PODKŁADKI 

Jest 10 produktów.
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
PODKŁADKI

Każdy posiłek jest dla malucha wielką przygodą — nie tylko ze względu na odkrywanie coraz to nowszych smaków, ale również pod kątem zabawy i nauki nowych umiejętności. Jeśli jesteś rodzicem niemowlaka lub małego niejadka, który niechętnie kosztuje przygotowywanych przez Ciebie potraw, to z pewnością przydadzą Ci się odpowiednie akcesoria, które zachęcą Twoją pociechę do spożywania smacznych posiłków. Czymś takim na pewno będą podkładki na stół dla dzieci z oferty Edukatorka.

Podkładki na jedzenie dla dzieci — by niejadek zjadł obiadek

Niektóre dzieci są bardzo wybredne, jeśli chodzi o pierwsze próby spożywania nowych posiłków. Nie odpowiada im wygląd potrawy, jej kolor, zapach lub konsystencja. Często długie prośby z naszej strony kończą się wyraźną odmową, a nawet płaczem. Z własnego doświadczenia wiemy, że nauka poznawania nowych smakołyków nie jest dla dziecka łatwym procesem. Najważniejszą rzeczą, jaką my, rodzice, możemy zrobić, to zaufać małemu człowiekowi, który na swój sposób zakomunikuje nam swoje potrzeby związane z głodem lub pragnieniem. Nie zmuszajmy dziecka do jedzenia i nie każmy mu spożywać posiłków na siłę, ponieważ takie zachowania nie będą pozytywnie wpływać na jego rozwój, a co gorsza — mogą dać o sobie znać w późniejszych latach życia. Zamiast tego rozmawiajmy z dzieckiem, tłumaczmy mu, skąd pochodzi dany produkt spożywczy i dlaczego jest tak ważny dla naszego organizmu. Maluchy są ciekawe świata i z przyjemnością go odkrywają, dlatego prędzej czy później przyjdzie czas, w którym spróbują kalafiora, fasolki szparagowej czy pomidora.

Podkładki dla dzieci na stół — design i funkcjonalność

Podkładki na jedzenie dla dzieci i niemowlaków pełnią przede wszystkim dwie funkcje: utrzymują porządek w miejscu, w którym siedzi i samodzielnie uczy się spożywać posiłki nasza pociecha, a także umilają jej kosztowanie nowych smaków za sprawą ciekawych wzorów i bajecznych kolorów. W naszym sklepie internetowym z akcesoriami i zabawkami dla dzieci Edukatorek znajdziesz szeroki wybór podkładek dziecięcych zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Małym restauratorkom i kucharkom polecamy przede wszystkim:

Jeśli chodzi natomiast o maty na stół dla przyszłych szefów kuchni, to w naszym asortymencie znajdziesz przede wszystkim zachwycające propozycje od amerykańskiej marki Crocodile Creek, która od ponad trzydziestu lat projektuje innowacyjne akcesoria dla najmłodszych mające ułatwić im wejście w świat dorosłych i urozmaicić aktualnie trwający czas dzieciństwa. Dla firmy tej sprawą wysoce priorytetową jest bezpieczeństwo i spełnianie wszystkich obowiązujących norm. Nic dziwnego zatem, że wszystkie ich produkty, zanim wejdą do sprzedaży, przechodzą wiele testów w laboratoriach badawczych; wszystko po to, aby finalnie nie stwarzały zagrożenia dla dziecka, a były jego towarzyszem w nauce i zabawie. W naszej ofercie znajdziesz następujące podkładki na stół dla chłopców:

  • Gady i płazy dla małych biologów, którzy dodatkowo mogą uczyć się nazw swoich ulubionych zwierząt w pięciu językach obcych (lista znajduje się na odwrocie podkładki),
  • Układ Słoneczny, który z pewnością zainteresuje przyszłych badaczy kosmosu (na odwrocie znajdują się obrazki z tematycznymi obiektami w języku angielskim, francuskim, niemieckim i niderlandzkim),
  • Dzikie Zwierzęta dla przyszłych pracowników ogrodów zoologicznych z listą wszystkich gatunków znajdujących się na podkładce w pięciu różnych językach.

Podkładki na stół dla dzieci dostępne w ofercie Edukatorka

W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór podkładek dla dzieci na stół wykonanych z bezpiecznych tworzyw przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Dzięki temu jedzenie, które spadnie z widelca czy łyżki na taką matę, wciąż będzie zdatne do spożycia. Wybrane modele można z łatwością przechowywać, a także przenosić z miejsca na miejsce i zabrać na przykład do restauracji, w odwiedziny do ukochanej babci czy na rodzinny piknik do pobliskiego parku. Już teraz zachęcamy do przejrzenia oferty podkładek na stół znajdujących się w naszej ofercie i wybrania takiej, która będzie odpowiadać upodobaniom i potrzebom Twojego malca.

PODKŁADKI