MASA PLASTYCZNA I FOREMKI zestaw kreatywny 4x140 g Zobacz większe

MASA PLASTYCZNA I FOREMKI zestaw kreatywny 4x140 g - DJECO

97,90 zł

DJ09020

Dostępność: W magazynie

Zestaw z masa plastyczną zawiera wszystko, czego potrzebuje
Mały Artysta, aby zacząć tworzyć swoje pierwsze formy plastyczne.
W komplecie znajdują się również niezbędne do zabawy narzędzia.
Wielogodzinna, kreatywna zabawa gwarantowana.

Więcej szczegółów

Więcej informacji

Dzięki temu zestawowi dziecko będzie mogło rozwijać swój talent plastyczny oraz wyobraźnię.

Dzieci mogą używać foremek do wykrawania, aby tworzyć postaci.
Masa plastyczna jest wyjątkowo miękka i nie plamiąca.

ZESTAW ZAWIERA:
- 4 kubeczki masy z mąki żytniej w kolorze zielonym, niebieskim, pomarańczowym i żółtym
- 17 akcesoriów, m.in.: bezpieczny nóż, jeden wałek do ciasta
- 2 linijki ze wzorami i dwanaście kształtów foremek

WYMIARY OPAKOWANIA: 27,5 x 20,5 x 7cm

WAGA POJEMNICZKA: 140 gram

WIEK: od 18 miesięcy

Zestaw jest nowy, zapakowany w kolorowy kartonik.

Zabawki francuskiej firmy Djeco wyróżniają się wzornictwem, oryginalnością pomysłów i przepięknymi kolorami. W ofercie Djeco znajdują się przede wszystkim zabawki edukacyjne, puzzle, gry oraz zestawy kreatywne.

Zabawki - przyjaciółmi dzieci

Te niezwykłe przedmioty towarzyszą dziecku od pierwszych chwil życia. Wielu dorosłych z sentymentem wspomina ulubionego misia przytulankę, konika na biegunach czy rodzinne wieczory przy grach planszowych. Zabawki w życiu młodego człowieka odgrywają ogromną rolę. Są przyjaciółmi, którym powierzają swoje sekrety, uczą postaw społecznych, wspierają rozwój psychoruchowy. Ilość zabawek na sklepowych półkach wywołuje zawrót głowy, wybór właściwych bywa trudny.

Czym sugerować się przy kupnie zabawek?

Przede wszystkim zwrócić uwagę na producenta. Zabawki niewiadomego pochodzenia mogą okazać się niebezpieczne dla twojej pociechy. My proponujemy zabawki znanej nie tylko na europejskich rynkach firmy Djeco. Ten francuski producent zachwyca znakomicie zaprojektowanymi zabawkami, grami i zestawami kreatywnymi dla dzieci. Doskonała jakość, ciekawe wzornictwo i mnóstwo radości dla dziecka w każdym wieku, to tylko niektóre cechy jej produktów.

Kilka słów o firmie Djeco

Powstała w Paryżu w 1954 roku. Od 1989 jej właścicielką jest Veronigue Michel Doles. Firma Djeco od ponad 60 lat zajmuje się produkcją zabawek i gier dla dzieci i młodzieży. Wielokrotnie zdobywała nagrody za swoje produkty, które równie często gościły i goszczą na europejskich wystawach i targach. Firma Djeco współpracuje z ilustratorami dla dzieci i młodzieży, dzięki temu jej zabawki zawsze trafiają w gust młodego człowieka. Inspiracją dla produktów jest przyroda i otaczający świat. Producent pomyślał o dzieciach w każdym wieku. W swojej ofercie Djeco posiada zabawki sensoryczno – motoryczne dla niemowląt i małych dzieci, edukacyjne i kreatywne dla nieco starszych aż po puzzle i Djeco gry logiczne dla młodzieży.

Jak rozpoznać zabawki Djeco?

Nic trudnego. Trzeba tylko szukać logo zielonej jaszczurki – gekona. Jest to znak firmowy Djeco. Gekon to symbol siły, poszukiwania prawdy i dążenia do osiągnięcia założonych celów, kolor zielony symbolizuje związek z naturą. Cała prawda o firmie zamknięta w logo. Co można powiedzieć o zabawkach Djeco? Oryginalne, niepowtarzalne, piękne. Z punktu widzenia specjalistów - rozwijające, kreatywne i edukujące. Przekonaj się sam o ich zaletach, dokonując zakupów zabawek Djeco w naszym sklepie.

Produkty powiązane

CIASTOLINA I PLASTELINA

Ostatnio przeglądane

Producenci