Lista produktów marki Nasza Księgarnia

Jeśli pragniesz, by Twoje dziecko wyrastało w otoczeniu wartościowych książek i edukacyjnych materiałów — Wydawnictwo Nasza Księgarnia jest idealnym wyborem! To połączenie tradycji z nowoczesnością, które od lat buduje pozytywne relacje między literaturą a młodymi czytelnikami. Odkryj razem z Edukatorkiem magiczny świat lektur!

Historia Wydawnictwa Nasza Księgarnia

Rozpoczynając swoją działalność w 1921 roku, Nasza Księgarnia stała się synonimem jakości i zaufania wśród pokoleń czytelników. Za ponad stulecie istnienia, to wydawnictwo przeszło przez wiele etapów rozwoju, dostosowując się do zmieniających się gustów i potrzeb czytelników. Niezmiennie jednak z dumą kultywują tradycje, dostarczając piękne i wartościowe książki dla dzieci, które kształtują wyobraźnię, budują relację z literaturą i pomagają w wychowaniu kolejnych pokoleń.

Książki, które stały się legendą

W wyjątkowym portfolio Naszej Księgarni znajdują się prawdziwe literackie perły. Niezapomniane historie takich autorów jak A.A. Milne czy Astrid Lindgren urzekają nie tylko polskich, ale również zagranicznych czytelników. To także dzieła naszych rodzimych twórców, które wpisały się na stałe w literacki krajobraz Polski. Te książki stały się źródłem inspiracji dla wielu artystów, nauczycieli i rodziców, będąc jednocześnie nieodzowną częścią dzieciństwa wielu pokoleń Polaków.

Nowoczesna literatura dla najmłodszych

Nasza Księgarnia nieustannie poszukuje nowych trendów w literaturze. Wydawnictwo zdaje sobie sprawę, że dzisiejsi młodzi czytelnicy żyją w dynamicznie zmieniającym się świecie, dlatego potrzebują literatury, która będzie dla nich aktualna, angażująca i inspirująca. Dbając o rozwój i ciekawość młodych czytelników, NK śledzi zagraniczne bestsellery, by wprowadzić je do polskiego rynku w odpowiednim momencie. Jednocześnie z pasją wspierają polskich autorów, dając im platformę do prezentowania własnych, oryginalnych pomysłów. 

Książki edukacyjne — bo wartościowy rozwój to podstawa

Nasza Księgarnia dla dzieci stawia na edukację przez zabawę. Atrakcyjne materiały, które oferują, wspomagają naukę czytania, liczenia, a także rozwijają mowę i wyobraźnię młodych czytelników. Puzzle Nasza Księgarnia oraz liczne gry i aplikacje nie są jedynie formą rozrywki. Stanowią doskonałe narzędzia dla wszechstronnego rozwoju. Dzięki nim dzieci mogą nie tylko zdobywać wiedzę w przyjemny sposób, ale także kształtować swoje umiejętności społeczne i manualne. W erze cyfrowej, gdy technologia ma kluczowy wpływ na edukację, Nasza Księgarnia zdaje sobie sprawę z potrzeby łączenia tradycyjnych form nauczania z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Uznanie poza granicami kraju

Tworząc książki, Nasza Księgarnia zdobywa uznanie nie tylko w Polsce, ale również na arenie międzynarodowej. Licencje na publikacje sprzedają do wielu krajów, dzięki czemu polska literatura dziecięca zdobywa serca czytelników na całym świecie.

Nasza Księgarnia to nie tylko wydawnictwo, to przede wszystkim pasja i misja dostarczania najmłodszym wartościowych treści. Dzięki Edukatorkowi możesz w pełni korzystać z tego literackiego bogactwa. Zapraszamy do wspólnego odkrywania świata literatury w naszym sklepie z zabawkami edukacyjnymi.

Mniej
SZKOŁA I JA. IDZIEMY DO PIERWSZEJ KLASY książka Ewa Borowska SZKOŁA I JA. IDZIEMY DO PIERWSZEJ KLASY książka Ewa Borowska 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

SZKOŁA I JA. IDZIEMY DO PIERWSZEJ KLASY książka Ewa Borowska

Nasza Księgarnia
NASK138156
34,90 zł
Szkoła jest dla was nowym i zupełnie obcym miejscem? Aby pomóc wam poczuć się lepiej i pewniej, zapraszamy do podstawówki, w której uczą się Iga i Filip. Razem z tą sympatyczną dwójką pierwszoklasistów zajrzycie w różne zakamarki i poznacie panujące w szkole zwyczaje.
WSZYSTKO ALBO NIC gra kooperacyjna WSZYSTKO ALBO NIC gra kooperacyjna 2
Kup do 13, wyślemy dziś
GRY

WSZYSTKO ALBO NIC gra kooperacyjna

Nasza Księgarnia
NASK471469
49,90 zł
Gra kooperacyjna, w której nie możecie ze sobą rozmawiać! Podczas gry musicie współpracować. Nie możecie jednak informować się wzajemnie, jakie karty macie w ręku! Wspólnie wygracie albo wspólnie poniesiecie porażkę.
PUCIO. LOGOPEDYCZNE MEMO JĘZYCZKOWE gra edukacyjna Marta Galewska-Kustra PUCIO. LOGOPEDYCZNE MEMO JĘZYCZKOWE gra edukacyjna Marta Galewska-Kustra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
44,90 zł
Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także na wyjątkowych grach edukacyjnych! To wyjątkowe memo logopedyczne spodoba się Małym Miłośnikom Pucia i jego przyjaciół.
ROK W LESIE. GDZIE ŻYJĄ ZWIERZĘTA? tekturowe puzzle ROK W LESIE. GDZIE ŻYJĄ ZWIERZĘTA? tekturowe puzzle 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

ROK W LESIE. GDZIE ŻYJĄ ZWIERZĘTA? tekturowe puzzle

Nasza Księgarnia
NASK478581
34,90 zł
Kolejna zabawkowa pozycja z serii "Rok w lesie"! Tym razem zadaniem dzieci będzie prawidłowe przyporządkowanie zwierząt do środowiska, w którym żyją. Do wyboru są: runo leśne, pod ziemią, na drzewie oraz w wodzie. Czy uda wam się dopasować wszystkie zwierzęta?
PUCIO ROBI PORZĄDEK książka Marta Galewska-Kustra PUCIO ROBI PORZĄDEK książka Marta Galewska-Kustra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

PUCIO ROBI PORZĄDEK książka Marta Galewska-Kustra

Nasza Księgarnia
NASK139344
29,90 zł
W pokoju Pucia i Misi panuje niezły bałagan! Tylko jak znaleźć chęci do sprzątania, jeśli przy okazji znajduje się dawno zagubione zabawki, którymi natychmiast trzeba się pobawić?
ROK W LESIE tekturowe puzzle progresywne
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

ROK W LESIE tekturowe puzzle progresywne

Nasza Księgarnia
NASK478369
29,90 zł
Niespodzianka dla najmłodszych fanów bestsellerowego "Roku w lesie"! Oto piękny zestaw puzzli przygotowanych przez Emilię Dziubak z bohaterami ulubionej książki dzieci. Podczas zabawy będziemy układać 3 obrazki zwierząt - od najmniejszego do największego. Każdy z obrazków ma różną liczbę elementów.
PUCIO NA WSI ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci Marta Galewska-Kustra
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

PUCIO NA WSI ćwiczenia rozumienia i mówienia dla dzieci Marta Galewska-Kustra

Nasza Księgarnia
NASK138743
59,90 zł
Wybierzcie się na wieś z Puciem i Misią.Odwiedźcie gospodarstwo pana Henryka, stadninę pani Ewy oraz pracownię ceramiczną pani Moniki. Zobaczcie, jak się robi konfitury, i upieczcie wspaniały sękacz na festyn. Na pewno nie będziecie się nudzić!
PUCIO CHCE SIUSIU, CZYLI POŻEGNANIE PIELUSZKI książka Marta Galewska-Kustra PUCIO CHCE SIUSIU, CZYLI POŻEGNANIE PIELUSZKI książka Marta Galewska-Kustra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

PUCIO CHCE SIUSIU, CZYLI POŻEGNANIE PIELUSZKI książka Marta Galewska-Kustra

Nasza Księgarnia
NASK139665
29,90 zł
Pucio dostał od babci najpiękniejszy nocnik na świecie - z samolotem! Teraz tylko musi pamiętać o tym, żeby na nim usiąść, kiedy chce mu się siusiu lub kupę. A to nie jest takie łatwe, zwłaszcza w czasie zabawy! 
PUCIO W MIEŚCIE zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci PUCIO W MIEŚCIE zabawy językowe dla młodszych i starszych dzieci 2
Kup do 13, wyślemy dziś
59,90 zł
Odwiedźcie Pucia i jego wesołą rodzinkę, spędzając z nimi pełen ekscytujących zdarzeń czas w mieście! Zajrzyjcie na plac budowy, do supermarketu, na dworzec kolejowy, do parku, gabinetu taty i na wystawę cioci Igi. Z tym sympatycznym maluchem, ulubionym towarzyszem dzieci w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy, na pewno nie będziecie się nudzić!
PUCIO PRZECIWIEŃSTWA puzzle
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

PUCIO PRZECIWIEŃSTWA puzzle duo

Nasza Księgarnia
NASK479915
34,90 zł
Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także na wyjątkowych puzzlach!
PUCIO. CZEGO BRAKUJE? puzzle Marta Galewska-Kustra PUCIO. CZEGO BRAKUJE? puzzle Marta Galewska-Kustra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

PUCIO. CZEGO BRAKUJE? puzzle dwuelementowe

Nasza Księgarnia
NASK903140
34,90 zł
Uwielbiany przez dzieci i rodziców bohater  bestsellerowej serii Marty Galewskiej-Kustry, ilustrowanej przez Joannę Kłos, w końcu wykracza poza karty książek i pojawia się także na wyjątkowych puzzlach! 10 układanek zachęca do wspólnej zabawy i nauki!
PUCIO ROŚNIE ZDROWO książka Marta Galewska-Kustra PUCIO ROŚNIE ZDROWO książka Marta Galewska-Kustra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

PUCIO ROŚNIE ZDROWO książka Marta Galewska-Kustra

Nasza Księgarnia
NASK138422
29,90 zł
To był fantastyczny, choć męczący dzień. Po zabawie trzeba umyć ręce, zjeść pyszną kolację i odpocząć. Ty też odpocznij – jutro znowu pomożesz Puciowi rosnąć zdrowo!Celem tej książki jest wyrabianie zdrowych nawyków u dzieci.
PUCIO UCZY SIĘ MÓWIĆ zabawy dźwiękonaśladowcze dla najmłodszych Marta Galewska-Kustra
Kup do 13, wyślemy dziś
59,90 zł
Poznajcie Pucia i jego wesołą rodzinkę! Ten sympatyczny maluch stanie się ulubionym towarzyszem Waszego dziecka w stawianiu pierwszych kroków w nauce mowy! Pierwsza część przygód Pucia przeznaczona jest dla dzieci najmłodszych oraz tych nieco starszych z opóźnionym rozwojem mowy.
FELUŚ I GUCIO ŚWIĘTUJĄ Katarzyna Kozłowska FELUŚ I GUCIO ŚWIĘTUJĄ Katarzyna Kozłowska  2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

FELUŚ I GUCIO ŚWIĘTUJĄ Katarzyna Kozłowska

Nasza Księgarnia
NASK137364
54,90 zł
Jakie mamy pory roku? W jakiej kolejności następują po sobie miesiące? Kiedy obchodzimy różne święta? Dziecko uczy się tego wszystkiego dzięki obserwacji zmian zachodzących w przyrodzie oraz przeżywaniu wyjątkowych okazji i świąt. Dlatego w najnowszym tomie Feluś i Gucio uczestniczą w rozmaitych uroczystościach.
DZIEŃ ROZBIÓRKOWY NA PLACU BUDOWY! książka Rinker Sheri Duskey
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

DZIEŃ ROZBIÓRKOWY NA PLACU BUDOWY! książka Rinker Sheri Duskey

Nasza Księgarnia
NASK139696
39,90 zł
Kontynuacja książeczki na dobranoc, którą pokochały dzieci na świecie! Dźwig porządnie się dziś namacha swoją kulą. Wielkie maszyny z placu budowy i ich mała przyjaciółka, Brumka Brzdąc - muszą zburzyć opuszczony dom, który od dawna popada w ruinę.
PUCIO. HISTORYJKI OBRAZKOWE zestaw edukacyjny
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI DO ROZWIJANIA WYOBRAŹNI

PUCIO. HISTORYJKI OBRAZKOWE zestaw edukacyjny

Nasza Księgarnia
NASK477249
44,90 zł
Zabawka edukacyjna Pucio. Historyjki obrazkowe składa się z 36 obrazków, z których można ułożyć 12 opowiastek. Każda z nich składa się z trzech obrazków i nawiązuje do wydarzeń bliskich dzieciom w wieku przedszkolnym. Aby ułatwić odnajdowanie obrazków, tworzących poszczególne historyjki, każdy z nich w prawym górnym rogu został oznaczony kolorem...
SNÓW KOLOROWYCH, PLACU BUDOWY Rinker Sheri Duskey SNÓW KOLOROWYCH, PLACU BUDOWY Rinker Sheri Duskey 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

SNÓW KOLOROWYCH, PLACU BUDOWY Rinker Sheri Duskey

Nasza Księgarnia
NASK139825
39,90 zł
Ogromne maszyny z placu budowy przez cały dzień woziły, podnosiły, mieszały i przerzucały. Okropnie się zmęczyły! A przecież nawet najwięksi twardziele mają ochotę zgasić wieczorem światła i wyłączyć silnik. Dźwig zasypia z pluszowym misiem, wywrotka pochrapuje, betoniarka przykrywa się kołderką. A Wy jak zasypiacie?Ta niezwykła kołysanka utuli do snu...
PUCIO PLAN DNIA gra edukacyjna Marta Galewska-Kustra
Kup do 13, wyślemy dziś
PUZZLE I UKŁADANKI

PUCIO PLAN DNIA gra edukacyjna Marta Galewska-Kustra

Nasza Księgarnia
NASK900163
99,90 zł
Zaplanujcie swój dzień razem z Puciem. Ułóżcie magnesy z obrazkami oraz tabliczkę magnetyczną przed sobą i dzieckiem. Zacznijcie od określenia dnia tygodnia oraz oznaczenia go na samej górze tablicy. Następnie omówcie czynności w kolejnych częściach dnia i umieśćcie wybrane obrazki na tablicy. Potem wystarczy już tylko postępować według ustalonego...
FELUŚ I GUCIO GRAJĄ W HISTORYJKI gra edukacyjna Marianna Schoett FELUŚ I GUCIO GRAJĄ W HISTORYJKI gra edukacyjna Marianna Schoett 2
Kup do 13, wyślemy dziś
ZABAWKI EDUKACYJNE

FELUŚ I GUCIO GRAJĄ W HISTORYJKI gra edukacyjna Marianna Schoett

Nasza Księgarnia
NASK478604
74,90 zł
Feluś i Gucio zapraszają do zabawy po raz trzeci! Tym razem tematem przewodnim jest wspólne opowiadanie historyjekz wykorzystaniem kafelków postaci, miejsc i przedmiotów.Gra pomoże dzieciom w tworzeniu ciągów przyczynowo-skutkowych, a także wzbogaci ich wyobraźnię.
PUCIO U LEKARZA książka Marta Galewska-Kustra PUCIO U LEKARZA książka Marta Galewska-Kustra 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

PUCIO U LEKARZA książka Marta Galewska-Kustra

Nasza Księgarnia
NASK138095
29,99 zł
Pucio bardzo źle się czuje. Ma gorączkę, katar, kaszel i boli go głowa. Zupełnie nie ma ochoty na śniadanie ani nawet na zabawę! Wygląda na to, że musi odwiedzić doktor Anię. Celem książki jest pomoc w oswajaniu lęku przed wizytą u lekarza.
O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU opowiem Ci mamo książka Ola Woldańska-Płocińska O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU opowiem Ci mamo książka Ola Woldańska-Płocińska 2
Kup do 13, wyślemy dziś
KSIĄŻKI, KSIĄŻECZKI

O ŚWIĘTYM MIKOŁAJU opowiem Ci mamo książka Ola Woldańska-Płocińska

Nasza Księgarnia
NASK136343
44,90 zł
Tym razem w popularnej serii „Opowiem ci, mamo” przedstawiamy niezwykłego bohatera, którego kochają dzieci… Świętego Mikołaja! Najmłodsi dowiedzą się, że jest wielkim smakoszem i robi najlepsze naleśniki z konfiturą z arktycznych borówek, że pomagają mu skrzaty, na które może liczyć zarówno przy opiece nad reniferami, jak i przy codziennych obowiązkach,...
Pokazano 1-24 z 171 pozycji

Notice: Trying to access array offset on value of type bool in /home/halotron/domains/edukatorek.pl/public_html/classes/Guest.php on line 145
Produkt dodany do listy życzeń