PODKŁADKI 

Jest 19 produktów.
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
Pokazuje 1 - 19 z 19 elementów
PODKŁADKI

Szukasz sposobu na to, aby zachęcić małego niejadka do jedzenia? W takim razie zatrzymaj się na chwilę w tej kategorii, w której znajdziesz wysokiej jakości podkładki na stół dla dzieci, które utrzymane są w wesołych motywach – zapraszamy do zapoznania się z ofertą Edukatorka.

Podkładka na stół dla dzieci – bo każdy posiłek może być wielką ucztą!

Z jedzeniem u maluchów bywa różnie. W większości przypadków jednak pierwsze samodzielne posiłki wyglądają podobnie – jedzenie zaczyna fruwać po całym pomieszczeniu. Bierze się to oczywiście z nieskończonych pokładów energii wśród naszych pociech, które wolą zająć się zabawą, niż jedzeniem. Istnieje jednak sposób na to, aby zachęcić je do spokojnego zjedzenia śniadania, obiadu czy kolacji – odpowiedzią na to są podkładki do jedzenia dla dzieci z oferty Edukatorka. Są to bardzo praktyczne akcesoria, które z jednej strony zaciekawią malucha na moment i umilą czas przy stoliku, a z drugiej pomogą utrzymać porządek w czasie posiłku.

Podkładka do jedzenia dla dzieci – do wyboru, do koloru!

Każda podkładka dla dzieci na stół, którą znajdziesz na stronie edukatorek.pl cechuje się wytrzymałością – maty zostały wykonane z trwałych tworzyw, które są przeznaczone do kontaktu z pożywieniem. Nasze akcesoria są również łatwe w utrzymaniu czystości – wystarczy przetrzeć je wilgotnym ręcznikiem lub szmatką i gotowe!

Co więcej, nasz sklep oferuje bogaty wybór przyjaznych wzorów, które zachęcą malucha do jedzenia. Wśród motywów dostępne są m.in. dzikie zwierzątka, cztery pory roku, świat dinozaurów, układ słoneczny, pojazdy, motylki i wiele innych.

Edukatorek bawi i rozwija – nasze podkładki na stół dla dzieci sprawią, że każdy posiłek będzie doskonałą zabawą, która dodatkowo uczy malucha nowych rzeczy – na odwrocie niektórych mat jak w przypadku np. podkładki na stół KONIKI Crocodile Creek znajdują się nazwy obrazków w kilku językach!

Poznaj pełną ofertę i ciesz się radością swojego dziecka – zapraszamy! Edukatorek – zabawki edukacyjne dla dzieci.

PODKŁADKI