleka.

Butelki do mleka dla niemowląt i dzieci występują w różnych wersjach pojemnościowych i kolorystycznych. Sprawdź sam i wybierz pojemnik, który ułatwi Ci codzienne karmienie w domu, na spacerze czy na wycieczce z maluszkiem. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów!

BUTELKI DO MLEKA