Media Rodzina

Z ponad 25-letnim doświadczeniem wydawniczym, Media Rodzina zdobyło zaufanie czytelników na całym świecie. Wzbogacają życie dzieci i dorosłych nie tylko pięknymi historiami, ale także kreatywnymi publikacjami, które inspirują do odkrywania, rozwijania wyobraźni i twórczego myślenia. Odkryj wspólnie z Edukatorkiem książki Media Rodzina i daj się porwać w niezwykłą podróż pełną wiedzy, emocji i przygód!

Pokazuje 1 - 60 z 173 elementów

Media Rodzina — wydawnictwo, które łączy pokolenia


Media Rodzina jest niezwykłą historią pasji i zaangażowania. Założone w 1992 roku przez Roberta D. Gamble'a — Amerykanina szkocko-irlandzkiego pochodzenia, oraz Bronisława Kledzika, wydawnictwo od lat przyciąga uwagę wielu czytelników i zdobywa ich zaufanie na długie lata. Dynamiczny rozwój sprawił, że obecnie na swoim koncie ma kilkaset wydanych tytułów, cieszących się niezwykłym uznaniem — od bestsellerowych powieści dla starszych, aż po książki dedykowane dzieciom. Ich publikacje są dowodem na to, że dobra powieść potrafi oczarować ludzi w każdym wieku, łącząc tym samym pokolenia przy jednej historii.


Wydawnictwo Media Rodzina, czyli sposób na poznawanie świata


Ogromne starania sprawiły, że wiele książek wydanych przez Media Rodzina stało się bestsellerami na całym świecie, tym samym udowadniając, że jeden niepozorny tytuł potrafi poruszyć nasze serca, rozszerzyć nasze horyzonty i przynieść nam nowe spojrzenie na świat. Wydawnictwo nie zapomina również o klasykach literatury, a ich bogata oferta obejmuje zbiory m.in. bajek słowiańskich, baśnie chińskie, afrykańskie czy też klasyki braci Grimm. To nie tylko powrót do korzeni i kultury różnych narodów, ale także okazja do ponownego odkrywania piękna i uniwersalności tych opowieści!


Książki Media Rodzina — odkryj literaturę dla najmłodszych!


Książki są niezastąpionym towarzyszem na każdym etapie naszego życia, a wydawnictwo Media Rodzina zdaje się to doskonale rozumieć już od wielu lat. Szczególnie w dzieciństwie mają one ogromne znaczenie, ponieważ przenoszą nasze pociechy do zupełnie nowego świata, rozwijają ich wyobraźnię i zacieśniają relacje między dzieckiem a rodzicem podczas wieczornego czytania. Jakie zatem tytuły znajdziemy w niezwykłej ofercie wydawnictwa, które umożliwią naszym maluchom poznanie literatury już od najmłodszych lat?


Wesołe i edukujące lektury dla dzieci 


Oferta wydawnictwa Media Rodzina jest pełna ciekawych i inspirujących tytułów, które sprawiają, że czytanie staje się nie tylko przyjemnością, ale także doskonałą okazją do rozwijania dziecięcej fantazji i budowania niezapomnianych wspomnień. Wśród asortymentu znajdują się m.in.:  • „Kicia Kocia” — jej barwne ilustracje to idealna lektura dla maluchów już od 2. roku życia, gdyż poszerza wyobraźnię i zapewnia radość ze wspólnego czytania,

  • „Pan Kuleczka” — uczy dzieci tolerancji i poszanowania reguł, zachęcając do ciekawych refleksji,

  • „Wesoły Ryjek” — w pełny humoru sposób zapewni dzieciom mnóstwo uśmiechu i przyjemności z lektury o przygodach niezwyczajnego bohatera,

  • „Mądra Mysz” — edukacyjna seria, która przybliży najróżniejsze zawody i wartości obyczajowe, dzięki opowiadaniom o przygodach Zuzi, która uczy o ważnych życiowych lekcjach. 


Towarzysze dziecięcych przygód i drzemek — wyjątkowe maskotki od Media Rodzina


Jeśli sądziłeś, że wydawnictwo Media Rodzina oferuje jedynie książki, to czeka na Ciebie i Twojego malucha wspaniała niespodzianka! Oprócz wielu fantastycznych opowieści marka ma także dla najmłodszych coś specjalnego — towarzystwo ulubionych postaci w codziennym życiu. Dzięki przytulankom z serii „Kicia Kocia” dzieci mogą cieszyć się radosnym czytaniem książeczek, bawić się i zasypiać w obecności swojego ulubionego bohatera. Maskotki są nie tylko miękkie i przyjemne w dotyku, ale także pełne uroku i wyrazistej charakterystyki. 


Przytulanki i książki Media Rodzina przenoszą nas w różne światy, pełne przygód, mądrości i emocji, jednak to nie koniec bogactwa i różnorodności oferty Media Rodzina. Dzięki współpracy z Edukatorkiem — sklepem z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci, możemy odkryć jeszcze więcej tytułów, które rozbudzą wyobraźnię i rozwijają umiejętności naszych pociech!

Pokazuje 1 - 60 z 173 elementów