Ludus

Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
 • Szybki podgląd
  39,90 zł W magazynie

  Spinny to ciekawa zabawa zręcznościowa dla najmłodszych dzieci. Zadaniem dziecka jest nakręcanie poszczególnych elementów na specjalny drążek. Maluch może budować różne konstrukcje w zależności od kolejności nakręcania poszczególnych elementów.

  39,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  54,90 zł W magazynie

  UWAGA! Uszkodzone opakowanie, klocki bez wad. Regularna cena - 69,90 złSpinny to kreatywna zabawa zręcznościowa dla najmłodszych dzieci. Zadaniem dziecka jest nakręcanie elementów na specjalny drążek. Maluch może budować różne konstrukcje w zależności od kolejności nakręcania poszczególnych elementów.

  54,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  67,90 zł W magazynie

  UWAGA! Uszkodzone opakowanie, zawartość bez zastrzeżeń.Zestaw kolorowych klocków z nacięciami Dedalo jest doskonały do budowania konstrukcji 3D. Z poszczególnych elementów dziecko składa przestrzenne konstrukcje dowolnej długości i w wybranej kolorystyce. Lekkie, bardzo łatwe do łączenia elementy w geometrycznych kształtach, które charakteryzują się...

  67,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  179,90 zł W magazynie

  Giro Giro to zestaw do kreatywnej zabawy. Maluch na specjalnych podkładkach w formie tablicy z otworami ma za zadanie ułożyć poszczególne elementy (różnokolorowe elementy z ząbkami). Po przygotowaniu wzoru chwytając za uchwyt można sprawdzić jak cały obrazek obraca się,  w zależności od kierunku poruszania uchwytem.

  179,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  64,90 zł W magazynie

  Funny Flo to zestaw kolorowych klocków z nacięciami do ćwiczenia małej motoryki i rozwijania budowania w 3D. Z poszczególnych elementów dziecko składa przestrzenne figury dowolnej długości i w wybranej kolorystyce. Po złożeniu konstrukcji można ustawićdodatkowe elementy: piłeczki, koła czy buźki.

  64,90 zł
  W magazynie
 • Szybki podgląd
  89,90 zł W magazynie

  Zestaw kolorowych klocków z nacięciami Dedalo jest doskonały  do budowania konstrukcji 3D. Z poszczególnych elementów dziecko składa przestrzenne konstrukcje dowolnej długości i w wybranej kolorystyce. Lekkie, bardzo łatwe do łączenia elementy w geometrycznych kształtach, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania.

  89,90 zł
  W magazynie
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów