PLASTRY

KOSMOS plastry w ozdobnej puszce KOSMOS plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLASTRY

KOSMOS plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 28494
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z motywem kosmosu Maluch szybciej zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
PTASZKI plastry w ozdobnej puszce PTASZKI plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLASTRY

PTASZKI plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 28931
22,00 zł
Zestaw kolorowych plastrów z motywem ptaszków to niezbędnik, gdy wybierasz się z dzieckiem na plac zabaw, do lasu, na górską wycieczkę, na plażę a nawet na pozornie spokojny spacer. Plastry przydadzą się także w domu lub szkole. Poręczne opakowanie zmieści się swobodnie do torby lub plecaka.
DZIKIE ZWIERZĄTKA plastry w ozdobnej puszce DZIKIE ZWIERZĄTKA plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
22,00 zł
Zestaw 30 plasterków opatrunkowych z motywem dzikich zwierzątek to absolutny must have w plecaku Małego Odkrywcy. Plastry umieszczono w praktycznej puszce z tym samym wzorem. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
PIESKI plastry w ozdobnej puszce PIESKI plastry w ozdobnej puszce 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PLASTRY

PIESKI plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 28928
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z uroczymi pieskami szybko zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
PANDA MIKO plastry w ozdobnej puszce PANDA MIKO plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
22,00 zł
Zestaw 30 plasterków opatrunkowych z motywem pandy to absolutny must have w plecaku Małego Odkrywcy. Plastry umieszczono w praktycznej puszce z tym samym wzorem. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
LENIWCE plastry w ozdobnej puszce LENIWCE plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
PLASTRY

LENIWCE plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 28493
22,00 zł
Zestaw 30 plasterków opatrunkowych z motywem uroczego leniwca. Plastry umieszczono w praktycznej puszce z tym samym wzorem. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
KOTEK CHESTER plastry w ozdobnej puszce KOTEK CHESTER plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z kotem Chesterem Maluch szybko zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
KOTEK plastry w ozdobnej puszce KOTEK plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
PLASTRY

KOTEK plastry w ozdobnej puszce

REX
RX 27889
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z kotkiem Maluch raz dwa zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
DINOZAURY plastry w ozdobnej puszce DINOZAURY plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki obrazkom z dinozaurami Maluch raz dwa zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
JEDNOROŻCE plastry w ozdobnej puszce JEDNOROŻCE plastry w ozdobnej puszce 2
Oczekiwanie na dostawę
22,00 zł
Kolorowe plasterki zamknięte w metalowym pudełku. Dzięki kolorowym obrazkom z motywem jednorożców Maluch raz dwa zapomni o bólu. Taki zestaw warto mieć podczas podróży czy spacerów.
Pokazano 1-10 z 10 pozycji

W tej kategorii znajdziesz plastry dla dzieci, które utrzymane są w różnych przyjaznych motywach, dzięki którym Twoja pociecha zapomni o ranie i szybko wróci do ulubionej zabawy. Poznaj pełną ofertę i zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojego malucha – zapraszamy!

Plastry dla dzieci – i po bólu!

Małe dzieci często są wulkanami energii, przez co wszędzie ich pełno. Niestety – przez to są one narażone na różne drobne skaleczenia, które najczęściej pojawiają się na rączkach i nóżkach. Jeżeli masz w domu małego urwisa, który co chwilę przychodzi z rozcięciem, siniakiem czy stłuczeniem, sięgnij po plastry dziecięce z naszej oferty, które pomogą w szybszym zagojeniu się rany i zapobiegną wdaniu się infekcji w naruszonym miejscu na ciele dziecka.

Dlaczego warto stosować specjalne plasterki dla dzieci? Weź pod uwagę, że skóra malucha jest bardzo wrażliwa, dlatego wymaga użycia opatrunku wykonanego z miękkiego materiału, który dodatkowo nie będzie przywierał do rany. Wykorzystanie tradycyjnych plastrów dla dorosłych może poskutkować dodatkowym dyskomfortem dla malucha.

Plasterki dla dzieci na rany w sklepie Edukatorek

Jak sprawić, aby dziecko dzielniej znosiło ból i powstałą ranę? Najlepiej za pomocą wesołych obrazków, które uśmiechną się do malucha i pokażą mu, że tak naprawdę nic się nie stało!

Oferowane przez nasz sklep plastry opatrunkowe dla dzieci utrzymane są w przyjaznych motywach (głównie zwierzątek) i kolorach, które sprawią, że Twoja pociecha w sekundę zapomni o bólu i poczuje się lepiej. Plasterki dziecięce pakowane są w schludne, ozdobne metalowe pudełeczko, dzięki czemu zawsze będziesz mieć je pod ręką w domu czy w czasie podróży.

Wszystkie plastry na rany dla dzieci wykonane są z lekkiego, miękkiego i hipoalergicznego materiału, który nie wywołuje żadnych reakcji alergicznych. Plasterki łatwo się odklejają, nie powodując bólu przy zdejmowaniu (nie przyklejają się do rany).

Zadbaj o komfort i zdrowie swojego malca razem z nami. Zapraszamy – sklep z akcesoriami i zabawkami edukacyjnymi dla dzieci Edukatorek.

Produkt dodany do listy życzeń