PLASTRY 

Jest 11 produktów.
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
PLASTRY

W tej kategorii znajdziesz plastry dla dzieci, które utrzymane są w różnych przyjaznych motywach, dzięki którym Twoja pociecha zapomni o ranie i szybko wróci do ulubionej zabawy. Poznaj pełną ofertę i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego malucha – zapraszamy!

Plastry dla dzieci – i po bólu!

Małe dzieci często są wulkanami energii, przez co wszędzie ich pełno. Niestety – przez to są one narażone na różne drobne skaleczenia, które najczęściej pojawiają się na rączkach i nóżkach. Jeżeli masz w domu małego urwisa, który co chwilę przychodzi z rozcięciem, siniakiem czy stłuczeniem, sięgnij po plastry dziecięce z naszej oferty, które pomogą w szybszym zagojeniu się rany i zapobiegną wdaniu się infekcji w naruszonym miejscu na ciele dziecka.

Dlaczego warto stosować specjalne plasterki dla dzieci? Weź pod uwagę, że skóra malucha jest bardzo wrażliwa, dlatego wymaga użycia opatrunku wykonanego z miękkiego materiału, który dodatkowo nie będzie przywierał do rany. Wykorzystanie tradycyjnych plastrów dla dorosłych może poskutkować dodatkowym dyskomfortem dla malucha.

Plasterki dla dzieci na rany w sklepie Edukatorek

Jak sprawić, aby dziecko dzielniej znosiło ból i powstałą ranę? Najlepiej za pomocą wesołych obrazków, które uśmiechną się do malucha i pokażą mu, że tak naprawdę nic się nie stało!

Oferowane przez nasz sklep plastry opatrunkowe dla dzieci utrzymane są w przyjaznych motywach (głównie zwierzątek) i kolorach, które sprawią, że Twoja pociecha w sekundę zapomni o bólu i poczuje się lepiej. Plasterki dziecięce pakowane są w schludne, ozdobne metalowe pudełeczko, dzięki czemu zawsze będziesz mieć je pod ręką w domu czy w czasie podróży.

Wszystkie plastry na rany dla dzieci wykonane są z lekkiego, miękkiego i hipoalergicznego materiału, który nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Plasterki łatwo się odklejają, nie powodując bólu przy zdejmowaniu (nie przyklejają się do rany).

Zadbaj o komfort i zdrowie swojego malca razem z nami. Zapraszamy – sklep z akcesoriami i zabawkami edukacyjnymi dla dzieci Edukatorek.

PLASTRY