BUTELKI DO MLEKA 

Jest 15 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
BUTELKI DO MLEKA

Wraz z pojawieniem się na świecie małego człowieka, nowego członka rodziny, zmienia się na zawsze życie jego rodziców. To wyjątkowa chwila, do której zawczasu należy się odpowiednio przygotować. Z pewnością pomogą Ci w tym zakupy w naszym sklepie, w którym znajdziesz niezbędne akcesoria, między innymi butelki na mleko dla noworodka.

Butelki na mleko dla niemowląt

Butelka do mleka dla dziecka to — obok wózka, łóżeczka, smoczka czy wanienki — obowiązkowy element, o którym należy pamiętać przy kompletowaniu wyprawki. W asortymencie naszego sklepu znajdziesz następujące pojemności butelek do mleka: 150, 240, 250 mililitrów. Duży wybór pozwala na dopasowanie takiej butelki do mleka, jaka będzie odpowiednia dla naszej pociechy.

Butelki do mleka dla dzieci

Jakie butelki na mleko dla najmłodszych znajdziesz w asortymencie naszego sklepu?

  • Szklana butelka z szerokim otworem, który ułatwia dokładne czyszczenie.
  • Wykonana ze starannie wyselekcjonowanych materiałów butelka przystosowana zarówno do wysokich, jak i niskich temperatur.
  • Niewielka butelka do karmienia z miękkim silikonem stymulującym naturalny ruch ssania dziecka.
  • Antykolkowa butelka silikonowa od Comotomo naśladująca czynność karmienia piersią.

Akcesoria do butelek na mleko dla niemowląt

Oferujemy także dodatkowe akcesoria do butelek dla dzieci — bezpieczne, wykonane z przyjaznych materiałów i ułatwiające codzienne karmienie maluszka. Możesz wybrać na przykład dwuelementowy zestaw uchwytów do butelek marki b.box. Wyróżniają się lekkością i pozwalają małym rączkom wygodnie i pewnie chwycić butelkę i samodzielnie z niej pić. Ten sam producent zdecydował się ułatwić życie rodziców i zaprojektował smoczek antykolkowy do butelki, który można dostosować do wieku maluszka. Miękkie i wysoce higieniczne smoczki do butelek mają za zadanie wspierać naturalne karmienie.

BUTELKI DO MLEKA