PODKŁADKI 

Jest 21 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów
PODKŁADKI

Każdy posiłek jest dla malucha wielką przygodą. Nie tylko ze względu na odkrywanie coraz to nowszych smaków, ale również pod kątem zabawy jedzeniem. Jeśli jednak masz w domu małego niejadka, prawdopodobnie będziesz potrzebować odpowiednich akcesoriów, które zachęcą go do jedzenia. Czymś takim będą z pewnością przyjazne podkładki na stół dla dzieci z oferty Edukatorka – zapraszamy!

Podkładki na stół dla dzieci – idealnie dla niejadków i małych rozrabiaków!

Pierwsze próby podania posiłku do buzi często kończą się jednym – odmową. Niektóre maluchy są wybredne – jeśli nie mają ochoty na jedzenie, a jedyne, o czym myślą to zabawa, szybko to zakomunikują swoim rodzicom. Na szczęście są sposoby, aby przekonać niejadki do tego, żeby spróbowały jedzenia, które dostarczamy im przed nos.

W tym miejscu pojawiają się kolorowe podkładki na jedzenie dla dzieci, czyli podstawki pełniące dwie funkcje: umilenie spożywania posiłku, a także utrzymanie porządku. Dlatego też przydatne są nie tylko w przypadku niejadków, ale również małych rozrabiaków, którzy zamiast jeść, wolą porozrzucać wszystko wokół siebie.

Podkładka silikonowa na stół dla dzieci – oferta Edukatorka

Mata na stół dla dzieci przyda się również w czasie, gdy maluszek uczy się samodzielnie jeść. Kolorowe obrazki zachęcą go do próbowania posiłku, a jednocześnie ochronią stół i wszystko wokół przed zabrudzeniem. W tym dziale przygotowaliśmy podkładki dla dzieci na stół wykonane z odpowiednich tworzyw, które przeznaczone są do kontaktu z żywnością. Stąd też nie musisz się obawiać, że jedzenie, które wyląduje na macie, będzie niezdatne do spożycia.

Dostępne w Edukatorku podkładki na stół dla dzieci występują w wielu przyjaznych motywach, które z pewnością przypadną do gustu Twojemu maluchowi. Wśród produktów znajdziesz maty w kształcie słonika, motywie zwierzątek, dinozaurów, układu słonecznego, mapy świata czy pojazdów.

Bogata oferta pozwala dobrać podkładki na jedzenie zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców. Edukatorek – edukacyjne zabawki dla dzieci w każdym wieku.

PODKŁADKI