Lista produktów marki Fat Brain Toys

Odkryj niezwykłą kolekcję zabawek od Fat Brain Toys — prawdziwe arcydzieła innowacji i kreatywności! Ich niepowtarzalne cechy zachęcają wszystkie dzieci to aktywnego angażowania się w zabawę. To nie tylko designerskie, ale również wysokiej jakości cuda łączące kształty i kolory w sposób, który porwie wyobraźnię każdego malucha. Dzięki nim wzrok, dotyk oraz motoryka będą się doskonalić, a dziecko swobodnie rozwijać.

Fat Brain Toys — historia niezwykłej marki

Od małego sklepu wysyłkowego do światowego lidera — małżeństwo Mark oraz Karen Carsonowie stworzyli coś prawdziwie niezwykłego! W 2002 roku ich przedsiębiorstwo działało w domowym garażu, a dziś Fat Brain Toys to znany na całym świecie amerykański producent i dystrybutor zabawek edukacyjnych i gier, którego pasja i zaangażowanie przerodziły się w globalny sukces. 

Zabawki dziecięce Fat Brain Toys

Co wyróżnia wyjątkowy asortyment marki Fat Brain Toys? To przede wszystkim konstrukcja z głową oraz forma stworzona z sercem, które razem tworzą wyjątkowe produkty, inspirujące  dzieci do samodzielnego odkrywania zasad i rozwijania się w każdym wymiarze. Nie świecą oraz nie grają — zamiast tego dają pełną władzę nad wykonaniem zadania i zwyciężeniem z wyzwaniem. Fat Brain Toys uczy więc samodzielności, współpracy oraz szacunku.

Wspieraj rozwój sensoryczny dziecka z Fat Brain Toys

Wprawicie się w prawdziwy i szczery zachwyt, gdy Wasze dzieci będą odkrywać nowe tekstury i kształty dzięki sensorycznej pracowni Klickity oraz sensorycznej kostce Fat Brain Toys! To prawdziwa uczta dla zmysłów, która rozbudzi kreatywność i zdolności poznawcze każdego malucha, wciągając go w zabawę na długi czas. 

A może innowacyjne zabawki w mniejszej formie, które bezpiecznie zabrać możesz w podróż? Marka wychodzi ponad oczekiwania, przygotowując w swojej ofercie sensoryczne bąbelki i kubeczki przyssawki Fat Brain Toys, które przeniosą dziecko w fascynujący świat odkrywania poprzez dotyk i manipulację przedmiotami, zapewniając nie tylko radość, ale także umożliwiając rozwój zdolności motorycznych i koordynacji ruchowej.

Silikonowe gryzaki i grzechotki dla najmłodszych

Czas ząbkowania malucha jest niezwykle trudnym okresem zarówno dla dziecka, jak i rodzica. Czy można jednak nieco urozmaicić ten czas? Zdecydowanie! Silikonowe gryzaki to niezastąpione narzędzie, które w magiczny sposób złagodzi nieprzyjemny ból ząbkowania i chęć gryzienia. Ale czy wiesz, że gryzaki i grzechotki Fat Brain Toys pełnią znacznie większą rolę?

Podczas delikatnego gryzienia, w rączkach maluszka dzieje się coś niesamowitego — gryzak staje się towarzyszem przygód, odkryć i rozwijania zdolności motorycznych, umożliwiając poznanie nowych tekstur i kształtów, które pobudzają jego zmysły i rozwiną zdolności poznawcze. Kiedy grzechotka zawita do małych rączek, zaczyna się koncert dźwięków, a końcówka z przyssawką dodatkowo rozwija integrację sensoryczną, bawiąc małą pociechę bez końca! 

Fat Brain Toys — wciągające gry i układanki dla dzieci na długie godziny zabawy!

Układanki, gry strategiczne, zręcznościowe i logiczne to klucz do drzwi, za którymi znajduje się wielogodzinna rozrywka połączona z edukacją i rozwojem umysłu każdego malca. To idealna porcja przyjemności dla dziecka, które bawić może się samodzielnie lub z rodzicem, układając puzzle rozwijające logiczne myślenie, gdzie każdy kawałek to krok w stronę sukcesu i satysfakcji. Gry strategiczne z kolei będą doskonałym źródłem nauki zarządzania zasobami, a zręcznościowe rozwiną szybkość reakcji i precyzję ruchu.

Rozwój malucha z Edukatorkiem — zabawki Fat Brain Toys dla każdego!

Sensoryczne bąbelki, grzechotki, wirujące silikonowe przyssawki i niezliczona ilość gier to wciąż dopiero początek wyjątkowej oferty, jaką skrywa w swoich szeregach amerykański producent zabawek. Fat Brain Toys to oaza kreatywności i innowacji, gdzie dziecięcy rozwój staje się rzeczywistością, przygotowując dla każdego malucha niezapomnianą podróż po krainie radości i pełnego rozkwitu! 

Odwiedź sklep z zabawkami Edukatorek i zapoznaj się z pełnym asortymentem, jaki przygotowaliśmy dla Ciebie i Twojej pociechy!

Mniej
BAŁWAN puzzelki pixelki bombka Jixelz BAŁWAN puzzelki pixelki bombka Jixelz 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

BAŁWAN puzzelki pixelki bombka Jixelz

Fat Brain Toys
FA247-7
24,90 zł
Przeźroczysta bombka, którą można powiesić na choince wypełniona jest co najmniej 150 precyzyjnie wyciętymi, puzzelkami pixelkami, z których można ułożyć bałwanka w kapeluszu, a potem ozdobić nim choinkę i dom.
DZWONKI kolorowy instrument Rock N'Roller Piano DZWONKI kolorowy instrument Rock N'Roller Piano 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

DZWONKI kolorowy instrument Rock N'Roller Piano

Fat Brain Toys
FA281-1
119,12 zł 148,90 zł
Klasyczne dzwonki z dodatkowymi kółeczkami, które wprawione w ruch sprawią, że wydobędą się przyjemne dla ucha dźwięki. Zabawka jest przeznaczona dla niemowląt, które nie potrafią jeszcze utrzymać w rączce pałeczki, oraz dla starszych dzieci, które samodzielnie będą potrafiły wydzwonić melodię na dzwonkach.
BĄBELKI SIMPL DIMPL breloczek zabawka antystresowa BĄBELKI SIMPL DIMPL breloczek zabawka antystresowa 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

BĄBELKI SIMPL DIMPL breloczek zabawka antystresowa

Fat Brain Toys
FA211-1
25,90 zł
Nerwowe palce małych i dużych nie będą mogły się oprzeć tym kolorowym, silikonowym bąbelkom. Umieszczone w plastikowej ramie kolorowe, silikonowe bańki można wciskać i  wypychać. Tak prosta, a genialna zabawa, tak wciągająca, że nie można się od niej oderwać.
COGGY układanka logiczna COGGY układanka logiczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI LOGICZNE I GEOMETRYCZNE

COGGY układanka logiczna

Fat Brain Toys
FA116-1
84,90 zł
Gra logiczna Coggy rozrusza szare komórki :) 16 połączonych kółek zębatych, 40 wyzwań o 4 poziomach trudności (łatwe, średnie, trudne, bardzo trudne). Kolorowe kółka zębate można obracać, modelować, układać  tak aby odtworzyć wzór na załączonych kartach. Grę można zabrać w podróż, do szkoły, można bawić się samemu lub z przyjaciółmi grać na czas.
RENIFER puzzelki pixelki bombka Jixelz RENIFER puzzelki pixelki bombka Jixelz 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

RENIFER puzzelki pixelki bombka Jixelz

Fat Brain Toys
FA247-3
24,90 zł
Podziel się świąteczną radością z pikselową kreatywnością!Przeźroczysta bombka chowa w sobie ok. 150 elementów,które po złożeniu tworzą reniferka, którym można ozdobić choinkę i dom.
CHOINKA puzzelki pixelki bombka Jixelz CHOINKA puzzelki pixelki bombka Jixelz 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

CHOINKA puzzelki pixelki bombka Jixelz

Fat Brain Toys
FA247-5
24,90 zł
Przeźroczysta bombka, którą można powiesić na choince!Znajdują się w niej precyzyjnie wycięte puzzelki (ok. 150), pixelki, z których można ułożyć choinkę, a potem ozdobić nią dom.
SPIN AGAIN zakręcona wieża SPIN AGAIN zakręcona wieża 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

SPIN AGAIN zakręcona wieża

Fat Brain Toys
FA110-1
139,90 zł
Wieża SpinAgain to pierwsza piramida z kręcącymi się elementami. Maluch bez końca będzie bawić się kolorową układanką, nakładając krążki na nagwintowany jak śruba słupek. Krążki wirują i kręcą się opadając na podstawkę! Podstawa wieży jest dwustronna - może stać stabilnie lub kołysać się jak wańka-wstańka. Kręcące się tarcze w kształcie gwiazd są...
PINGWIN puzzelki pixelki bombka Jixelz PINGWIN puzzelki pixelki bombka Jixelz 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

PINGWIN puzzelki pixelki bombka Jixelz

Fat Brain Toys
FA247-6
24,90 zł
Przeźroczysta bombka, którą można powiesić na choince,wypełniona jest co najmniej 150 precyzyjnie wyciętymi, puzzelkami pixelkami, z których można ułożyć pingwinka,a potem ozdobić nim dom.
BĄBELKI CYFERKI silikonowe Dimpl Digits BĄBELKI CYFERKI silikonowe Dimpl Digits 2
  • -20%
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

BĄBELKI CYFERKI silikonowe Dimpl Digits

Fat Brain Toys
FA275-1
79,92 zł 99,90 zł
Sensoryczna zabawka do nauki cyferek w j. angielskim i hiszpańskim. To 10 baniek, umieszczonych w plastikowej ramie, które można wciskać i wypychać, przy tym ucząc się cyferek. Każdy bąbelek z jednej strony ma wytłoczone cyferki od 1 do 10 z towarzyszącym mu napisem w języku angielskim, z drugiej strony kropki reprezentujące cyfrę i opis w języku...
PIPSQUIGZ zestaw przyssawek 3 szt. PIPSQUIGZ zestaw przyssawek 3 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRZECHOTKI I GRYZACZKI

PIPSQUIGZ zestaw przyssawek 3 szt.

Fat Brain Toys
FA089-1
95,90 zł
Bobo Przyssawki to idealna zabawka, która przyssie się wszędzie, do wanny, do wózka, w podróży czy na podłodze w kuchni. Duże klocki, mocno trzymają się gładkiej powierzchni. Będą intrygować Malucha, który będzie je ciągnął, grzechotał, odrywał czy przysysał.
SPINNYPINS sorter Kolorowe Wańki Wstańki SPINNYPINS sorter Kolorowe Wańki Wstańki 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

SPINNYPINS sorter Kolorowe Wańki Wstańki

Fat Brain Toys
FA248-1
148,90 zł
Zestaw składa się z sorter oraz pięciu kolorowych waniek wstaniek. Każda beczułka jest w innym kolorze i posiada inną fakturę powierzchni, a wprawiona w ruch dzięki obciążonej podstawce hipnotyzuje Malucha. Sorter natomiast przyciąga przepięknym dźwiękiem dzwoneczków.
ELASTYCZNA KOSTKA sorter kształtów InnyBin ELASTYCZNA KOSTKA sorter kształtów InnyBin 2
Kup do 13, wyślemy dziś
NAUKA KSZTAŁTÓW I KOLORÓW

ELASTYCZNA KOSTKA sorter kształtów InnyBin

Fat Brain Toys
FA251-1
131,90 zł
Elastyczna kostka to ciekawa zabawka, stymulująca zmysły dziecka.Sześć kolorowych, elastycznych ścian i sześć dużych klocków,każdy w innym kolorze, kształcie o innej fakturze powierzchni.Klocki należy przełożyć przez elastyczne ściany kostki,wykonane z różnych, kolorowych gumek.Taka forma sortera z pewnością zaciekawi Maluchy.
MIKOŁAJ puzzelki pixelki bombka Jixelz MIKOŁAJ puzzelki pixelki bombka Jixelz 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE DLA DZIECI

MIKOŁAJ puzzelki pixelki bombka Jixelz

Fat Brain Toys
FA247-1
24,90 zł
Podziel się świąteczną radością z pikselową kreatywnością!Przeźroczysta bombka chowa w sobie ok. 150 elementów,które po złożeniu przedstawiają Mikołaja.
KLICKITY sensoryczna pracownia KLICKITY sensoryczna pracownia 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

KLICKITY sensoryczna pracownia

Fat Brain Toys
FA149-1
149,90 zł
Sensoryczna pracownia to zabawka, którą dziecko będzie przy każdej zabawie na nowo odkrywało. Wszystkie części zabawki są ruchome, można je kręcić, przyciskać, klikać. Jedna zabawka, a tyle rzeczy do odkrycia!
W POWIETRZU puzzle pixelki duży zestaw Jixelz 1500 el. W POWIETRZU puzzle pixelki duży zestaw Jixelz 1500 el. 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

W POWIETRZU puzzle pixelki duży zestaw Jixelz 1500 el.

Fat Brain Toys
FA200-2
89,90 zł
Malutkie puzzle pixelki to zabawa dla wytrwałych! Można je układać w dowolne wzory i łączyć ze sobą zestawy, aby stworzyć gigantyczny motyw.
POD WODĄ puzzle pixelki duży zestaw Jixelz 1500 el. POD WODĄ puzzle pixelki duży zestaw Jixelz 1500 el. 2
  • Nowy
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

POD WODĄ puzzle pixelki duży zestaw Jixelz 1500 el.

Fat Brain Toys
FA200-1
89,90 zł
Malutkie puzzle pixelki to zabawa dla wytrwałych! Można je układać w dowolne wzory i łączyć ze sobą zestawy, aby stworzyć gigantyczny motyw.
OOMBEE CUBE sorter kształtów OOMBEE CUBE sorter kształtów 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DO SORTOWANIA

OOMBEE CUBE sorter kształtów

Fat Brain Toys
FA120-1
86,90 zł
Sorter Oombee Cube natychmiast przyciąga uwagę Małego Odkrywcy. Kolorowe kształty o różnej fakturze wykonane z miękkiego silikonu, przyczepione są na trwałe sznureczkiem do plastikowego sześcianu.  Sześć kształtów idealnie pasuje w odpowiednie miejsca kostki sortera.
SQUIGZ MINI silikonowe przyssawki 75 el. SQUIGZ MINI silikonowe przyssawki 75 el. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI DO ROZWIJANIA WYOBRAŹNI

SQUIGZ MINI silikonowe przyssawki 75 el.

Fat Brain Toys
FA107-1
117,90 zł
Silikonowe przyssawki to klocki, które można łączyć ze sobą oraz z gładką powierzchnią. Są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko dziecko zechce, będą zabawnie zwisać z lodówki lub okna, aby dawać radość Maluchowi. 
SUCTION KUPZ kubeczki przyssawki 6 szt. SUCTION KUPZ kubeczki przyssawki 6 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

SUCTION KUPZ kubeczki przyssawki 6 szt.

Fat Brain Toys
FA183-1
75,90 zł
Kubeczki-przyssawki można układać, turlać, przysysać i przyklejać z obydwu stron do siebie i gładkiej powierzchni. Każdy z tych miękkich i pięknie kolorowych kubeczków, ma w podstawie przyssawkę, dzięki czemu kubeczki przysysają się do siebie oraz gładkich poziomych i pionowych powierzchni jak lustro, okna, wanna, drzwi lodówki i wiele innych.
ZAWIASY układanka logiczna wyginanka ZAWIASY układanka logiczna wyginanka 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI DLA DZIECI

ZAWIASY układanka logiczna wyginanka

Fat Brain Toys
FA056-1
67,90 zł
Wyjątkowa układanka logiczna to wyzwanie dla umysłu i zajęcie dla rąk. Celem gry jest odtworzenie wzorów pokazanych na 56 kartach z wyzwaniami - wykonanie wymaga przemyślenia i determinacji. Idealne do stymulacji mózgu oraz relaksu.
KULODROM zestaw startowy Trestle Tracks KULODROM zestaw startowy Trestle Tracks 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

KULODROM zestaw startowy Trestle Tracks

Fat Brain Toys
FA313-1
93,90 zł
Labirynt dla kulek napędzanych przez poszerzające się tory.Zabawka rozwija umiejętności myślenia przestrzennego, kreatywność, umiejętności inżynierskie oraz rozwiązywania problemów.
KAMELEONY łamigłówka magnetyczna KAMELEONY łamigłówka magnetyczna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
UKŁADANKI LOGICZNE I GEOMETRYCZNE

KAMELEONY łamigłówka magnetyczna

Fat Brain Toys
FA316-1
87,90 zł
Łamigłówka polegająca na dopasowaniu kameleonów do wzorów. Każde z 24 wyzwań łamigłówki posiada unikalny wzór. Na każdym obrazku znajduje się specjalne miejsce do ukrycia ośmiu magnetycznych kameleonów (16 kameleonów w 2 typach wzorów). Świetna łamigłówka, która rozrusza szare komórki.
OBRĘCZE mini przyssawki Ringlets 6 szt. OBRĘCZE mini przyssawki Ringlets 6 szt. 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZESTAWY KREATYWNE

OBRĘCZE silikonowe przyssawki Ringlets 6 szt.

Fat Brain Toys
FA250-1
99,90 zł
Sześć silikonowych pierścieni, każdy w innym kolorze, o różnej fakturze powierzchni, zakończonych łączącymi je przyssawkami. Obręcze są giętkie, łapią się wszystkiego i zasysają w zabawie. Przeobrażą się w co tylko Twoje dziecko zechce, będą zabawnie zwisać z lodówki lub okna, aby dawać radość Maluchowi.
ROLIO BOBO roller sensoryczny ROLIO BOBO roller sensoryczny 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI I ĆWICZENIA DO MOTORYKI MAŁEJ

ROLIO BOBO roller sensoryczny

Fat Brain Toys
FA434-1
38,90 zł
Rolio to zabawka sensoryczna, która zafascynuje Malucha. Gdy Rolio się toczy - kolorowe kołeczki o różnej fakturze wpadają i wypadają z wałeczka.Kołki przyjemnie grzechoczą przy turlaniu i potrząsaniu. Rolio można także wykorzystać do masowania dziecka i pobudzania jego zmysłów.
Pokazano 1-24 z 95 pozycji
Produkt dodany do listy życzeń