Lista produktów producenta: Ludus

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
 • Szybki podgląd
  32,44 zł W magazynie

  Spinny to ciekawa zabawa zręcznościowa dla najmłodszych dzieci. Zadaniem dziecka jest nakręcanie poszczególnych elementów na specjalny drążek. Maluch może budować różne konstrukcje w zależności od kolejności nakręcania poszczególnych elementów.

  32,44 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  117,80 zł W magazynie

  Ciekawa zabawa zręcznościowa dla najmłodszych dzieci. Zadaniem dziecka jest nakręcanie poszczególnych elementów na specjalny drążek. Maluch może budować różne konstrukcje w zależności od kolejności nakręcania poszczególnych elementów.

  117,80 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  56,83 zł W magazynie

  Spinny to kreatywna zabawa zręcznościowa dla najmłodszych dzieci. Zadaniem dziecka jest nakręcanie elementów na specjalny drążek. Maluch może budować różne konstrukcje w zależności od kolejności nakręcania poszczególnych elementów.

  56,83 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  44,63 zł W magazynie

  UWAGA! Uszkodzone opakowanie, klocki bez wad. Regularna cena - 69,90 złSpinny to kreatywna zabawa zręcznościowa dla najmłodszych dzieci. Zadaniem dziecka jest nakręcanie elementów na specjalny drążek. Maluch może budować różne konstrukcje w zależności od kolejności nakręcania poszczególnych elementów.

  44,63 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  40,57 zł W magazynie

  UWAGA! Uszkodzone opakowanie, zabawka bez wad.Funny Flo to zestaw kolorowych klocków z nacięciami do ćwiczenia małej motoryki i rozwijania budowania w 3D. Z poszczególnych elementów dziecko składa przestrzenne figury dowolnej długości i w wybranej kolorystyce. Po złożeniu konstrukcji można ustawićdodatkowe elementy: piłeczki, koła czy buźki.

  40,57 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  55,20 zł W magazynie

  UWAGA! Uszkodzone opakowanie, zawartość bez zastrzeżeń.Zestaw kolorowych klocków z nacięciami Dedalo jest doskonały do budowania konstrukcji 3D. Z poszczególnych elementów dziecko składa przestrzenne konstrukcje dowolnej długości i w wybranej kolorystyce. Lekkie, bardzo łatwe do łączenia elementy w geometrycznych kształtach, które charakteryzują się...

  55,20 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  48,70 zł W magazynie

  Klocki konstrukcyjne 3D link to zestaw składający się z następujących elementów: 35 sztuk pomarańczowych, fioletowych, niebieskich trójkątów i kwadratów ze specjalnymi podłużnymi otworkami oraz 65 niebieskich łączników. Łączenie poszczególnych elementów pozwala na tworzenie przestrzennych budowli. Wielogodzinna zabawa gwarantowana!

  48,70 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  146,26 zł W magazynie

  Giro Giro to zestaw do kreatywnej zabawy. Maluch na specjalnych podkładkach w formie tablicy z otworami ma za zadanie ułożyć poszczególne elementy (różnokolorowe elementy z ząbkami). Po przygotowaniu wzoru chwytając za uchwyt można sprawdzić jak cały obrazek obraca się,  w zależności od kierunku poruszania uchwytem.

  146,26 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  52,76 zł W magazynie

  Funny Flo to zestaw kolorowych klocków z nacięciami do ćwiczenia małej motoryki i rozwijania budowania w 3D. Z poszczególnych elementów dziecko składa przestrzenne figury dowolnej długości i w wybranej kolorystyce. Po złożeniu konstrukcji można ustawićdodatkowe elementy: piłeczki, koła czy buźki.

  52,76 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  73,09 zł W magazynie

  Zestaw kolorowych klocków z nacięciami Dedalo jest doskonały  do budowania konstrukcji 3D. Z poszczególnych elementów dziecko składa przestrzenne konstrukcje dowolnej długości i w wybranej kolorystyce. Lekkie, bardzo łatwe do łączenia elementy w geometrycznych kształtach, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

  73,09 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  56,83 zł W magazynie

  Zestaw kolorowych zwierzątek do zabawy w układanki przestrzenne i ciekawe konstrukcje 3D. Elementy są zakończone łapkami i kulkami, które się ze sobą łączą. Do zestawu dołączone są również koła w dwóch wielkościach, dzięki którym budowla może przybierać najróżniejsze kształty.

  56,83 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów